folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İskenderun Limanına Girildi

İskenderun Limanına Girildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

TKP üyeleri İskenderun Limanı'na getirilen Patriotları protesto etti. Polisin engelleme girişimleri ve saldırısına karşın limana giren TKP üyeleri burada bir basın açıklaması gerçekleştirerek, "Bu karara imza atanlar ve sessiz kalanlardan hesap sorulacağını" dile getirdi.

TKP MK Dönem Sözcüsü Erkan Baş bir konuşma yaptı:

Yaklaşık 1 ay kadar önce TKP olarak TBMM kapısına dayandık. TBMM'nin kapısına dayandık çünkü Almanya, Hollanda parlamentosunun tartıştığı konuyu TBMM tartışmadı bile. TKP emekçi halkın, yurtseverlerin ve devrimcilerin sesi olarak meclise yürüdü. Siz uyuyorsunuz ama biz uyumuyoruz dedik. Bu ülkenin komünistleri buna izin vermeyecek dedik. Türkiye halkları bu kararın ortağı olmayacak. Ülkemize işgal askerlerinin girmesine izin vermeyeceğiz.

Osmanlı padişahları da ülkeyi işgale açtı ama Türkiye halkları işgale büyük bir direniş sergiledi ve işgalcileri kovdu. Şimdi bu ülkeyi yönetenlere soruyorum hangi yasayla bu ülke topraklarını işgalcilere açıyorsunuz?

Bu işbirlikçi iktidarı ve sessiz kalanları uyarıyoruz. Bu halk bunu yapanlara mutlaka ama mutlaka hesap soracak.

kaynak: http://haber.sol.org.tr/

edit: ayrıca iskenderun limanına gelen gemide bir cok hollandalı ve alman askeri mevcutmuş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Tamam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

zamanında natoya karşı geliyordı şimdi füzelere karşı geliyorlar

amk suriye nükler füze atarken biz taşmı atalım ne yapalım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

haha :D tkp kim lan :D işgalcvilere açmışlar ülkeyi ha :D seviyorum bu insanları bu kadar saçma şeyleri nasıl buluyolar :D  laf olsun adımız duuyulsun diye neyi protesto edeceklerini şaşırıyorlar :D

İmzalar Kaldırılsın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Türkiye halkları kim bu bir ? (anayasaya göre Türkiyeyi kuran halka Türk milleti denir diyordu) ikinci olarak da bu komünistler ülkeyi 30 yıldır kan gölüne çeviren teröristleri neden hiç protesto etmez ? neden hiç onlarla çatışmaz ? komünizm aynı zamanda ülkeyi sevmekten geçmez mi ? onu da geç terör yüzünden harcanan paraların da hiç hesabının sorulduğunu görmedik ... ne garip...

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

önce yoldaşlara söylemek lazım, kübadaki amerikan işkence hapishanesini kaldırmak için uğraşsınlar... oraya gelince sus pus olurlar :) ama kübayı

göklere çıkarırlar, sokak ortasındaki fuhuşu görüdükleri halde erkek-kadınların kendini turistlere ucuza pazarladıklarını bildikleri halde yine de halkı

mutlu adlediyorlar ... yaptıkları eylemin bir şeyleri değiştirmeyeceğini onlar da biliyorlar, sadece küçük bir uyanış başlatmak istiyorlar. 

türkiye bir nato üyesidir ve nato kuvvetlerinin türkiyede bulunması normaldir yani bir işgal söz konusu değildir olamaz da. tabii natoya karşı değilim

anlamında söylemiyorum, sadece üye olduğun bir birlikte olabilecek şeyleri neden bu kadar absürd görüyorlar onu anlamadım. Ayrıca gelen

füzelerin savunma amaçlı olduğu da belli (patriotlar), suriyenin arkasında görüne-görünmeyen yüzüyle rusya,iran var. türkiyenin mevcut askeri

teknolojisi onların teknolojisine karşı cephe alamaz. olası bir savaşta sayın erkan baş acaba o füze sistemlerini nasıl durduracak?  türkiye savaşı

başlatmasa da dış kaynaklı olarak birileri tarafından savaş başlatılsa nasıl durdurmayı planlıyor? önlem alınması gerekmiyor mu? kendileri

sokaklarda bildiriler dağıtarak orada burada bağırarak bu işleri çözebileceklerini mi sanıyorlar? ülkemiz için bir kuruş getirisi olan bir şey yapmış

mı tkp? teknolojik gelişiminde ne kadar katkı sunmuş da dışardan getirtilmesine karşı duruyor? bildiğim kadarıyla tkp genel başkanı aydemir bey

doktordur ve doktorluk diplomasını aldığı ilk gün diplomasını yırtarak bu sisteme doktor olmam demiştir, kendisinin eşi de doktordur ama onun

parasıyla geçinmeyi biliyor ya da hasta olunca "sistemin" doktorlarına gitmeyi biliyor ama bu ülkeye hizmet etmek istemiyor..

