İnternetten Kapı Zili Çalmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    senin yerine misafirliğe giden bir alette geliştirdin mi yırttın demektir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ambarton
    ambarton's avatar
    Erkek
    yaw olum zil işi hoşuma gitti yaw sen dostum bu işi yap ve bana msj at okimi bende yapacam bu işi ve programlarını yolla oke ben 4207106 dayım ICQ

benimle ugraşmak (G)üven (Ö)zveri (T)ecrübe ister
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spec
    Spec's avatar
    Erkek
    Haahaaaa... Hatta bu fikre bi moda evi sponsor olsun da eteğede yerleştirin... etekleri zil çalsın. internet üzerinden puhaaaaaa....

Tanrı TÜRK'ü Korusun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bsw
    Bsw's avatar
    Erkek
    -----Impotante:
    sadece teoridir fazla dikkate almayiniz %100 denemedim ama buyuk ihtimal chalishir yanliz yapabilmen gereken biraz electronic bilgin olmasi--

Beyler bence oyle ugrashmaya ne gerek bir trojenle problem chozulur paralel portlari kontol eden bir trojanle yapacan olayi birde o vatan dashin evi uzakmi o var yane eger ki uzaksa ish masrafli ama dersenki yakin bir role ile hershey hallolur benim bildigim bir program var prorat diye onun serverini kendi makinada acharsin abi sonra da paralel port bolumunden sechenekler var oradan sech birtanede paralel kablosu yapip chikishlari istedigin gibin degishtirerrek halledersin ornegin 5 volt 3. pine geliyorsa sen onu 5 . pine at senin kablo da 5 . pinde olsun diyelim shimdi bize birde 0 volt lazim ordan sech kafana gore bir pin sonra ona bagla ondan sonra anahtarimiz hazir demektir.birde piyasadan 5 volt bobinli role bulursan alla ishin ish hemen git chikishtaki kontaklari zile paralel bagla ondan sonrasi sana kalmish ishte gir kendi bilgisayarina sonra paralel porttaki bilgileri gonderince otomatik olarak role chekecektir boylelikle zilimiz chalmish olcaktir ama ishin birde shu yani var ben bu programin paralel port kismini kullanmadim programda bana birinden geldi yane ama bashka bildigin varsa yap...genede denemede yarar var enfazla anakart yanar yada yakalanirsin yaparken o deilde birde ishin devresel kismi vardi ozaman kuchuk bir kart ile hallolabilirdi ama ishi uzatmadan yapmak en iyisi yane karishtirmadan neyse benden bukadar ...

Keser döner sap döner dün yedim tavuk döner..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellcaraxe
    hellcaraxe's avatar
    Erkek
    abi hepsi ii hosta bu paralel port bilgilerini roleye gondermek gerek en azından bi fm verici-alıcı baglantısıyla sonrası kolay
    siz roleyi baglayın ben yazarım kodu cunku bende benzer seyler yapıyom ama netten deil direk kablo cekerek..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fr33_lanc3
    fr33_lanc3's avatar
    Erkek

negative bunu yazdı:
    -----------------------------

ya nie kasıosunuz bu kadar git kapıyı çal sonra kaç bu kadar basit
    -----------------------------

bari bir arkadaş ayarla ona de cep den o çalsın :) pratik çözüm çoq biraz kasmak istiyorsa hayal gücünü de kullanmak istiyorsa bırakın kassın istediği kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BartheZ
    BartheZ's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olayı saptırmayalım. İş cep telefonuyla, sms le yada baska bisile zil caldırmak değil. onu kendim de yaparım sormam onlar basit.
    Alın en basitinden düsündüğüm sey. Bir cep telefonu ve hattınızı gozden cıkarırsınız. Cep telefonunun devresini cıkarırsınız. batarya yerine zildeki akımdan yararlanırsınız. ancak zilde potansiyel elektrik enerjisi yoktur o yuzden batarya ile zil arasina kondansator yerlestirip isi potansiyele dokmeniz gerekmektedir. fazla enerjiden korunmak icin direnc de konulabilir. Artik devreyi nasıl kamufle edersiniz bilmem. Zile gelen 2 kablodan birini kesip, cebinizin kulaklığına giden 2 kablodan birini zilin butonuna bağlarsınız. diğer butona gelen kabloya, cebin kulaklığına gelen diğer kabloyu şase ettirirsiniz. tamamm.. Cebinizi ariyorsunuz ve zildeki net voltaji 12 ediosunuz ve zil caliyo. ama is bu kadar basit diil. ilk once zilin calmayacak kadar dusuk bir elektriği devrenizde sağlamaniz + telefonun calarken kulakliğa yaklasik kac V akım geldiğini falan olcmeniz lazim. ona gore denklem yapmaniz lazim... Ama benim istediğim bu değil!
    Benim istediğim cihaz; hacmi çok küçük olacak (zile yerlestirdiğimde dısarıdan farkedilmeyecek) ve benim hostumdan gelen bir iletiyi alıp ona gore devresini acıp kapayacak. Ancak hosttan nasıl bir ileti girilir. Neticede cihaz sanal verilerden bağımsız. Doğada var olan bir cihaz işte.

1- Cihaz elektriği zile gelen 12 v. den sağlayacak.
    2- Cihaza veriyi internet üzerinden göndericem
    3- Kablo falan kullanmıcam (dünyanın öbür ucunda da olsam bir tık ile o zili calıcam)

ben böyle bir şeyin mümkünatını, eğer mümkünse yolunu yordamını sormuştum..
    çarpıtmadan ve muhabbet etmeden, bazi arkadaslarimiz gibi aklinize bu yonde gelen fikirlerinizi yaziniz.

on error go to hell
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellcaraxe
    hellcaraxe's avatar
    Erkek
    arkadasım senin istedigin sey benim bilgim dahilinde imkansız ama alternatif yollarla belki sole yapılır
    bikere istediğin sey 10 20 50 100 metrede bi bilgisayar bi role bi paralel port baglantısı vs. ile kolaydır ama mesafe uzadıkca kullanacan verici icin gereken anten buyur. ve 7 km ustunde yayın yapmak yasaktır.
    ama eger ev yakınsa veya yakında bi bilgisayar varsa vericiyi orada tutarsın sonra internet uzerinden o bilgisayara bi ileti gonderirsin oda bi fm yayını yapar zile bagladıın devre yayını yakalar ve zilicalar.
    ama dedigim gibi bi alet bagliim dunyanın heryerinden internet kullanarak caliim olmas.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Şu işi beceren yok mu 2 senede
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Bana imkan verin, Allah'ıma yaparım ben öyle birşey! Gerçi biraz pahalıya patlar ama olsun... :))

Mazeretim var: asabiyim ben.
Toplam Hit: 13655 Toplam Mesaj: 42