İatkos Kuruyoruz !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hAYj-EyCA54

hahahha 10.8 çıkmış . Özellikle notification center ve game center'a bakın . ADamlar kendi dünyalarını kurup, kendi dünyaları için ürünler üretiyorlar.. Vay arkadaşşş.

Bu windowsun yada başka birşeyin yarışabileceği birşey değil. Taklit ve çalma varsa tarz yoktur. Tarz yoksa başka kimse apple gibi olamaz. HArbiden takdir ettim.

Oyun sorununu ipad için gelen oyunlarla (game center) çözmüşler. iMessage gelmiş ki bu ne demek ? iphone, ipad, ipod touch olan birisiyle direkt olarak mesajlaşabilirsiniz. Hiç bir ücrete, hiç bir ekstraya ihtiyacınız yok.

Ve dahası 10.8 de .. indirip kurmayı düşünüyorum. Bakıcam.10.7.3 kurmayı düşünüyorum öncelikle

http://support.apple.com/kb/DL1484

client combo mevcut.

---

@ erdiburak : paketleri tam yüklemen lazım. Yani neye ihtiyacın varsa o kadar ve mümkün olduğunca az. iAtkos'ta hangi paketleri yükledin ? ekran kartı vs.. için birşey yükledin mi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

şekilli kullanacam diye wireless'tan vazgeçemem.

http://kocaer.me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

off :) Güzel sayılabilir, ipad i makinalara port etmişler, aynı olmuş herşey de, daha yeni 30 dolar verdik sayılır Lion a :/ Kaç dolar olacak acaba bu update :/ ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

off :) Güzel sayılabilir, ipad i makinalara port etmişler, aynı olmuş herşey de, daha yeni 30 dolar verdik sayılır Lion a :/ Kaç dolar olacak acaba bu update :/ ?

hocam niye verdin ki :S

l2m apple mimarili bilgisayarlar için ücretsiz.10.7.3 var onu yükle bekle bence hemen 10.8 yükleme. 10.8'in çoğu (iMessage vs..) 10.7.3'te mevcut. ibazdan update kuruyorum. Ya komple gidecek, ya düzgünce çalışacak , hadi hayırlısı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osuran_Boga
    Osuran_Boga's avatar
    Erkek

bizim soruna yapacak bişey yok dimi fare çalışmıyorduya :( yaralıııııı

naber?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

iMessage mükemmel olmuş . Adamları bir kez takdir ettim. Yine, yine yine..

Adres Book vardı. Kişiler var içind ekullanmıyordum. Fakat iMessage da mailini girmen lazım. Yani kayıt etmen lazım. Mecburen kullanıyorsun. Yazdım, mükemmel oldu. Artık sms yollar gibi iMessage ile iphone, ipod touch, ipad ve mac kullanıcılarına mesaj atabiliyoruz..

--

İşe yaramaz şeyi alıp işe yarar hale getiriyorlar.MEsela iTunes ile şarkıların albüm, şarkı adı, şarkıcı vs.. bilgilerini dolduruyorum. Linux yada windowS2ta hiçç sallamazdım. Şimdi iPhone'da dinlemek için mecburen düzeltmek zorundayım (malüm mp3) . HErifler iTunes ile indirilen şarkılarda albüm kapağı vs.. vs.. gibi bilgileri otomatik ekliyor.

Yani buda işe yaramaz birşeydi. Daha doğrusu kullanmadığımız. Onu alıp , kullanılabilir hale getirmişler. Bu yüzden adamları tebrik ediyorum.

----

@ Osuran_Boga : abicim uphuck forumuna sor. Fikrim yok .2 bilgisayar kurdum, 2 sinde de sıkıntı çıkmadı doğru paketlerle. Bir tek kablolu ağ sürücüsünü yüklemem gerekti. Bilmiyorum o yüzden.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

istanbul bahcelievler de oturuyorum bu lanet olasi iatkos u Amd 945 islemcili bilgisayarima kurucak delikanli araniyor :) ücreti neyse vericem :) 1 ay ugrastim deli oldum kuramadım :))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

iatkos u ben kendi netbook ma kurup 1 ay boyuca uzun calismalar yaptim ustunde ama yinede nefret ettirdi kendinden kext kurmak derlemek vs derken mac os u kendim yazacak duruma geldim ve tiksindim sildim guzel windowsuma geri dondum kurulum yapacak arkadaslar oncelikle ilk kurulumdan sorunsuz sonuc beklemesinler en az 4 kurulum yaparsiniz stabil acabilmek icin cunku cok fazla deneme yapmaniz gerekiyor bu arada hazard i da deneyebilirsiniz iatkos dan daha stabil calisio gbi gozukuodu ayrica kurulum esnasindan diskinizin yapisi degistigi icin windows gormeyebilir bu konularda baya yorulacaksiniz. yuklemeye basliyacak arkadaslara kolay gelsin bu arada burda donanim sormaniza gerek yok googlede mevcut hangi donanimlari destekledigi biraz arastirirsaniz bulursunuz 

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hadi bakalım indirmeye başladım en azından :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Donanımı marka ve modelle yazıp, sürümü ve kurulum notlarını yayınlasalar müzik işleri için bir tane kuracağım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 11053 Toplam Mesaj: 67