gariban lise öğrencilerinin okullarda kafalarını bulandırarak, yurtsever cephe adında onları toplayıp iki kuruşluk harçlıklarını da partiye yardım-

aidat adı altında paralar alması yazık.. benim arkadaşım tüm yemek parasını biriktirip ay sonu partiye verirdi, kendisi de aç geçirirdi gününü..

nasıl bir zihniyetsin sen? ee aradan 5 yıl geçti aynı arkadaş şuan isviçrede yabancı bir hatunla evli ve daha önce katıldığı mücadeleden bin

pişman.. yığınla arkadaşım var tanığım var,elini eteğini çekip pişman olmuş tkp den. daha önce de yazmıştım, gittiğim şubenin birisinde elektriği

kaçak kullanıyorlardı, neden bunu yapıyorsunuz dediğimde biri de alaylı şekilde görmedin mi suda kaçaktı diyebilecek kadar sözde halkın hakkını

savunan ama gerçekte hiç alakası olmayan ve genelinin işsizlerin oluşturduğu insanlardan oluşan bir oluşum. daha yazacak çok şeyim var ama

gerek yok  onlar için zaman kaybetmeye.. bozuk bir yol bana yön gösteremez !!

edit: ayrıca yoldaşlara tavsiye ediyorum, rusyanın daha önce girmiş olduğu doğu bloğu ve türk-i cumhuriyetlerine gidip baksınlar oradaki

halklarla konuşsunlar rusya komunizmi hakkında neler diyecekler, baksınlar bakalım kim memnun kalmış. daha 90 lı yıllarda çökmüş bir sistem

hala o sistemi yaşayanlar var birisi de benim kız arkadaşım ve ailesiydi. yüzlerce insanla bu konu hakkında konuştum orada, neler yaşadıklarını

neler gördüklerini ve neden istemediklerini tek tek sordum..Gidip görsünler halka neler yapmışlar, nasıl sömürülmüş oradaki

insanlar.. gerçekle zerre kadar ilgileri, bilgileri yok, okduğu teorik kitaplardaki ütopya dünyasında yaşıyorlar, gerçek nesnelliğe uygulanmış

sistemde yaşayanları tarafsız olarak incelesinler de görsünler bakalım neymiş bu illet

unbalanced tarafından 21/Oca/13 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Komünizm, Türk Dünyası'nın en büyük düşmanıdır. Her görüldüğü yerde ezilmelidir. (M. Kemal Atatürk)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Komünizm, Türk Dünyası'nın en büyük düşmanıdır. Her görüldüğü yerde ezilmelidir. (M. Kemal Atatürk)

ilk defa duyuyorum:/ 

Bunu üniversitelerde bu adamların karşısında da söylemek lazm :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Mevzuyu hiç anlamamışsın.

Bağımlılığa karşı geliyorlar. Bu ülkenin kendi füzesini üretecek kapasitesi var

edit:

şimdi çıkıp biri beni komünist sanıp bilinçsizce ötmeden önce;

komünist değilim, komünizme inanmam ve desteklemem.

Fakat amerikan yada nato uşaklığına karşı kim gösteri düzenlerse; bir olay için uğraşırsa destek veririm.

Evde oturup "amerika izin vermez", "akp her yerde", "dış güçlerin oyunu" diye saçmalayacaklarına ; çıkıp günlerdir protesto yapıyor ve imza topluyorlar.

Günlerdir takip ediyorum ne yaptıklarını. Destekliyorumda. Ama aranızda bazı gelişmemiş arkadaşlar sırf "komünist", "solcu" yada "x" diye ; yapılan doğru işi göremiyor.

Gözlerindeki o saçma perdeyi aralayamıyor. Amerika ve nato'yu protesto etmek , bizi yönlendirmelerine karşı çıkmak ; her Türk gencinin görevidir. Dinci, ülkücü, solcu, şucu bucu olması önemli değil.

Ayro tarafından 21/Oca/13 17:07 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hayırdır patriotların sigortası sn mi yaptın bu ne koruma :D

herkez biliyor patriotların ne icin geldigini bariz israili korumak icin bakan bile dedi kumanda bizde degil diye .

acilen hava savunma ihalesinin yapılması lazım . hemde adamlarda scod ile s-300 ler war patriodlar bi boka yaramaz 1967 sistemi patriot yarragı yedik arkadaş.

UzatmaNaciye tarafından 21/Oca/13 17:09 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5309 Toplam Mesaj: 55