İnstagram Ayakkabı Magzamız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bir sipariş verdim üstüne basa basa 4 kez siyah diye belirtmeme rağmen beyaz geldi. 

sabah eft yapmıştım sistemsel hata sanırım geçmemiş arkadaş belirtince tekrar gönderdim ücreti. ilk eft akşam saatlerinde hesabına geçince haliyle iade almam gerekti iade aşamasında karşı bankanın eft ücreti benden gitti.

ayakkabı yanlış geldi başlıklı konuşmamızda karşıdan ne iade ne değişim talebi geldi. yine kendim göndereyim dedim bi stoklara bakalım dendi 15-20 gün oldu sanırım bakılıyor hala stoğa.

sonrasında zaten kendim yazmadım ayakkabıyı attım köşeye zaten arada akşam kapriyle giyerim diyordum kaldı.

---

yaşadığım olayı yazmak istedim konuyu yukarıda görünce denk geldi. konu sahibini herhangi bir şeyler itham etmiyorum yaşadığım olayı anlatıyorum belki düzgün biridir yaptığı önceki 100 iş sorunsuz hallolmuştur. ama nedense bu olay rahatsız etti beni paylaşmak istedim bu tarz bi alışverişim olmamıştı daha önce tbt'de.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

daha önce rent a car işi yaptığındada ben ulaşmıştım arkadaşa dedim tbt'den arıyorum , ben değil başka bir arkadaş ilgileniyor diyo, madem o ilgileniyor neden sen burada konu açıp sükse yapıyosun arkadaşım , benim muhattabım sen değilmisin , sadece reklam olarakmı kullanıyosun aileyi ?

edit:bu konuyla bir alakası yoktur olayın.

DevilKingtr tarafından 27/Eyl/18 09:28 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

satışların  devam  ediyor mu  hocam 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

daha önce rent a car işi yaptığındada ben ulaşmıştım arkadaşa dedim tbt'den arıyorum , ben değil başka bir arkadaş ilgileniyor diyo, madem o ilgileniyor neden sen burada konu açıp sükse yapıyosun arkadaşım , benim muhattabım sen değilmisin , sadece reklam olarakmı kullanıyosun aileyi ?

edit:bu konuyla bir alakası yoktur olayın.

hocam konuyu geri arayıp açıkladım şirket benim burada reklamını yapıyorum evet çokca elemanda çalıştırıyoruz o sıra elemanlar boşdaydı maaşını ödeyip çalıştırıgım adama telefonu verdimki seninle ilgilensin diye sen trip atıp kapattın ben üzerine kendim aradım konuyu izah ettim.  haksızmıyım söylediklerimde yapmadıgım birşey varmı ? 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

bir sipariş verdim üstüne basa basa 4 kez siyah diye belirtmeme rağmen beyaz geldi. 

sabah eft yapmıştım sistemsel hata sanırım geçmemiş arkadaş belirtince tekrar gönderdim ücreti. ilk eft akşam saatlerinde hesabına geçince haliyle iade almam gerekti iade aşamasında karşı bankanın eft ücreti benden gitti.

ayakkabı yanlış geldi başlıklı konuşmamızda karşıdan ne iade ne değişim talebi geldi. yine kendim göndereyim dedim bi stoklara bakalım dendi 15-20 gün oldu sanırım bakılıyor hala stoğa.

sonrasında zaten kendim yazmadım ayakkabıyı attım köşeye zaten arada akşam kapriyle giyerim diyordum kaldı.

---

yaşadığım olayı yazmak istedim konuyu yukarıda görünce denk geldi. konu sahibini herhangi bir şeyler itham etmiyorum yaşadığım olayı anlatıyorum belki düzgün biridir yaptığı önceki 100 iş sorunsuz hallolmuştur. ama nedense bu olay rahatsız etti beni paylaşmak istedim bu tarz bi alışverişim olmamıştı daha önce tbt'de.

hocam unutmuş olabiliriz iş yogunlugundan ama açık kargo adresini yolladıgımı düşünüyorum kargoyu çıkıp paramı yollayın diyebilirsin hocam altı üstü 50 tl ? sonuçda

o kısmınıda geçtim açıklamasınıda yaptım. özürümüde diledim. eft konusuna gelince çift eft geçti hesabımıza paranı geri yollarken eft ücreti neden bizden kesilsinki 3 5 tl kar ile ayakkabı satarken bir ticaret gözüyle bakarsan sevinirim ayriyetten 16 tl kargo cıktı diyarbakıra ben yine 10 tlsini kendim ödedim kargo cok cıkıyor gönderemiyoruz hocam demedim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

satışlar devam ediyormu hocam ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

satışlar devam ediyormu hocam ?

instagram ve wp den devam ediyor hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

buyrun tbtye özel güzelligimi yaptım :) 40 tl kargo alıcıya ait sayfadaki bütün ayakkabılar için geçerlidir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

Daha once almıstım Ayakkabılar gayet kullanışlı 

aksama bir kac tane sipariş vereyim

PEAK tarafından 29/Ara/18 13:00 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

Daha once almıstım Ayakkabılar gayet kullanışlı 

aksama bir kac tane sipariş vereyim

teşekkür ederim hocam

Toplam Hit: 91514 Toplam Mesaj: 186
ayakkabı shoe uygun ayakkabı