İş Teklifi-2000 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 2000 TL  maaş ile iş teklifi aldım 10 pc,lik bir şirketin server işini yapacakmışım ancak server deneyimim yok bana neler önerebilirsiniz fikirlerinize ihtiyacım var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Arkadaşlar 2000 TL  maaş ile iş teklifi aldım 10 pc,lik bir şirketin server işini yapacakmışım ancak server deneyimim yok bana neler önerebilirsiniz fikirlerinize ihtiyacım var.

windows isa yada linux server öğren hızlı bi ön yüz ders sonrası gelir git başla korkmana gerek yok

hemen hemen bütün problemlerin çözümleri internete mevcut zaten kaçırma derim

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

teklif ettiklerine göre biliyorsun yoksa etmezlerdi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

maaşın miktarı seni ilgilendirir herkesin kıstası farklı o yüzden bişey diyemem ama eğer maaş beğendiğin bi düzeydeyse,

yapılacak işi tam öğren, firma hangisiyse bi soruştur ota boka mesai kitlemeyi meslek edinmiş firmalar var onlardan mı bu , sana işi öğretebilecek bi adam var mı yoksa seni server diye alıp tüm angarya işlere mi iteleyecekler bunları bi araştır derim. bunlar tamamsai maaşa da fitsen gir tabi :) 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

zaman kaybetmeden ne bulursan server konusunda emmeye başla derim, muhtemelen windows tabanlı kullanıyorlardır (exchange server kaynaklı olarak şeyettim). hiç link kaynak falan bulamazsan pm at bana araştırırım senin için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

windows isa yada linux server öğren hızlı bi ön yüz ders sonrası gelir git başla korkmana gerek yok

hemen hemen bütün problemlerin çözümleri internete mevcut zaten kaçırma derim

buradaki bilgiler bana yardımcı olurmu ?

Windows Server 2003'te ISA Server'ı Çalıştırma
    http://support.microsoft.com/kb/331062/tr

Şirket, Windows 2000 ile ISA Server 2000 kullanarak Internet'e bağlanmak nasıl

http://support.microsoft.com/kb/300876/tr

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

zaman kaybetmeden ne bulursan server konusunda emmeye başla derim, muhtemelen windows tabanlı kullanıyorlardır (exchange server kaynaklı olarak şeyettim). hiç link kaynak falan bulamazsan pm at bana araştırırım senin için.

Eyvallah Jilet sağolasın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

maaşın miktarı seni ilgilendirir herkesin kıstası farklı o yüzden bişey diyemem ama eğer maaş beğendiğin bi düzeydeyse,

yapılacak işi tam öğren, firma hangisiyse bi soruştur ota boka mesai kitlemeyi meslek edinmiş firmalar var onlardan mı bu , sana işi öğretebilecek bi adam var mı yoksa seni server diye alıp tüm angarya işlere mi iteleyecekler bunları bi araştır derim. bunlar tamamsai maaşa da fitsen gir tabi :) 

şirketi biraz inceleyeyim bakayım ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Eger server kuracaksan oraya server 2008 r2 kuruyorsun sonra active directy kurup butun pc leri server a bagliyorsun mail hizmetini disardan aliyorlardir muhtemelen bi sure sonra onuda server a alicaksin sonra yan gep yat bunlari google uzerinden bulabilirsin eger yardim istersen bi ucret karsiligi gelip kurarim sanada temel bilgiyi veririm.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

2000 tlyi direk kabul etme naz yap biraz . bu onlara işi bilmese bukadar rahat olamaz tavrını verir buda senin zaman kazanmanı saglar. bu zamanda server konusunda ilerlemiş olursun.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Datacenter/sistem odası, donanın ve temel olarak network kosunda her zaman yardımcı olabilirim. 

arbeit macht frei
Toplam Hit: 3160 Toplam Mesaj: 27