İmei Kayıt

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Asiri sacma bi olay. En azondan 1 2 gun verilmesi gerekiyordu. Cimere yazdim, af gelmesini umut ediyorum

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

7 temmuzda kayıt ettirdim hattı da pasaport sahibi üzerine taşıdım ama dün akşamdan beri servis yok . biraz bakındım da neredeyse herkesde var sorun ne zaman çözülür ya da en hızlı şekilde çözülmesi için ne yapabiliriz 

hat tt bu arada

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

7 temmuzda kayıt ettirdim hattı da pasaport sahibi üzerine taşıdım ama dün akşamdan beri servis yok . biraz bakındım da neredeyse herkesde var sorun ne zaman çözülür ya da en hızlı şekilde çözülmesi için ne yapabiliriz 

hat tt bu arada

Selam hocam, ben de aynı durumdayım. Eşim vodafone onda bir şey olmadı ben Turkcelliyim. Twitter da btk turkcell diye aratırsan zibilyontane madur var. Bin bir söylenti var. Dün btk yı 600. aramamda düşürdüm, sinyal yenileme gönderiyorum 4-5 saate düzelir dedi, 15 saat geçti bir hareket yok maalesef.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Dryrock bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

hat tt bu arada

Selam hocam, ben de aynı durumdayım. Eşim vodafone onda bir şey olmadı ben Turkcelliyim. Twitter da btk turkcell diye aratırsan zibilyontane madur var. Bin bir söylenti var. Dün btk yı 600. aramamda düşürdüm, sinyal yenileme gönderiyorum 4-5 saate düzelir dedi, 15 saat geçti bir hareket yok maalesef.

beklemekten başka çare yok yani. ttnin müşteri hizmetlerini arayıp darlayım o zaman btkya ulaşmak mümkün değil gibi

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Cihaz içine direnc benzeri bir parca takıp imei by pass edilebiliyormus. Var mı bilgisi olan?

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonamebiri
    nonamebiri's avatar
    Homo
    watervay bunu yazdı

Cihaz içine direnc benzeri bir parca takıp imei by pass edilebiliyormus. Var mı bilgisi olan?

iPhone imkansız. xiaomi ve türevlerinde geçerli baya yaygın bir şey 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

hat tt bu arada

e devlette uzerinden kayitli cihazlarima gel ve orda eslestirilen numaralara bak muhtemelen calistirmak istedigin numara yok  

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

bende de aynı durum. şirket hattım görünüyor imei-hat eşleştirme yerinde. kendi hattım babamın üzerineydi dün öğlen hallettim, henüz gelen giden bişey yok. e-devlette adıma kayıtlı hatlarda görünüyor ama hat eşleştir yerinde kendi hattım görünmüyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Peki şöyle bir soru sorayım : diyelim ki yurt dışından bir cihaz getirdik bunu kayıt ettirmeden 4 ay kullandık. 4 ay sonra tekrar yurtdışına çıktık ve birkaç gün orada kaldıktan sonra yurda geri döndük. Bu 4 aylık süre yeniden mi başlar ?? 
    ya da şöyle bir örnek vereyim : yurtdışında yaşayan emekli bir Türk vatandaşı yazın 4 aylığına memleketine geldi ve telefonunu kullandı. Ertesi sene tekrar gelince o telefonun durumu ne oluyor ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Castaway bunu yazdı

Ben 2022 sonunda pasaport harcı yatırmıştım. Randevu bulamadım, 2023 de ancak gidebildim.

Ben pasaport için randevuma gittiğimde harçlara zam gelmişti fakat benden ekstra ödeme istemediler.

Bu doğrultuda senin durum için aynı şey geçerli olur mu bilmiyorum tabi.

normalde isterler. oradaki personlein ekranınına info olarak düşüyor. fark etmemiştir, ondan almamıştır. 

ben 2 cihaz kaydettirdim son anda. sistem sürekli hata verdiği için çok uğraştırdı ama 6k'ya esim'leri kaydettirdim cihazlarin. simdi birini satar keyfime bakarim.

rakkoc tarafından 10/Tem/23 09:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 4737 Toplam Mesaj: 65
ümei kayıt