folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Iphone 6 İle Bir Hafta ( Meğer Android Bir Hataymış )

Iphone 6 İle Bir Hafta ( Meğer Android Bir Hataymış )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hacım ama huzur Lumia'da :)

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

/Murit-yalnizturk/

hocam o cihazlarda hiç mi sorun yok z serisi xperia alanların hepsi ekrandan şikayetçi 

var muhakkak hocam sony de ekran sorunu yok kamerada yeşil nokta sorunu var ekranları uyduruk o başka fakat z3 le bu durum değişti ekranı gayet parlak en basitinden benim durumum 2350tl para verdim kasa açık çıktı samsundada var nokia 930 da ekranda mor renk sorunu var her markada sayabiliriz muhakak ama iphone nun her  tek sayılı serisinde bir hata olması tesadüf olamaz görür bakarsın seneye 6s te sadece sağlam bir kasa hız aşırtılmış bir işlemci gelecek işletim sistemi 3gs den bu yana tasarım olarak aynı kısaca demek istediğim her telefonun ve işletim sisteminin kendi sıkıntıları var kendi kriterlerine göre  biri birinden iyi gelebilir ama diğerine hata demek bence biraz fanatiklik oluyor tabiki saygı duyuyorum batarya bana  12 saat dayanabilecek olsa benimde hayalimde 6 vardı ama alsaydımda androidi pişmanlık olarak görmezdim

yalnizturk tarafından 10/Kas/14 23:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

/Murit-yalnizturk/

hocam o cihazlarda hiç mi sorun yok z serisi xperia alanların hepsi ekrandan şikayetçi 

var muhakkak hocam sony de ekran sorunu yok kamerada yeşil nokta sorunu var ekranları uyduruk o başka fakat z3 le bu durum değişti ekranı gayet parlak en basitinden benim durumum 2350tl para verdim kasa açık çıktı samsundada var nokia 930 da ekranda mor renk sorunu var her markada sayabiliriz muhakak ama iphone nun her  tek sayılı serisinde bir hata olması tesadüf olamaz görür bakarsın seneye 6s te sadece sağlam bir kasa hız aşırtılmış bir işlemci gelecek işletim sistemi 3gs den bu yana tasarım olarak aynı kısaca demek istediğim her telefonun ve işletim sisteminin kendi sıkıntıları var kendi kriterlerine göre  biri birinden iyi gelebilir ama diğerine hata demek bence biraz fanatiklik oluyor tabiki saygı duyuyorum batarya bana  12 saat dayanabilecek olsa benimde hayalimde 6 vardı ama alsaydımda androidi pişmanlık olarak görmezdim

xperia z ekran kötü işlemci yavaş

xperia z1 kamera sorunu pixel sorunu dandik ekran

xperia z2 4k video çekerken donup kapanma sorunu , ultra kötü ekran sorunu , darbe alınca tıpalarının açılma sorunu , en çok su alan xperia cihazi.

xperia z3 , 4k video çekerken kapanma sorunu , giderilemeyen ısı problemi ( ısı borusuna rağmen ) kötü ekran paneli sorunu. 

-

sansung galaxy serisi , mükemmel ekran iyi kamera kötü yazılım optimizasyonu ve leğen plastiği , bir türlü düzgün gelmeyen güncelemeler , aşırı değer kaybeden cihazlar.

-

htc one m7 , düşük mp kamera , kötü ekran paneli , mükemmel malzeme kalitesi , mükemmel yazılım optimizasyonu , kaliteli ses

htc one m8 düşük mp kamera , kötü ekran paneli , mükemmel malzeme kalitesi , mükemmel yazılım optimizasyonu , kaliteli ses

.

böyle böyle gidiyor hocam hepsinin artısı eksisi var. şuan en mantıklı çözüm bence ip.6

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı

Hayırlı olsun hacım ama huzur Lumia'da :)

dimi hocam bişi yapmıyon zaten derdin yok :) oda ayrı bir keyif ancak bugun gidip 500 tl lik bişi alacak olsam ucuz telefon lumia alırdım android in giriş seviyesi kullanılmaz halde, tizen onun için geliyor zaten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam note 3 kullanıyorum ama gönülden iphonecuyum :) 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Üstad Xperia z kullanıyorum çok memnunum kullanımı kolay iphone 5 kullandım Xperia z gibisi yok. taşınır bilgisayar resmen.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

iphone 3 4 5 6 7 8....

aralarınada s leri ekle. hepsi aynı bokun püsürüğü.

iphone 5 te yapamadığın neyi yapıyon 6 da ? Bide şu yeni telefon tanıtımlarında kocaman ekranda telefonun sağını solunu gösterip, "Never before has a phone been this thin and powerfull" falan diyolarya uyuz oluyorum. Her tanıtımda aynı şeyleri söyleyip milletle taşak geçiyolar.

kamera 10mp den 15 e çıkınca noluyo ? 

Nedir bu tüketim çılgınlığı amk.

manhyak tarafından 11/Kas/14 12:46 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

iphone 3 4 5 6 7 8....

aralarınada s leri ekle. hepsi aynı bokun püsürüğü.

iphone 5 te yapamadığın neyi yapıyon 6 da ? Bide şu yeni telefon tanıtımlarında kocaman ekranda telefonun sağını solunu gösterip, "Never before has a phone been this thin and powerfull" falan diyolarya uyuz oluyorum. Her tanıtımda aynı şeyleri söyleyip milletle taşak geçiyolar.

kamera 10mp den 15 e çıkınca noluyo ? 

Nedir bu tüketim çılgınlığı amk.

sürekli bir üst modeli cihazı geliştirerek üreten tek firma oldu apple.

ondan önce nokia samsung vb. rengini boyasını değiştirip tekrar sunuyordu pazara 

adam hep daha ileriye düşünerek üretiyor ve üstüne ekliyor düşün zamanındaki nokiları sonyleri.

telefonumu kırdım ihtiyacım vardı aldım :D sanki sen bozulunca yenisini almıon hacı.

@x-files 

tercih meselesi hocam. 

PanxeR tarafından 11/Kas/14 13:46 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Herhalde alismamis gotte don durmaz diyeceksin ama telefon gm doscovery de istedigim hizda yazabiliyorken iphone sersinde ara beni yazmak icin canim cikiyor cogu kez baskasina sunu yazsana ben sevmiyorum diyorum

I am Jack's inflamed sense of rejection
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

Herhalde alismamis gotte don durmaz diyeceksin ama telefon gm doscovery de istedigim hizda yazabiliyorken iphone sersinde ara beni yazmak icin canim cikiyor cogu kez baskasina sunu yazsana ben sevmiyorum diyorum

Ilk söylediğin kelimeler doğru hocam

Toplam Hit: 13427 Toplam Mesaj: 135