INTRALASIK Lazer Ameliyatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

metalkolik bunu yazdı:
    -----------------------------

renegadealien bunu yazdı:

Yukardaki kelimelerin aynısı banada söylenmişti :)

Gözüm cok uygun, sorun cıkmaz, problem olma ihtimali cok düşük vs vs vs

Şimdi baktım 2005 yılında olmuşum

21 yaşındaydım olduğumda...

hocam sen çok erken olmuşun ameliyatı yaa :) oldun yer para kırmaya çalışmış belli  :) ben 24,5 yaşındayım :) e dünyagöz hastaneside bu işin piri biliosun dünyada isim yapmış bi hastane

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26202144 | Böyle diyen bir adamda var.

Bende 16 yaşındayım sağ 3.25 sol 2.75 gibi bişeydi galiba 7 ay lens kullandım şimdi kuruluk yüzünden kullanamıyorum, gözlüğe döndüm yine.Ben 20 yaşına falan gelene kadar hiç yoksa bu bi 4-5 olur diye düşünüyorum, benim ne yapmamı önerirsiniz :| Özellikle kuruluk konusunda bilgisi olanlar yardım ederse iyi olur :\

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

hocam hazır göz mevzusu açılmışken birşey danışmak istiyorum . son 3 aydır gözümde uzağı görmede bi bulanıklık var, yazıları rakamları pek net göremiyorum. artık 1 senedır paso pc başında çizimdir , filmdir falan zaman geçirince oldu heralde. tahminim 0.5 civarı numarası, bikaç test yaptırdım. gözlük mü tavsiye edersin direk lens e mi geçiyim. sürekli gözlük kullanınca numara büyür diyenlerde var...

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

HoneyBadger bunu yazdı:

metalkolik bunu yazdı:

renegadealien bunu yazdı:

Yukardaki kelimelerin aynısı banada söylenmişti :)

Gözüm cok uygun, sorun cıkmaz, problem olma ihtimali cok düşük vs vs vs

Şimdi baktım 2005 yılında olmuşum

21 yaşındaydım olduğumda...

hocam sen çok erken olmuşun ameliyatı yaa :) oldun yer para kırmaya çalışmış belli  :) ben 24,5 yaşındayım :) e dünyagöz hastaneside bu işin piri biliosun dünyada isim yapmış bi hastane

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=26202144 | Böyle diyen bir adamda var.

Bende 16 yaşındayım sağ 3.25 sol 2.75 gibi bişeydi galiba 7 ay lens kullandım şimdi kuruluk yüzünden kullanamıyorum, gözlüğe döndüm yine.Ben 20 yaşına falan gelene kadar hiç yoksa bu bi 4-5 olur diye düşünüyorum, benim ne yapmamı önerirsiniz :| Özellikle kuruluk konusunda bilgisi olanlar yardım ederse iyi olur :\

hocam göz kuruluğunu engellemek için suni göz damlaları var ama kutusu 35 tl ve bir kutu kullanım şekline göre 2 3 hafta gidio, sen 25 yaşına gelene kadar gözlükle idare et bnce,

verdin linktekinide okudum ve tekrar söylüyorumi intralasik lazer 9 aydır kullanılıyo yani kimse ben intralasik oldum ama yıllar sonra gözlerim bozuldu diemez,

http://www.dunyagoz.com/lazer/tedavi-yontemleri/intralase-lasik.html

alt başlıkları ile birlikte okumanızı tavsiye ederim.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bu dediğiniz dereceler astigmat mı miyop mu?7

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

hacılar bende sağ 0 sol 0 

fakat bilgisayar başında sürekli çizim yapmaktan mıdır bununla birleşen uykusuzluktan mı gözüm bazen acayip ağrıyo yani göz küresini hissediyorum (o derece). bu dinlendirici cart curt işe yarıyor mu? 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

kroo bunu yazdı:

hacılar bende sağ 0 sol 0 

fakat bilgisayar başında sürekli çizim yapmaktan mıdır bununla birleşen uykusuzluktan mı gözüm bazen acayip ağrıyo yani göz küresini hissediyorum (o derece). bu dinlendirici cart curt işe yarıyor mu? 

dinlendrici gözlün bi faydası oldunu düşünmüyorum. onu takacana 10 dk pc başından kalk koltuğa otur kapa gözlerini dinlendir daha iyi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

"
    ayrıca göz doktorum operasyonla alakalı değil dese de nedense operasyondan sonra gözümün önünde baloncuk, yılan türü şekiller oluştu, devamlı gözümde uçuşuyorlar, gözün önünde uçuşan şekiller yüzünden kitap okumak, gökyüzüne bakmak, düz zeminlere bakmak can sıkıcı.. ayrıca görüntüler pixel kalitesi düşük fotoğraf makinesi kıvamında, birkaç tane de ölü piksel var devamlı siyah nokta olarak aynı yerde duruyorlar."

Bu bende şu anda olan birşey zaten, ameliyat olsam ne olur bide.. o posttaki eleman göz tansiyonundan muzdarip, doktora gitmesi lazımken uğrayıp uğramadığından bahsetmemiş,

BU arada; LAZER bıçaktan daha sağlıklı şu bu diyenler için basit bir link paylaşıyorum, klasik bıçağı tercih ederim lazerdense..

http://www.youtube.com/watch?v=wFZPch-XA0M

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

az önce kontrolden geldim, hiçbir sorun yok görme testide çok başarılı geçti zik kadar şeleri okuyabildim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

uzun vadede çıkabilecek problemler ve gece görüşleri ile ilgili çekince ve sıkıntılarım olmasa şimdi gidip yaptıracağım. fakat   içimde ki  "ya ski tutarsam " sesi beni engelliyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

SweetyVolty bunu yazdı:

BU arada; LAZER bıçaktan daha sağlıklı şu bu diyenler için basit bir link paylaşıyorum, klasik bıçağı tercih ederim lazerdense..

http://www.youtube.com/watch?v=wFZPch-XA0M

Adamların pek tavsiye edilmeyen bıçaklı müdahalesinden sonra devrim niteleyi taşıyan çok hassas ve daha iyi(mükemmel değil ama) olan bu teknik için, gösterdiğin şu kanıt ile iyi güldürdün :)

Toplam Hit: 4188 Toplam Mesaj: 31