İran Mı Oluyoruz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

RhiFaT bunu yazdı:
    -----------------------------
    ergenekon bitti sol da bitti

ergenekon diye birşey yok!

sol sağ meseleside sizin gibiler yüzünden çıkıyor.Emim ki SOL dan kastın pkkdır şudur budur.Sol bitti dediğin şey nedir ?Eğer görüş olarka solsa hayır bitmedi sol-sap devam ediyor hemde Türkiye yi kurtaracak şekilde.Esas Türkiye nin içine eden şey iste devletin her noktasına yerleşmiş gülenciler, sol adı altında pkklılar, komünistler, sap adı altındaki faşistler, ülkü ocaklarında adam dövmeyi , abiler-ablalarda dini kullanarak adam çekenlerdir.

Ülkü ocaklarında adam dövmek için gelmeyip milliyetçi Atatürkçü olan ve 6 ilkeyi kabul eden, abiler-ablalarda gerçekten dini öğretip dini sömürmeyen adamlar ynai kısacası birşeyleri sömürmeyen adamlar gerçek solcu-sağcıdır bir tanesinden de en ufak zarar gelmez..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    konu yine sapçak akm :( böhü böhü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

niye iran abi niye zoruna mı gidiyo iran anti

burda kökü iranlı olanlar war az saygı kardeşim

iranın neyini biliyosun da iranı kötülüyosun

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    Hoca yargı hangi yargı?Üst mahkeme,alt mahkeme?Yargı tamamiyle homojen bir yapı değil ki?üst taraf ve alt taraf farklı : ) çünkü alt taraf daha yeni ve daha belli zihniyette :)  keşke farknda olsan,yargıya laf sokayım diye girmesen başlığa:)
    ayrıca  eğer yorum yapacaksan başlıkla ilgili aç türban,kapatılma vsye bulaştırmayın konuyu!

Ben sana hukuki yönden açıklama yapayım dedim,sen Yargıya laf sokmakla itham ediyorsun beni..

Eğer azıcık hukuk bilgin olsa,azıcık.Alt mahkemede verilen bir kararın(madem alt mahkeme belli bir zihniyette) üst mahkeme tarafından bozulabileceğini ve nihai kararın Hukuki davalarda Yargıtay,idari davalarda Danıştay tarafından nihai karara bağlanacağını bilirdin..

Burada makul bir açıklama yapıyorum,türban,kapatılma diyorsun bana,söyler misin,nerede bahsetmişim türban-kapatılma vesaire..

Kusura bakma arkadaşım,açtığın başlıklarda,yorum yazanlara,daha doğrusu senin fikrine zıt yorum yazanlara  saldırı halindesin,insanda katılım şevki bırakmıyorsun..

Saygılar 

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    Qim;
    hoca derdin ne?mesajda yazılanı anlayamıyor musun?bir şekilde sağcının da solcunun da etkisi oluyor mahkemeye,youtubela bir ateist sitesini bir tutuyorsan ben burada sendne şüphe ederim.
    Atatürke sendne çok daha sevgim ve syagım var,atatürke afedersiniz i.ne diyen adamlara oy vermeye can atmıyorum ;)Youtubeta yunanlılar aleyhinde de onlarca video var.Diğer yandan asker şöylşe böyle vs diyorsan başka konu aç orada cevaplarız her şekilde,gelip burada akp taraftarlığı yapma hocam,savcıların tek başına hareket etmediklerini herkes biliyor.

konu akp kavgasına dönmesn bu mesajıma attığın mesaja cevap atmayacağım,eüer ateist siteleri kapatılıyor afferin diyorsan zaten sana mesaj yazmamaın bir anlamı yok ya neyse,net düşünceni söyle.

hiç sorunum yok hoca demokrasiden bahsederken siz demokratik dvranıyorsunuz ne olsa akp yaptı diyorsunuz gülünç olmayın

bak bu ülkede belli çerceve var onun dışına cıkmassan  demokrasi var ama onların dışına cıkarsan demokrasi olmadığını anlarsın

he atatürke kimin çok saygısı var onu burdan ölcemessin hocam düşüncemi söyledim diyede hemen baslama karalamaya bak sende demokrat olmuyosun ozaman cünkü ben düşüncemi kötülemeden hakaret tmeden söylüyorum  demokrasiden bahsediyosan saygı göstermen gerekir

savcılar tek basına harekleket etmiyosa ozaman yargı baskasının emrinde diyebiliriz baskasını emrind derken bu akp olma ihtimali cok zayıf cünkü kapatma davası yemezlerdi dimi kendi emirlerinde olsa

işinize geldiği gibi yorumlamayın hoca elinizi vicdanınıza koyarak konusun

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:

niye iran abi niye zoruna mı gidiyo iran anti

burda kökü iranlı olanlar war az saygı kardeşim

iranın neyini biliyosun da iranı kötülüyosun

hoca şimdi cevap vericem konu iran tartışmasına dönecek.
    basitçe:
    iranın yönetim biçimini beğenmiyorum diyelim kapansın.

alt mahkeme ve üst mahkemedne kastım çok farklı karatahta hoca,derdimi anlatamadım sanırım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Qin:
    Danıştay ,sayıştay vb farklıdır ,bir şehrin savcısı farklıdır.İkisinin de kadrosu,yeri farklıdır.Hem de çok farklı.O yüzden dedim homojen bir yapı değil üst mahkeme akpli değil,ben savcılardan vs bahsediyorum.Demek istediğimi anlayın bi zahmet

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    Hoca yargı hangi yargı?Üst mahkeme,alt mahkeme?Yargı tamamiyle homojen bir yapı değil ki?üst taraf ve alt taraf farklı : ) çünkü alt taraf daha yeni ve daha belli zihniyette :)  keşke farknda olsan,yargıya laf sokayım diye girmesen başlığa:)
    ayrıca  eğer yorum yapacaksan başlıkla ilgili aç türban,kapatılma vsye bulaştırmayın konuyu!

Ben ne diyim sana hoca daha nedenini bilmeden niye kapandığının konu açmışsın spekülasyon yaratmaktan başka bir sey değil herşeyi kendine göre yorma istersen.Ayrıca alaycı şekilde post atmamın sebebide ya taktınız bir irana gittiniz akln alırmı bir şeriat devleti olacağımıza .Sizin zihniyetteki insanların tek tutunacak ve arkasına sığınacakları dal,konu bu böyle senelerdir söylüyorsunuz.Ben burada  şimdiki hükümeti savunmak için konuşmuyorum sakın yalnış anlama.Bizim insanımızın ancak %1i şeriat istiyor okadarda olur madem demokrasi çığlıkları atıyorsun  diğer konularda da bu şekil konuşmalı davranmalısın bence Saygılar ...

Yaşadığım müddetçe dinimi,vatanımı,milletimi her alanda ve her konuda inandığım şekilde savunacağıım... Ben hayallerimin peşinden emeklerken sen korkularının kölesi olmayı seçiyorsun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

iran'ın yönetim şekli sana mı kaldı :)

israil'e göre desene mesela orda da tewrata göre kanunlar war :)

orda da dinle yönetim war :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    hayır abi çok sinir oluyorum aq. kapatıyoruz diyorlar ttnet kullanıcılarına kapatıyorlar. lan biz miyiz suçlu youtube mu ? kapatacaksan youtube yi kapat biiz niye yasaklıon ya. ben gidiöm bu ülkeden mına koim afrikada boş bi araziye tahribat cumhuriyeti kurak. kimsenin haberi olmaz :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
Toplam Hit: 11031 Toplam Mesaj: 147