İnternetten Kapı Zili Çalmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya ben şey diyorum. Öle bişey yapılıcakki; bunu bi gece dışardan kapı zilinin vidalarını söküp oraya monte etcez, kapatcaz ve orda bişe olduğu anlaşılmıcak. SOnra bi uzaktan kumandayla yada internetten bu zili çalcaz. Mümkün müdür?

on error go to hell
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    abi akla bak nelere çalışıyo:)olm naapçan bööle bişiyi?bence olur aslında.ama bunu neden istiyon annamadım:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIBRISLI
    KIBRISLI's avatar
    Erkek
    bakın arkadaşlar bu çok zor bişey değil , mümkün

mesela 2000 yılına girerken bilisayar milenyum krizi vardı hatırlıyosanız bankalar falan , ozamanlar bi arkadaşla yapmaya çalıştığımız fakat başaramadığımız bi program vardı ,

saat tam 00.00 da sistem banka ATM sine bağlanacak ( KKTC Ticaret Bankası ki müdürü yan komşumuz ingilterede yalşıyo herif tel hattını da kullanıyorum nete bağlkanırken ::) ) neyse çalışan ATM den kredi o 24 saat içinde girilen bütün accountlar benim hesabıma yatıracak manyak bi program yapmaya çalıştık ama malesef olmadı a.k. , ozamanlar biraz da koktuk da açıkcası şakası yok ama mümkündür yapılabilir ...

----------------------- Www.TahribaT.CoM -----------------------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HELLOWEEN bunu yazdı:
    -----------------------------
    abi akla bak nelere çalışıyo:)olm naapçan bööle bişiyi?bence olur aslında.ama bunu neden istiyon annamadım:)
    Kıs arkadaşım ermiş biri olduğumu düşünüyo, kapılarına bunu yapcam, chat yaparken zillerini çalcam, o da ruhumun gezintiye cıktıını sanıp bayılcak. ertesi gün kahve falı baktırırken ben yanına sokulacem, "günlük hayatın streçinden bir nebze olsun kurtulmaya ne dersin?" dicem ve sevişçem :). O HolyGirl olsak ben HolyBart. Büyücü bebelerimis olcak.

KIBRISLI; abü nasil yapılacağını da anlatsaydın. Böle mümkün deyip ortam yapıp bırakıp gitmissin.

Bu arada KIBRISLI;
    o avatar sana çok yakışmış... Wallaha yakıştı be Mürtiz.. :))

on error go to hell
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    yaa bilgisayardan yapamazsin sanirim ama uzaktan kumandali birseyler mumkun sanirim. mantik>>>
    zilin calmasini saglayan kablolara paralel baglanti yapiyorsun. boylece o bagladigin iki teli birbirine degdirdiginde zil caliyor. bu olayida uzaktan kumandali bir mekanizmaya bagliyorsun veya baya uzun yap bilgisayarinin oralara falan gotur kabloyu sonra sohbet ederken hop basarsin zil calar:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovemberRain
    NovemberRain's avatar
    Erkek
    Internet uzerinden calistirilan 1 php kodu ile herhangi bir com port a bagli olan 1 tane led lambayi yakacak bir dokuman okuyup enemistim harbiden ise yaramisti eger gelistirirse olabilir bence.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    merhaba tabiki bunu yapmak mumkum carrefour'da otomatik saat ayarlı elektronık zımbırtılar varrr mesela buyuk şirketler kullanır.. mesela akşamları ışıklar otomatik yanar ben onu saatlı bombada kullanmıştım uzaktan kumandalı bunu sende yapabilirsinn basit..birde su yontem var eğer apartmanın kablo sistemıne girebilirsen. yanı genellıkle telefon kabloları zillere yakın olur onla onu birleştirirsen telefondan voltaj geldiği için çalma ihtimali var yanı bunun gibi mantıqlar üret :=)

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    BENCE COK GEREKSIZ BIRSEY BU, KAFAYA BAK

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ne var lan ne guzel teknolojı kullanıyoruz..

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kimyager
    Kimyager's avatar
    Erkek
    NovemberRain bunu yazdı:
    Internet uzerinden calistirilan 1 php kodu ile herhangi bir com port a bagli olan 1 tane led lambayi yakacak bir dokuman okuyup enemistim harbiden ise yaramisti eger gelistirirse olabilir bence.

Nasılsın novemberrain görüşemedik uzun zamandır o dediğn şeyi zamanında ben sorup forumda tartışmaya açmıştım belki onu diyorsundur ve bende yazılanları denediğimde gerçekten olmuştu insan kendini uzay mekiğinde falan zannediyor hatta bir kaç portu bağlamıştım ve vantilatorde çalışmıştı harika oluyor..

kapı zili olayıda mümkün ama darkworldun dediği daha pratik gibi geldi bana..lan barthez,uçkur uğruna insanlar nelere kadir oluyor değilmi ,gözünü sevdiğimin türkü,işi düşünce nasılda kafası çalışıyor

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip İhanet Edenler, Birgün Bu Ülkenin Kurşununu da Yiyeceklerdir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsm
    hsm's avatar
    Erkek
    hatta bunu geliştirelim güzel bi fikre benziyor..
    kafamız kızdığında sularını felanda keselim :))
    olmadı evde yangın çıkaralım töbe estafillahhh !!

the history is made at night..
Toplam Hit: 13605 Toplam Mesaj: 42