folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İlk Senede Üniversiteyi Kazanamamak

İlk Senede Üniversiteyi Kazanamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

ne istediğini iyi belirle yoksa 1 senede girmişsin 3 senede girmişsin hiç önemi yok.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

yanlış anlamışım kısmı:

kendini biliyorsan çalışırım diyorsan seneye bırak bak ben bilerek gittim ilk seneden

kendimi biliyorum 2..sene olsa hiç çalışmıycaktım bu puanıma bile gelemiycektim iyi biliyorum boktan bi bölüm olsada yazdım  bi 4 yıllık ceremesini çekiyorum şimdi he mutlumuyum mutluyum

iş kendine bağlı 

sonradan anladığım kısma gelirsek:

siktir et diyeceğin şu okulu ve çalışmayı aynı anda götüremedim okuldaki sınavların stresi ve ygs lys stresi işin içine girince çalışamadım okulda ders evde ders dershanede ders(dershaneye gittiysen) ders çalışasım gelmedi ama seneye kesin kazanıcam gibi cümleler 

0x656e tarafından 15/Şub/13 19:23 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sıkıntı yapamaya gerek yok. Hayat üniversiteden ibaret değil olmazsa adam gibi çalışıp seneye gidersin hayatın sonu değil ki. Belki karşına başka bir fırsat çıkar.

Ben de ikinci senemde kazandım sıkıntı yok hocam rahat ol.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

rahat ol. sonunda ölüm yok ne olsa bi hakkın daha var..

myo oku benim gibi 2 sene üstüne de git yurt disina yardir. ben bi tane bitirdim yetmedi 2.ye basladim. bi de master var. :(

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

2010 da derece yapıp boğaziçine girdim 3 senedir okula gitmiyorum, kazanmak sıkıntı değil yani.

isteyen gelsin benim yerime okusun bitirince diplomanın fotokopisini veririm

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

önemli olan netlerinin yükselmemesine sebep olan faktörleri bulup ihtiyaç analziin iyi yapmandır. aksi halde bu seneyi değil önündeki seneleri de boşa harcarsın.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı

2010 da derece yapıp boğaziçine girdim 3 senedir okula gitmiyorum, kazanmak sıkıntı değil yani.

isteyen gelsin benim yerime okusun bitirince diplomanın fotokopisini veririm

yuh. 

babo çok zengin veya piyango vurdu.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Fazla takma hacım bu sene olmaz da seneye olur, hem yalana ne gerek var. Puanın, durumun neyse sorana söyle. nedir bu başarısızlığı gizleme hareketleri.

Ben de ilk sene kazanamadim. 2. senemde kazanıp hazırlıktan sınavla muaf olunca durumu dengelemis oldum hacı. velhasıl kelam ne sevin ne üzül sektör et. Seneye yardirmaya devam. Hayat sana fırsatlar sunacaktir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

1.618.067 kişi başvurmuş sınava bunların hepsini nasıl alsınlar hocam mutlaka ilk sene giremeyenler olacaktır. Bunu ailene anlat-anlattır.

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

2009 da beklediğim puanı yapamadım. Dersaneye başladım. Sonra dersaneden sıkıldım ek tercihlerle yerleşmeye karar verdim.

ek tercihlerde yerleştim. bir hafta içinde okulu bırakmam gerektiğini hissetim. ertesi yıl okulu bırakıp dersaneye büyük hedeflerle başladım.

nispeten ilk sınavda idare eder bir puan yapıp ygs ile yerleştim biryere. geçen yıl hazırlık okudum. Bu yıl ise öğrenci bile değilim çünkü

hazırlığı geçemedim. Arkadaşlar bu sene mezun olmaya başlıyor. ben hala 1. sınıfa başlayacağım :)

Toplam Hit: 9288 Toplam Mesaj: 52