folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İlk Senede Üniversiteyi Kazanamamak

İlk Senede Üniversiteyi Kazanamamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı

Merhaba gencler. Sikinti cok buyuk yani bana cok buyuk geliyor.Üniversiteye hazirlaniyorum yani hazirlanmaya calisiyorum . kalmis 36 gun netler bok gibi(50-55)  cabaliyorum biraz yukseltmek icin ama yukselmiyor. sanirim ilk senede kazanamayacam. kazanamayinca evdekilere ne dicem cevreye ne dicem mk kafam trilyon oldu.  ilk seneden kazanamayanlar ne yapiyor ne ediyor onun tribine girdim simdiden. ne yapayim hacilar bisi deyin

hoca sakın sıkıntı etme bnm gbi o stresi tekrar yaşamamak için bombok bi bölüme bombok bi üniversiteye gitme... bir sene daha hazırlanmak zor geldi ama 1.5 sene okulu uzattım zaten birde 5 senelik fakülte seçmiştim battımda battım. boşver seneye kasar adam gbi bir yere girersin...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

İlk sene kazanamadım, ikinci sene dersaneye gittim yine sınavı kaçırdım :D artık üçüncüde girdik Akdeniz'e :)

Diyeceğim o ki çevre ve aileyi taksam bu kadar olaya kafama sıkardım çevrenin koy götüne..

Edit: Üstteki müride katılıyorum kesinlikle artık olmaz deyip istemediğin bölümü okuma hele 2 yıllık aklından geçirme..

darkroques61 tarafından 15/Şub/13 22:01 tarihinde düzenlenmiştir

Kendine İyi Bak ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Valla yazdiklarinizi okudum hepinize tesekkur ediyorum. Moralim biraz yerine geldi. Allah razi olsun. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

bu sene soruları Tübitak hazırlıyomuş dersin

Mobil uygulama geliştirilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

2 senelikten 4 seneliğe geçiş fikrine ne diyosunuz?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

2. senemle zar zor boktan bir üniversiteye girdim. Otur çalış hocam 1 sene bişey değil. Önemli olan HAYATIN BOYU yapabileceğin bir mesleği seçip iyi bir üniversitede bu meseğin temellerini alabilmek. Anan baban'a durumu düzgünce anlat korkma o kadar bi bok olmaz. Herkes ilk senesinde kazanamıyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    blackseaboy28 bunu yazdı

bu sene soruları Tübitak hazırlıyomuş dersin

bi bitmediniz ya

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

hazırlan haftasonu öğlene kadar yatmanın keyfine var.kazanırsın elbet ama deü olmasın sakın

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

hoca inan ki dert değil hiç bi şey zaten hayal ettiğin gibi olmuyor ilk senemde kazandım da noldu şimdi bırakmayı düşünüyorum ben 

o sebeple gözünde büyütme kayıp değil 1 sene 2 sene bunlar cidden kayıp değil bunları ailene kabullendirmek konusunda sıkıntı yaşayabilirsin ama takılma

mantıklı yaklaşamıyorlar çoğu zaman mesele senin kafan rahat olsun.

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Adattendir dersin geçersin :))

Freedoom is not free.
Toplam Hit: 9244 Toplam Mesaj: 52