folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone X Türkiye Operatör Fiyatları Belli Oldu

İphone X Türkiye Operatör Fiyatları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Lafım meclisten dışarı, o kadar ülkede cari açık varken. Maddisıkıntılar varken. Millet kredi kartı borçlarıyla uğraşırken 7 bin tl lik telefon almak nedir. Yani ben artık insanlarıda çözemiyorum.

Öyle deme hocam 2500 tl vergi veriyoruz bu telefonu alırken. Devletini düşünen iphone x alır.

Bu kafadan bende istiyorum geriye kalan 1 k dolar ne olacak odami ulkr icinde kaliyor?

Keriz silkeleme versiyon: x (lan olum adamlar amoled ekran kullanmislar ya baksana suna cok guzel hem pahalida alalim birer tane )

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Lafım meclisten dışarı, o kadar ülkede cari açık varken. Maddisıkıntılar varken. Millet kredi kartı borçlarıyla uğraşırken 7 bin tl lik telefon almak nedir. Yani ben artık insanlarıda çözemiyorum.

Param çoksa alırım milletin borcu var diye 3310 mu kullansın parası olan?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

Param çoksa alırım milletin borcu var diye 3310 mu kullansın parası olan?

Parası olan alır kardeşim ondan bizene. 

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Acikcasi telefonu iphone olmayan cok kisiyle görüsmüyorum artik. Iphone'a bu paralari veremeyen hala varsa biraksin yeme icmeyi, magarada yasasin.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

amerikadayım 1 aylık maaşımla çok rahat alabiliyorum peşin olarak yada 150 dolar ile 300 dolar arasında peşinatlarla 0 faiz ile hat üzerinden alabiliyorum ama bana saçma geliyor o paraları vermek haftaya black friday var 100 dolara iphone se alacam inşallah yetişebilirsem 5s kötüledi... :)

l enfer c est les autres Sartre ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şu an newyork tayım burada bile x serisi yok, sabah 7:30 gibi apple store önünden geçtim abartmıyorum 250 kişi rahat vardı az ileride microsoft vardı o sinek avlıyordu nasıl bi algı yarattıysa millette deli danalar gibi alıyor herkes,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Şu an newyork tayım burada bile x serisi yok, sabah 7:30 gibi apple store önünden geçtim abartmıyorum 250 kişi rahat vardı az ileride microsoft vardı o sinek avlıyordu nasıl bi algı yarattıysa millette deli danalar gibi alıyor herkes,

Microsoft mağazasında kimsenin olmaması normal. Zira telefon işini bıraktılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    e2 bunu yazdı

Neden herkeste bir Iphone sevdası tutturmuş gidiyor?

Iphone 6S le ne bileyim 7 hatta 8' in ne farkı var? Bunların aralarında ne gibi özellik farkları var?

Ufacık çocuklar iphone diye böbreklerini vercekler yakında. Ne var bu kadar abartılacak anlamıyorum.

Bu parayı buna verceğime gider laptop alırım ne bileyim profesyonel fotoğraf makinesi alırım.

Fakirler kendini özel hissetsin diye. Zenginliği belirten markalar vardır. Atıyorum Mercedes araba ile Renault Clio'nun karizması bir mi? Fakirlerin taksitlerle alabileceği en ucuz materyal iPhone. iPhone alınca şekil yaptım sanıyorlar.

Sözüm meclisten dışarı. 

Şuanda 3.000 liraya alınacak iPhone 7 rahat 3-4 sene sorunsuz kullanılır. iPhone 8'e o kadar para verilmez. Apple muhtemelen seneye X'in tasarımında Oled ekranla devam edecek. 

Asus Zenfone 6'yi 800 TL'ye almıştım ve 3 sene sorunsuz kullandım. Bir kaç gün de olsa şarj sorunu oluyordu. O da sonradan kendi kendine düzeliyordu. Şuanda ise iki hafta önce 1000 TL'ye Xioami Mimax 2 aldım. Memnunum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Ben sizin gibi düşünmüyorum fiyatlar gerçekten uygun. Günde 2 paket sigara içen arkadaşlarım var. Ayda 600 tl ediyor en kötü ihtimal. Bunu 1 pakete düşürse geriye kalan 300 tl ile 24 ayda 7200 tl yapıyor. Hem sağlığına yarar hem de Iphonu oluyor. Günde 1 paket içende bu vesile ile sigarayı bırakıp Iphone sahibi olabilir. Sigara içmeyenin zaten o miktarda para elinde hazır olması lazım. Ayrıca Türkiyedeki vergi sistemi de gayet zekice hazırlanmış. Almanya ve Amerika bu vergi formülünü kıskanıyor. Adamlar ulan biz o kadar uğraşıyoruz yok arge yok reklam yok şu yok bu, Türkiye hiç üretmeden her satılan telefon ve arabadan sanki kendi üretmişler gibi para kazanıyor diyor. 

Ayriyetten Iphone alanları da bu şekilde küçük düşürmeniz ve baskı yapmanızı da doğru bulmuyorum. Bir ülkedeki Iphone satış oranı o ülkenin irtibarını ve refah düzeyini gösterir. Bu yüzden ne kadar Iphone satılırsa Türkiye'de o kadar prestij sahibi oluyoruz dünyada. Elin filipinlerinde bile  Iphone için sıralar oluşuyorsa, Türkiye'de oluşmasın mı? Bi uzakdoğu ülkesi kadar bile olamadılar mı dedirtelim kendimize?

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 5339 Toplam Mesaj: 39
iphone x masaya koymalık telefon