İnstagram Ayakkabı Magzamız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

hocam bi sorum daha var: ürün kaliteleri 1 2 3 diye mi gidiyor? İnstagramda çok fazla bu şekil replika satan var. 99 Lira 1.Kalite diye satan da çok 2. kalite 60 lira hatta seri sonu dediklerini de 40 liraya kadar indiriyorlar. Mesela bi modelin sadece tek 40 numarası varsa mesela 45 liraya veriyorlar. Şimdi onların 1. kalitesi ile sizin 1. kaliteniz aynı mı? kime göre neye göre 1. kalite bu ürünler.  o sayfalarsa soy sop söveni çok gördüm o yüzden  böyle soruyorum. Eğer aynı ise onar 90 a 99 a satarken senin 60 liraya vermen ucuz oluyor ondan da haberin olsun. Bu replika işi hep tedirgin ediyor beni yıllardır bi alim diyorum sonra güvenemediğimdne kalıyor öyle :D 

hocam bende kaçtır orjinal alıyorum hep pişman oluyorum aynı muridin sattıgından aldım orjinalden daha uzun dayandı ayakkabı tavsiyem ikisinide dene tarafını seç 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

hocam bi sorum daha var: ürün kaliteleri 1 2 3 diye mi gidiyor? İnstagramda çok fazla bu şekil replika satan var. 99 Lira 1.Kalite diye satan da çok 2. kalite 60 lira hatta seri sonu dediklerini de 40 liraya kadar indiriyorlar. Mesela bi modelin sadece tek 40 numarası varsa mesela 45 liraya veriyorlar. Şimdi onların 1. kalitesi ile sizin 1. kaliteniz aynı mı? kime göre neye göre 1. kalite bu ürünler.  o sayfalarsa soy sop söveni çok gördüm o yüzden  böyle soruyorum. Eğer aynı ise onar 90 a 99 a satarken senin 60 liraya vermen ucuz oluyor ondan da haberin olsun. Bu replika işi hep tedirgin ediyor beni yıllardır bi alim diyorum sonra güvenemediğimdne kalıyor öyle :D 

hocam 90 veya 99 tlye verecegimiz ayakkabıyı 50 tlye veriyoruz sebebi yeni bu işe girmiş olmamız bu işi tutturdukdan sonra tbt özel indirimlerle ayakkabıyı sen yine ucuza alıcaksın ama dışarıya biz yine 90 dan 100 den vericez belkide suan kar güdmüyoruz.TANINMAK AMACIMIZ

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Ben bir adet istettim gelince izlenimlerimi yazacağım beğenirsem 1-2 tane daha alacağım, sen al beğenirsek biz de alıcaz diyen arkadaşlarım da var

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shed510
    Shed510's avatar
    Erkek

Hocam ben de Ankara'dayım dükkan açarsan haberimiz olsun. Insta gizli takip isteği gönderdim

İnsanın İçindedir hakikat, dışarısı sadece manzara !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

gizli sayfa musteri kaybettirir kardesim bence ac. hayirli olsn.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

çok teşşekür ediyorum

ayakkabıların kalitesinden şüpheniz olmasın :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Uzun dayanmasindan ziyade rahatlik onemli benim icin, sadece bir kere replika ayakkabi almistim ayaklarim hic rahat etmedi yuruyusumu degistirdi malzemesi surekli rahatsiz ediyordu ne oldugunu tarif edemiyorum simdi ama kotuydu umarim bunlar oyle degildir kullanip yorum yapanlara gore bi kac tane alabilirim ben

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

hocam bende kaçtır orjinal alıyorum hep pişman oluyorum aynı muridin sattıgından aldım orjinalden daha uzun dayandı ayakkabı tavsiyem ikisinide dene tarafını seç 

Geçen ay aldım nike 200 liraya bok gibi harbiden bir kez giydim diye de deişim olmadı. Sonra ayağımı sıkmaya başladı kalıba verdim falan sıcakda baya terletiyor lanet olsun böle orjinale :D  Mayiş alam da bi replika deneyecem :)

dcpromo tarafından 26/Tem/18 08:37 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı

Ben bir adet istettim gelince izlenimlerimi yazacağım beğenirsem 1-2 tane daha alacağım, sen al beğenirsek biz de alıcaz diyen arkadaşlarım da var

müride gönderildi :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hocam PM ile numara ile alakalı bir soru sormuştum gözünden kaçtı galiba. Orjinal kalıplarına göre mi yoksa bunlarda da kalıp fark ediyor mu? Ben netten ne zaman ayakkabı alsam numara olayından patlıyorum. Bu işi çözersek sipariş vereceğim inşallah.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 91489 Toplam Mesaj: 186
ayakkabı shoe uygun ayakkabı