İş Teklifi-2000 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

maaş çok iyiymiş,  hemen başla

elimizden geldiğince her türlü yardımcı oluruz.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam anlamiyorsan birak hakki olan baskasini alsinlar ne sen zor durumda ne de adamlar mağdur olsun

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

5000 bin lira maaş ile it elemanı olan arkadaşım var php bile bilmiyor hemde girdi işte şunu bilirim asm bilirim c+ bilirim hackerim uçarım sokarım fln fişman

işte buna diyolar bi webdav file exchange modülü lazım şirket içi cumaya fln

bu gidiyo hemen internetten araştırıyor soruyor konu açıyor forumlara 1-2 günde ögrenip yapıp yoluna devam ediyor lol

temiz iş yani aslında artık herşey internette var

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

5000 bin lira maaş ile it elemanı olan arkadaşım var php bile bilmiyor hemde girdi işte şunu bilirim asm bilirim c+ bilirim hackerim uçarım sokarım fln fişman

işte buna diyolar bi webdav file exchange modülü lazım şirket içi cumaya fln

bu gidiyo hemen internetten araştırıyor soruyor konu açıyor forumlara 1-2 günde ögrenip yapıp yoluna devam ediyor lol

temiz iş yani aslında artık herşey internette var

hocam ona yapacak bişey yok :)

<table></table> yazıp kod yazıyorum şu an meşgulüm diyen, güya kurumun donanımından sorumlu olup format atmak dışında bilgisi olmayan, bi birim yeni bilgisayar istediğinde "sistemi kurmam çok uzun zaman alıyo 2-3 güne veririm" diyebilen (sistemi kurmaktan kastı kablolar vs :p) , sunum yapılması için projektörü bilgisayara bağlamaya "sistem kurmak" diyen ve bundan dolayı yorulup dinlenen , çekilişle hediye vermek için random sayı vericek bi metod yazamayan , yıllardır mobil uygulama sorulduğunda "ilgileniyorum efendim, yakında çıkarıcaz" diyen ama eminim ki ios u geçtim c ile bile alakası olmayan, her bozulan çöken eden bilgisayar/sistem vs için "usb nizden virüs kaptırmışsınız" diyen tek çözümü format atmak olan, login ekranı isteğine bile yüzsüzce "o istediğiniz çok zor bişey ama hallederim ben" diyebilen ve buna rağmen hala yapmayan ve tüm bu saydıklarımı yaparak/yapmayarak 3500+ maaş alan bilgi işlem koordinatörü var tanıdık , olur mu :) :)

mesele meslekte yükselmek kendini geliştirmekse tabiki de çalışmak tek formül.
    ama mesele sadece iş bulmaksa neyi ne kadar bildiğin değil, bilmesende neyi kime nasıl sattığın önemli :) :) kurum %90 standart memur kafasında olan bi yer olduğu için kimsenin "aa o öle değil" dediği yok adama ama adam gördüğün üzere hiç bişey yapmayarak/bilmeyerek sabit maaşını alıyo :d

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Arkadaşlar 2000 TL  maaş ile iş teklifi aldım 10 pc,lik bir şirketin server işini yapacakmışım ancak server deneyimim yok bana neler önerebilirsiniz fikirlerinize ihtiyacım var.

hic baslamadan kusura bakmayin ama aradiginiz kisi ben degilim deyip ,  anladigin ve severek yapabilecegin baska bir is aramaya basla

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam isin altından kalkamayacaksan, hızlı bir sekilde ögrenebilecegin bir ortamın, sana yol gösterecek birileri yoksa; baskalarının da hakkına girme derim ben.

he yok ben okurum arastırırım isi kısa sürede kaparım diyorsan kaynaktan bol bir sey yok, pratik yapması da sana kalıyor.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aynı teklifi bende almıştım :/ server bilgim olmadığından kabul edememiştim :/ hey gidi günler

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

hocam önce belirt elimden geleni yapmaya çalışırım ama yeterli tecrübem yok de,

adamlar ona rağmen olsun gel derlerse mutlaka git, aradığın birçok şey googleda var zaten,

ayrıca bu işlerden anlayan bir de bilgisayarcı bul onla paslaşarak çalışırsın,

ilk zamanlar zorluk çekersin ama sonra alışırsın,

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    cozumpark.con gir uye ol arastir oku ogren. server 10 bilgisayar 2000 tl maas yorucu olacagini sanmiyorum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FahrenHeiT
    FahrenHeiT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işe bilenler iş bulamıyorken işi bilmeyen nasıl böyle iş buluyor ilginç :D

ben staj bile bulamıyorum stajyer lazımsa beni al

FahrenHeiT tarafından 18/Eki/13 13:19 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3176 Toplam Mesaj: 27