İphone 5 Geveysim İos6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

15 GUN ICINDE EN GEÇ URUNLER GELECEK ISTEYEN VARSA PM ATSIN

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-5-gevey-sim-ios-6-kargo-saticiya-aittir-70620345

GİTTİGİDİYOR LINK IM

TAHRİBAT AİLESINE ÖZEL FIYAT 120 TL KARGO ALICIYA AİTTİR

İZMİRDEN ELDEN TESLIM YAPILIR VE YA KAPIDA ÖDEME ISTEYEN OLURSA KAPIDA ÖDEME NASIL ISTERSENIZ

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek

Güncel

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

iPhone 5'im olsun, varsın locklu olsun kullanamayayım :))

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Nedir bu üstat çakma iphone 5 mi nedir çakma olsa bile nasıl 120 tl oluyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    noname bunu yazdı

iPhone 5'im olsun, varsın locklu olsun kullanamayayım :))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

dikkatli okuyun

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

sokayım appleye. yaşasın samsung ve android. Bazı arkadaşlar iphonem olsun varsın çalışmasın demişler.. Okuyunca üzüldüm. Umarım at gözlüklerini birgün çıkartırlar

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

sokayım appleye. yaşasın samsung ve android. Bazı arkadaşlar iphonem olsun varsın çalışmasın demişler.. Okuyunca üzüldüm. Umarım at gözlüklerini birgün çıkartırlar

Eğri oturup doğru konuşmak lazım apple harici ürünlere ben sokayım esas iphone ipad varken geri kalan herkes eşşeğini geri bağlasın, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

Eğri oturup doğru konuşmak lazım apple harici ürünlere ben sokayım esas iphone ipad varken geri kalan herkes eşşeğini geri bağlasın, 

applenin sırf gösterişi ve marka değeri var diye hep tercih edildiğini, yazılımsal olarak androidin yanında tırt kaldığını nerdeyse herkes biliyor. Fiziksel olarak sağlam ürün ona bişey diyemem. 

Telefondan anlayan adam android kullanır. Hava atmak isteyen adam ise apple kullanır. Ve ben bunları 2 adet İp4 1 adet de ip3s kullanmış biri olarak söylüyorum... çok şükür elma merakımı bırakıp araştırmaya koyulduktan sonra anladım

DrKeworks tarafından 12/Ara/12 18:28 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

dikkatli okuyun

okuyamadım ben ne diyor anlatirmisin

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

applenin sırf gösterişi ve marka değeri var diye hep tercih edildiğini, yazılımsal olarak androidin yanında tırt kaldığını nerdeyse herkes biliyor. Fiziksel olarak sağlam ürün ona bişey diyemem. 

Telefondan anlayan adam android kullanır. Hava atmak isteyen adam ise apple kullanır. Ve ben bunları 2 adet İp4 1 adet de ip3s kullanmış biri olarak söylüyorum... çok şükür elma merakımı bırakıp araştırmaya koyulduktan sonra anladım

Kalite sitabillik ürün çeşitliliği (yazılımlar) destek vs.... apple her türlü üstün nasıl olurda android üstün dersin akıl alacak şey değil, ayrıca telefon ile hava atma nasıl oluyor o ne demek inan onu anlamış değilim,

Toplam Hit: 4423 Toplam Mesaj: 43