folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone X Türkiye Operatör Fiyatları Belli Oldu

İphone X Türkiye Operatör Fiyatları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

iphone benim için artık statüden çok zeka göstergesi - Türkiye fiyatlarına göre -

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocalar çok pardon Turkcell fiyatını hesaplarken tarife fiyatını ayrı hesaplamayı unutmuşum. Aylık 90 lira tarife ücreti 2 senede 2.100 lira yapıyor. Yani 2 senede 7.680 liraya alırken, 4 senede 12.800 lira yapıyor düz hesap.

Bu ne amk ? 

mkyb tarafından 18/Kas/17 00:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

IPhone X in hemen Bluetooth sorunu çıktı.

Özellikle Bluetooth kullanan multimedya cihazları, otomobiller diğer Bluetooth'lu cihazlar ile bağlantılar konusunda sorun yaşayan kullanıcılar, Apple'ın "ben de bu soruyu soruyordum" seçeneğine 133 kez tıkladı.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Lafım meclisten dışarı, o kadar ülkede cari açık varken. Maddisıkıntılar varken. Millet kredi kartı borçlarıyla uğraşırken 7 bin tl lik telefon almak nedir. Yani ben artık insanlarıda çözemiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Lafım meclisten dışarı, o kadar ülkede cari açık varken. Maddisıkıntılar varken. Millet kredi kartı borçlarıyla uğraşırken 7 bin tl lik telefon almak nedir. Yani ben artık insanlarıda çözemiyorum.

Öyle deme hocam 2500 tl vergi veriyoruz bu telefonu alırken. Devletini düşünen iphone x alır.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Öyle deme hocam 2500 tl vergi veriyoruz bu telefonu alırken. Devletini düşünen iphone x alır.

hocam zaten o vergi olayı ayrı bişe. Gazoza limonataya ötv konacak kadar aşağı düştük. Gidişat nedir. 2018 yılı daha beter geçeceğini söylüyorlar. Daha ekonomik yaptırımlara maruz bile kalmadık. abd ve avrupa bize ekonomik yaptırımlarada başlayacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

yolda yan kesiciye denk gelsem böbreğimi al diye diretirim bu ne amınakoyayım ya

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Neden herkeste bir Iphone sevdası tutturmuş gidiyor?

Iphone 6S le ne bileyim 7 hatta 8' in ne farkı var? Bunların aralarında ne gibi özellik farkları var?

Ufacık çocuklar iphone diye böbreklerini vercekler yakında. Ne var bu kadar abartılacak anlamıyorum.

Bu parayı buna verceğime gider laptop alırım ne bileyim profesyonel fotoğraf makinesi alırım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

O paraya öküz alınır la.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Neden herkeste bir Iphone sevdası tutturmuş gidiyor?

Iphone 6S le ne bileyim 7 hatta 8' in ne farkı var? Bunların aralarında ne gibi özellik farkları var?

Ufacık çocuklar iphone diye böbreklerini vercekler yakında. Ne var bu kadar abartılacak anlamıyorum.

Bu parayı buna verceğime gider laptop alırım ne bileyim profesyonel fotoğraf makinesi alırım.

Fakirler kendini özel hissetsin diye. Zenginliği belirten markalar vardır. Atıyorum Mercedes araba ile Renault Clio'nun karizması bir mi? Fakirlerin taksitlerle alabileceği en ucuz materyal iPhone. iPhone alınca şekil yaptım sanıyorlar.

Sözüm meclisten dışarı. 

Şuanda 3.000 liraya alınacak iPhone 7 rahat 3-4 sene sorunsuz kullanılır. iPhone 8'e o kadar para verilmez. Apple muhtemelen seneye X'in tasarımında Oled ekranla devam edecek. 

mkyb tarafından 18/Kas/17 11:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5340 Toplam Mesaj: 39
iphone x masaya koymalık telefon