folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İspatlayabilecek Misiniz ?

İspatlayabilecek Misiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Öncelikle şunu söyleyeyim tahribat en son açıldığından beri bu açtığım ilk topic (ne yani hava mı atıyon)

neyse güzel bir tartışma konusu açayım dedim yorumlarınızı çok merak ediyorum böyleliklede forumdaki müridlerin geniş düşünebilme seviyesini ölçmek istedim

soru şu (matrixi izledin mi de böyle oldu lan diyebilirsiniz ama ilgisi yok) : Şu an bana rüya görmediğimi ispatlayabilen biri var mı ?

yani varsa ispatınız gösterin söyleyin bende diyeyim ki haa evet rüya görmüyomuşum meyersem.

hadi bakalım

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Al eline bıcağı.. kes bileğini.. yavaş yavaş ölmeye başladığında anlayacaksın rüyada olmadığını ama yavaş yavaş bok yoluna doğru ilerlediğini :P

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kendine tokat attığın anda canın yanıyorsa rüyada diilsin demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

geçen gün rüyamda kendime tokat attım ve suratım acıdı ? hadi bakalım hala ispatlayabilmiş deilsiniz

bıçağı alıp kestikten sonra uyanmayacağımı nasıl garanti edebilirsiniz ?

oyun bitmedi devam ediyor ispatları bekliyorum

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

beyler ciddi ciddi ispatınız olacaksa söyleyin yani yoksa arkadaşım dio sen rüyada olsaydın bunları söyleyemezdin felan bana gerçekten şöyle olduğu için rüya görmüyoruz deyin o anda bileklerimi kesecem zaten

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Erkek

koku... rüyada koku alamazsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ben rüyamda bütün 5 duyu organınıda kullanıyorum hatta öyleki bilirsiniz rüyanızda cinsel ilişkiye girersiniz uyandığınızda ortalık sırılsıklamdır anlayın yani

rüyanda koku almadığını nerden biliyorsun ?

daha geniş fikirler bekliyorum devamm..

Zimbabwe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Erkek
    alamazsın abi rüyanda koku biz bunu geçen yaz tartışmışdık denedikde kimse rüyasında koku aldığını hatırlamıo git soğanı kokla
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hatırlamıyor olabilirsin ama bu rüyanda koku almadığını da arkadaşlarına sorarak ispatlayamazsın ki ?

benim ispat olarak kastettiğim şey gerçekten bir bilimsel gerçek yani 1000 kişiye sorduk koku alabiliyo musun diye almadıklarını söylediler o halde öyledir deil

ben 1000 kişiye sordum ozaman bana dediler ki gerçek diye bişey yok ozaman gerçek diye bişey yok mu ?

Zimbabwe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek
    sen lahmacun yiyosan ve yanında ayran yoksa oo rüyadırr...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Rüyada, bunun rüya olduğunu bildiğin an sorguladığın an uyanıyorsun. Sen sorguladın peki başka bir gerçekliğe mi gittin. Yöö hala burdasın. Demek ki rüya değil..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
Toplam Hit: 7760 Toplam Mesaj: 53