Iphone 4 - 950 TL ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi

Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle merak ettiğim bir konuyu sizlerle paylaşmak ve fikir almak istedim 

Iphone 4 avcılar parsellerde bir bayide 950 tl ye satılıyor 12 taksit vs vs imkanları varmış felan neyse konu taksit değil zaten. 

adamla arkadaşım konuştu orjinal garantisi felan yerindeymiş sıfır telefon bu . her yerde fiyatlar yüksek  iken burda böyle olması beni şüpheye düşürdü açıkcası . 950 de bana göre az değil sonuçta . 

şimdi ben pek anlamam ama bunun gerçek olduğunu ve aldığımda bir sorun yaşamamam için gereken hususlar neler acaba ? bi yardım ederseniz mutlu olurum :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

media markette iphon 4 920 tl

mehmetcan tarafından 06/Haz/13 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    mehmetcan bunu yazdı

önerirmisin peki ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    mehmetcan bunu yazdı

önerirmisin peki ? 

sensiz_aglamam tarafından 06/Haz/13 23:02 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek

950 pahalı bile ortalama 900lerde artık 4'ler ama önermem ben mesela;yakında 5s çıkacağını düşünürsen ve apple ın da eski telefonlara ağır gelen işletim sistemi sürümleriyle yeni modellerine teşvik etme politikası göz ününe alınmalı. He işini görmez mi görür illaki o kadar da nankör olmayalı ama insanoğlu maymun iştahlıdır, daha iyisini görünce illaki morali bozulur, aklı kalır. 

Bir var,Bir yok..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

vatanda felanda 950 gibi biseydi die hatirliyorum hocam

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

evet garentili zaten. yada vodofone al ben aldım 40 * 24 = 960 tl . faturaya yansıyorç

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bu sene 3gs önümüzdeki sende 4 e desteği keserler demedi deme.

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

s3 || p880

1000 tl

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kliksa sitesi yüzde 10 worldpuan hediyeli satış fiyatı en son 899 a satmıştı. alınabilir bir fiyat. bi 5-6 gün bekle gene yaparlar kampanyası, alırsın ordan

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sensiz_aglamam
    sensiz_aglamam's avatar
    Dişi
    erick bunu yazdı

950 pahalı bile ortalama 900lerde artık 4'ler ama önermem ben mesela;yakında 5s çıkacağını düşünürsen ve apple ın da eski telefonlara ağır gelen işletim sistemi sürümleriyle yeni modellerine teşvik etme politikası göz ününe alınmalı. He işini görmez mi görür illaki o kadar da nankör olmayalı ama insanoğlu maymun iştahlıdır, daha iyisini görünce illaki morali bozulur, aklı kalır. 

haklısın hocam ama işte ben şuan 1200 kullanıyorum yani öyle pek maymun iştahlı değilim . böle düşük fiyata görünce bi alıp almama fikri oluştu birden :) 

Toplam Hit: 1980 Toplam Mesaj: 27