İos 8 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Geçen haftadan beri kullanıyorum bu son sürümü iPad Air ve iPhone 5 ile, gayet sorunsuz güzel, bir sürü beklediğimiz özellik geldi, aletler dahada hızlandı gözle görülür artış var.

Rehber siliniyor vs. geyiği nedir la? Ben update ettiğimde arka planda çalışan (ios 7 den kalma) appler bile hala açık çalışıyordu, rehber silinmesi vs. şeyler olamaz, kabul de edilemez zaten.

DJ_Alper bunu yazdı

ve iphone biter :)

bu dünyada nokia bile bitti :)

Siz bi bitin artık, bitmediniz ak.

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

tatava yapma kur geç,

5 var bende bi sıkıntı veya eskisine nazaran uygulamalarda düşük performansa rastlamadım,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

iphone 5s ve yukarısı cihazların lte desteği vardır.. lte 4g nin bir üst versiyonudur. ve şuan amerikada kullanılmaktadır.

5 kullananlar türkiyeden aldıysa yine 4g yazmaz.. 3g yi aç kapa der.. neden ?

çünkü türkiyede 4g lisansı olmadığı için satılan cihazlar 3g destekli.. bu son cümleyi kendim yazmama rağmen hiç inandırıcı gelmedi

çünkü apple çalışanı söylemişti :D

yani o kafayla bakacak olursak türkiyeye gelen iphone 6 serisi cihazlarda bile 4g desteği olmayacak..

he cihazı aldın 4g desteği geldi.. cihazı garantiden arıza sonucu değiştirirsen 4g destekli cihaz veriyorlar..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ilk sıkıntıyı yaşadım.. whatsapp a girdim, bir kişinin mesajına basınc uygulama kapanıyor otomatik.. 

neyse güncelledim şimdi whatsapp ı tekrar çalıştı.. sanırım bi uyumsuzluk vardı

unbalanced tarafından 18/Eyl/14 11:30 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arkadaşlar 4g lti yi kapatıp speed test yapabilirmisiniz sonrada açıp ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

4s 16 gb kurdum aynı ios 7 ile hızlı sorunsuz kullanıyorum. 

5s de lte kapalı speed test 13 mbt acık 18 mbit ölçüm yaptı arkadasım merak edenlere duyrulur

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

ben de güncelledim. rehber sağlam ama bazı fotoğraflar gitmiş. bilgisayara bağladığım zaman bütün fotoğraflar duruyor ama masaüstüne kopyalayabiliyorsunuz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

mini retinaya yükledim, bi numarası yok gibi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

mini retinaya yükledim, bi numarası yok gibi

bazı özellikler eklemişler tasarım olarak arayüzde çok fazla bir değişiklik yok.

Hızlı arama özelliğini beğendim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

kaybolan rehber video resim falan, bunlari geri getirmek icin itunes a baglayin diye mesaj atmislar. yani bilgisayar baglayinca hepsini geri getirebiliyorsunuz ve sanirim bunun icin ondecen yedekleme falanda yapmaniza gerek yok. artik bu iyi biseymi kotu biseymi ben yorum yapmiyorum. 

siliniyor diye gotumdende sallayacak degilim, yine su ovv yaa iphone apple ovv yeee, ahmak tartismasini yapmayalim.

iphoneunuz varsa ESSEK gibi update yapip susacaksiniz zaten simdiye kadar var olan buglari falan halletmislerdir, yada 8.1 cikar yarin olur biter...

sorun su; oyle sey olur mu boyle sey olur mu, yookkk olamaz, felan... olur babam olur gozunuzu boyarlar sonra agziniza sicarlar bunlar amerikan kapitalisti oyle turk kapitalistine benzemez :D marka deger kaybetmesin diye yapmayacaklari sey yok sadece bunun farkinda olup aleti kullanmak onemli, demek istedigim bu.

burak yilmazda gol krali oldu 3 sezon, adam gecen sut cekemedi, pas veremdi. bugun aciklama yapti YUHLARLAR diye korktum diyor. al iste bak turk kapitalisti :D ne marka kaldi ne karizma. 

buragin ustune elma koysaniz ona o aciklamayi yaptirmazlar. buraga simdi aciklayamayacagimiz bombastik bir ilac vermistik siringayla bunlar onun etkileri yakinda hermac 10 gol atacak diye aciklama yapardi apple, bunu diyom yani...

not: yaw he hee...

anca gidersin...
Toplam Hit: 9332 Toplam Mesaj: 94