Isparta S.D.Ü. Lü Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi hangi şehirdensin, hangi kafadansın bilmiyorumda. Büyük şehirliysen bayarsın burda. Isparta nüfusu çok yobazdır ayrıyetten.

afyonkarahisar lıyım hocam, alışkınım yobaz insanlara.. =)

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

golgi bunu yazdı:

bende elektrik elektronik okuyorum geçensene girdim mtok kontenjanındanmı girdin yoksa yoksa düz mf4 kontenjanındanmı

ben düz mf4 kontenjanından girdim 1.öğretim. hocam sen de böyleysen eğer bana çok yardımın dokunur.. =)

xxx
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

4. senem ıspartada Bilgisayar öğrt. de okuyorum. şehirde eğlence adına yapabileceğin pek bişey yok. ramazanda bile iftar çadırı kurulmadı burda. hiç eğlence etkinlik falan büyük şeyler bekleme. Isparta'nın tek güzel tarafı Antalya'ya yakın olmasıdır. Üniversiteye güzel diyenlerde üniversite görmemiş kişiler, bitirdikleri liseyle karşılaştıran kişiler. Rezalet bi yapısı var. Zaten sende mühendislikse batı kampüsündesin hiç bi bok yok hacım burda.  Egosu tavan yapmış öğretim görevlileri dolu burası. Halkı yinede fena değil ama kendi içinde. Öğrenciye karşı biçok kişi nazik değil arkadaşlarında dediği gibi sağılacak inek gibi bakıyor.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

WALLACEs bunu yazdı:

4. senem ıspartada Bilgisayar öğrt. de okuyorum. şehirde eğlence adına yapabileceğin pek bişey yok. ramazanda bile iftar çadırı kurulmadı burda. hiç eğlence etkinlik falan büyük şeyler bekleme. Isparta'nın tek güzel tarafı Antalya'ya yakın olmasıdır. Üniversiteye güzel diyenlerde üniversite görmemiş kişiler, bitirdikleri liseyle karşılaştıran kişiler. Rezalet bi yapısı var. Zaten sende mühendislikse batı kampüsündesin hiç bi bok yok hacım burda.  Egosu tavan yapmış öğretim görevlileri dolu burası. Halkı yinede fena değil ama kendi içinde. Öğrenciye karşı biçok kişi nazik değil arkadaşlarında dediği gibi sağılacak inek gibi bakıyor.

hakkımızda hayırlısı hocam, uzak yere gitmektenseb buraya geldik.

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgi
    golgi's avatar
    Erkek

EMRE955 bunu yazdı:

golgi bunu yazdı:

bende elektrik elektronik okuyorum geçensene girdim mtok kontenjanındanmı girdin yoksa yoksa düz mf4 kontenjanındanmı

ben düz mf4 kontenjanından girdim 1.öğretim. hocam sen de böyleysen eğer bana çok yardımın dokunur.. =)

öyle sayılırm varsa merak ettiğin bişeyler sor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    abim gelendostta askerlik yapmisti 2 de arkadasim var samimi oldugum orali onlardan dolayi sempati duyarim ispartaya bir de karamana yakin diye yazdim :) zaten hangi sehire gitsen bi sorunla karsilasacaksin Karaman gibi biyerde buyuyunce isparta bana cennet gelecektir eger pmyo olmazda ispartaya gelirsem

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ısparta bir cacık yok şehirde halkı yobazdır, asker + öğrenciyi buldumu affetmezler, şimdiden allah kurtarsın tavsiyem ortalamanı yüksek tut adam gibi bir şehire geç

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:

ısparta bir cacık yok şehirde halkı yobazdır, asker + öğrenciyi buldumu affetmezler, şimdiden allah kurtarsın tavsiyem ortalamanı yüksek tut adam gibi bir şehire geç

ben de öyle düşünüyorum.. =)

xxx
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

O iş yaş ya çok gördüm 2. senemde geçiş yapcam deyip yıllardır hala burda olan adamları. Ha şurasını kimse inkar edemez bak, Isparta bağımlılık yapar. Bir kere alıştın mı bu ucuzluğa, sakinliğe, iki de kıyak arkadaşın varsa gidesin gelmez. O yüzden bence hiç gelip, alışmasın kimse. Ayrıca Doğu kampüsü akar. Karı kız eğlence her bok Doğu'da. Batı'ya gidince içim daralıyor resmen.

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

EMRE955 bunu yazdı:

r10aldinho bunu yazdı:

EMRE955 bunu yazdı:

valla o konuda kararsız kaldım, cemaatin vefa yurdu varmış çok güzel falan diyolar, ona bi bakalım olmazsa yine evde kalacaz.

bahsettiğim yurt vefa zaten :)

bak yine de sen bilirsin. yemek dışında imkanları iyi. basket sahası, yanında halısahası var. 6 vs 6 yapabilirsiniz, kişi başı 2.5 tl idi.

okula 25 dk falan sürüyor yürüyerek.

hemen önünde otobüs durağı var. ancak bu durak sadece okula gidiş için. dönüşte başka yerde inmen lazım. 2 dk falan yürürsün.

odalar 4 kişilik, 2. öğretim için 5 er kişilik. 

dediğim gibi yurdun yemekleri kötü, millet dışardan söylerdi.

bakmadan kayıt yaptırma. kolay gelsin

yemekleri bu sene başka bi şirket pişirecekmiş diye duydum, ama yine de dediğin gibi gidip görüp ondan sonra karar vermek lazım. 

Hocam yemekleri hangi şirket yaparsa yapsın sonuç aynı olacaktır. Neden mi? Çünkü o yurdun amacı cemaat evlerine adam gönderebilmektir. Bunu yapmak için yemeği kötü yaparlar, saat 12 den sonra elektrikleri keserler, sesli müzik dinletmezler vs vs. Yani öğrencileri olabildiğine sıkarlar ki yurttan eve adam göndermeye yol yapabilsinler. Tavsiyem vefayı boşver. Merkezdeki yurtları bi düşün derim. Çoğu kişinin aksine ben ıspartayı çok sevdim. Çok harbi arkadaşlık ortamım vardı belki ondandır bilmiyorum ama seviyorum oraları. 4 senem orda geçti ve bu sene mezun oldum. Müridlerin dediği gibi esnafından hayır gelmez. Şehir küçük dolayısıyla imkanlar kısıtlı ama etrafta gezebileceğin yerler çok. Davraz,eğirdir,antalya gibi canlı yerlere yakındır en azında. Normal zamanlarda da kafeler caddesinde gez toz işte daha napcan :)

Toplam Hit: 3907 Toplam Mesaj: 32