INTRALASIK Lazer Ameliyatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

uzun vadede çıkabilecek problemler ve gece görüşleri ile ilgili çekince ve sıkıntılarım olmasa şimdi gidip yaptıracağım. fakat   içimde ki  "ya ski tutarsam " sesi beni engelliyor

haklısın hocam bnde çok düşündüm geceleri rüyama girdi ya daha kötü olursa diye ama en azından git bi muayene ol doktorlar sana olabilecek şeleri söylüyo zaten

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu dediğiniz miyop mu astigmat mı tekrar soruyorum?

enjoy i'm vaccinated
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

arkadaşlar bu dediğiniz miyop mu astigmat mı tekrar soruyorum?

bana soruyosan bnimki miyop ama bu lazer tedavisi hipermetrop ve astigmat gibi mercekle ilgili görme kusurunda da etkilidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

ben astigmat için olmayı düşünüyordum ama bu başlığı ve şurayı okuduktan sonra vazgeçtim:  http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=intralase+lasik

gözlüğe devam...

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

ilasik teknolojisinde göze istenildiği kadar operasyon yapılabilmekte..daha yeni bir sistem..eski sistemlerde göz yalnızca 1 operasyon geçirebilmekteydi..yani çizdirdikten sonra numara artınca lens veya gözlük takviyesi şarttı..ama bu yeni teknolojide..çizdirdikten sonra numaran arttıysa yine çizdirebiliyosun..parası olan için süper yöntem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

Fatih bunu yazdı:

ben astigmat için olmayı düşünüyordum ama bu başlığı ve şurayı okuduktan sonra vazgeçtim:  http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=intralase+lasik

gözlüğe devam...

burayı okuduktan sonra nie vazgeçtin anlamadım adam gayet güzel anlatmış ve önermişte. bide eklemek istiyorum. burda adamın anlattıkları biraz senaryo gibi olmuş ama ameliyat sırasında bu dediklerini anlamıyosun bile çünkü okadar hızlı ve çabuk bitiyoki ameliyat masadan kalktığında bumuydulan diosun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    bu sene ile birlikte toplam 10 yıldır gözlük takıyorum bazen gözümde olduğunu unutup aramışimdir yada dusa girmişimdir o şekil her kontrole gittiğimde soruyorum durum nedir diye erken diyorlar hala ilerleme varmış normal olarak 25'den sonra durması lazım ama lazere şuan pek sıcak bakmıyorum çünkü ameliyat olan çok kişi var çevremde hepsi bi kaç yıl sonra gözlüğe döndü bu seni sistemi tam bilmemekle birlikte kimseye önerme derim hocam daha 3 gün olmuş ameliyat olalı zaten şuan ne sorun çıkacak sağda solda söylenenler doğru bakma sen millet efsane diyip geçiyor ama lazer ameliyat olup kör olan 2 kişi tanıyorum ben olmam deneyin gözlükle lensle idare edin

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

amk kendimi bildim bileli gözlük kullanıyorum yaklaşık 15 sene oluyo bizim sülalede ırsidir bu göz sorunları . Çok düşündüm ameliyat vs. ama insan gözlüklü haline alışınca gözlüksüz hali bi tipsiz geliyo aynaya gözlüksüz bakınca tipe bak aq diyorum . Sktr et gözlük akar.

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Bende 4 senedir lens takıyorum. Kör olacam diye korkuyorum çünkü gözüne yabancı bir cisim takıyorsun. Gözüm orospu gibi oldu her gün elliyorum. Lazer olmayı düşünüyorum ama korkuttunuz amk :D Ayrıca son durak 5 i de izlemiştim orada da biraz tırsmıştım :)

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Bu konu niye anasayfada gözükmüyor lan :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 4200 Toplam Mesaj: 31