folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İçinizde KARABASAN Gören Varmı

İçinizde KARABASAN Gören Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampir1912
    vampir1912's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar karabasan diye birşey yoktur bunlar hep ağızdan ağıza yayılarak bugünümüze gelen şeylerdir yapmayın allah aşkına bu daha başka birşey ama şu doğru gerçi bana basmadıda bildiklerimi anlatıyım o an geldiğinde böyle oluyormuş üstüne bi ağırlık çöküyor daha sonra kıpırdıyamıyosunuz nefes almakta zorlanıyosunuz ve daha kötüsü yanındakine dahi seslenemiyosunuz gerisini siz düşünün bu arada saat 04:43 ezan okunuyo ben üç bucuk yaa
    nerden getiriyosunuz böle şeyleri aklıma
    ama bende de suç var böle şeyleri meraklandım ondan aman haa siz uzak durun ama varsa sorcağınız bişiy buyrun...
    şimdilik hoşçakal bu arada 1 sene eğitim aldım ben ondan böle diyom haa hade bayy...

yurtta aşk cihanda aşk heryerde aşk bundan sonra
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Bilimsel olarak bunun bir açıklaması var. İslami çevreler ne diyor bilemiyorum ama ben bilimin söylediğinden yanayım.

Siz uykuya daldıktan sonra beyniniz vucudunuzu adeta felçli bir duruma geçirir. Uyandığınızda ise beyin vucudu normal hale döndürür. Eğer uyandığınızda beyin bu işlevi yerine getiremezse sizin karabasan diye tabir ettiğiniz şeklinde tabir ettiğiniz olay gerçekleşir. Vucut felcli durumda olduğu için kıpırdayamazsınız, konusamazsınız ama bilinciniz yerindedir. Kısaca beyin uyanmıştır ama vucudu uyandıramamıştır :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    sikim bilimselini a4 :D
    benide bir kere basmışyı içimden iyi kakalamıştım gebericektim ama dalga geçmiştim iii hemen bu kadarmı sıkıon salak malak die :D harbi harbi poh yoluna gidioduk pişman deyilim yine olsun yine küfür ederim :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaCiNGeR
    RaCiNGeR's avatar
    Erkek
    ya dai karabasan bi nesne veya bir vucut değil zaten.hissettiğin o andaki senın vücudunun ağirliğidir.yani vucuduna bir ağirlik gelior.burda herhangi bir doğa ustu warlıktan bahsetmiorus.karabasan bir sıkıntıdır.temiz yatın dua edin. gece düsşünürken fazla derine dalip beyninizi yormayın o zamanda ağirlaşirsiniz.dai oss hazırlıkta istisnasız her gece cektim bunu.

dostum , orduya katılma kararı aldım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    psikoloji hocamıs anlatmıştı gece yenen yemek hazımsızlık yapıyor ve mideyi dolduruyormuş , gece yatarken organlarımız dinlernir fakat mide henüz yeni dolmuş olduğundan o yemekleri sindirmeye çalışcaktır diğer organlar dinlenmeye çekildiği için mide'ye cvp vermiiicektir midede ağır olarrak kalıcaktır sizde o ağırlığı karabasan sanıcaksınız be psikolojik olarak bir surat oluştrcaksınız beyninizde , bilimsel olarak açıklaması buymuş

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can_aksoy
    can_aksoy's avatar
    Erkek
    o enseyle alakalı bi hastalık karabasan diil yastığını yanlış ayarladığın için ensen yani boyunla sırt arasındaki hareket yeri sıkışıyo ve omuriliğine baskı yapıyo beynine de bişiiler oluyo on karabasan diolar halk arasında

gökten üç elma düşmüş tabi gökten düştükleri için atmosferde erimişler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    semsiul_mariful_kubra mısın nesin bi forum açıyosan adam gibi konuş. Salak salak laflar etme. inşallah sana en kısa zamanda karabasan ve karahasan birlikte basarlar. tek dileğim bu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<
    koptum:D ahauhauhauhau

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    simdi varmi boyle bisiy diye sorarsaniz beni mikseler inanmazdim bu olaya taaki memlekette tatile gidipte yatakta o amk serefsizi ustume cikana kdar bagiriyorum yirtiniyorum sesim cikmiyo girtlama bisey bastirmis sanki bi besmele kalktı uzerimden daha sonrada bu gercektir arkadaslar uyanık halde uzerıme bisey oturdu ve bosaldim ne oldugunu anlamadim o gun ama cenabettim yalan sölemicem o gun bu gun bu hipnelerin varligina inanyorum

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    bu konuyla ilgili baska bi konu açilmisti baya hitte almisti http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=23593

simdi üzerine karabasan gelmiyenler yorum yapmasalar daa iyi olur nede olsa onlar yasamadilar bu olayi ha benimde üzerime geldi onu göremedim uzerimde battaniye vardi bilim bu olaya paralylise sleep diyo istedigi seyi desin valla ben felç fln olmadim kollarimi kipirdatabiliyodum battaniyeyi açmaya çalisiyodum fln sonra dua okuyunca gitti deyyus :d

lölölö
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    islamic force demişki

Yeryüzünde Karabasan diye bir yaratik yoktur, dünyada bir cok farkli olaylar olmaktadir, zamaninda din adina bu bosluklari doldurmayi marifet bilen bir takim yarim akillilar karabasan ismiyle bir yaratik icat etmis ve gecelerimizi senlendirmislerdir, olabilir bu olay bizim bilmedigimiz dogaüstü bir canli araciligiyla da gerceklesmis olabilir -en mantiklisi cin- ama bu konuda bilimin ne dedigine bakip bunu kafaniza soktugunuzda dogru cevabi almis olacaksiniz.. Yanlis hatirlamiyorsam düsen ya da artan (?) kan basincinizla gerceklesen bir takim vücütsal aktivite ve beyninizin size oynadigi bir görsel showdur.. Hicbir sey bilmeden konusacaginiza sistematik bilimsel isleyen bir kurumun (bilim) konu hakkindaki deneyim ve söylemleri daha gercege yakindir elbette..
    --------------------------------------
    keske nicki seninki gibi dini olanlarda bole dogru yorumlar yapsalar adama bak amk karabasandan kactım karahasan varmıs orda yok ebeninşeyi...!! banada gecen karabasan geldi kactım bi baktım karahasan ondanda bi fake le kurtuldum soldan ustume karamuarrem cıktı onada bi kafa koydum kacim derken karafatma cıktı karsıma tecavuz edip kactım.... olm malmısın karahasan kim amk mafyamı tobe ya karabasanmıs karahasanmıs sen hangi dunyada yasıon acaba

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
Toplam Hit: 3755 Toplam Mesaj: 37