folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    -----------------------------

hayır kuşu biz uçururuz  işimize geldiği gibi uçmazsa vururuz zaten .

bence seninde ergenekon sorgusuna  alınman lazım  bu aralar çok ergenekonsun.

Zuhahah neyse ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

yine klasik konulardan birisi yine verilen klasik cevaplar yine aynı dallamalar yine aynı neydügü belirsiz karşıt ayrımcılar olagan bir tahribat klasigi eski tahribatı özlüyorum ben

kıyamet alametlerinden birisi israil devletinin yok olacagı şeklinde geçmekte bunun diplomatik yollarlamı yoksa savaş ve sonrası mı bilinmez ama iran her fırsatda israili silecegiz diyip duruyor boşa da konuşmuyor haberiniz olsun israilin toprak olarak büyüklügü belki istanbul yada biraz daha büyük bir yer hiroşima ya atılan bomba ile ne kadar insan ve ne kadar alan etkilendi bileniniz vardır ayrıca iranın arkasında saman altından yardım eden rusya ve çin de var. yeni başkanlık seçimlerinde eger obama başkan seçilirse iran ile bu durumu biraz yumuşatacakları aşikar yoksa yeni bir soguk savaş dönemi bizleri beklemek de ayrıca yer yer sıcak savaş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

oliwer..

bak orda birde teknoloji yazıyor yani para saglık vs yi yazmışsında teknolojiyi atlamışsın.

ayrıca bir alıntı yapacaksan bir yeri atlama .

şimdi kalkıp türkmenistan teknolojisiyle iran teknolojisini bir tutmazsın umarım.

Teknoloji bilimum kategoriye ayrılır, hangi teknoloji? Türkiye'nin 70'li yıllarından hiçbir farkı yok iran'ın. Sokaklardaki arabalar bizim anadoldan farksız, arabaları bırak sokaklar bile rezalet. Askeri teknolojileri zaten rezillik, çağ dışı envanter. Genel yaşama bakıyorsun, yine hiçbir bok yok. Beyaz eşya ve elektronik aletlerde bizim vestel gibi, arçelik gibi bir tane firmaları yok. Binalara bakıyorsun hani belki muhendislik ornegi gorursun diye, yine yok. Oturduğun koltuktan etrafına bak, gorduğun herseyi not al, sonra iran'ın bu urunleri ureten firmaları varmı bir bak. Bedava doğalgaz vermek bedava benzin vermek adam olmak değildir. Kaynağı var ki veriyor. Türkmenistan da veriyor doğalgazı benzini, Kazakistan ve Özbekistan da veriyor. Türkmenistan ile mi karşılaştırıyorsun teknolojiyi, Türkmenistan daha 1991 yılında kazandı bağımsızlığını, 17 yıllık devletin ne tür bir teknolojik yatırımı ve gelişimi olabilir? Hayat standartı ve refaha bakıcaksan, Türkmenistan iran ve Türkiye yi üst üste koyar ikiye katlar. Ben irana acıyorum, biz dahil dünyanın geri kalanına da acıyorum, çünkü dırdır ettikleri ABD, insanoğlunun amiral gemisi. Bu dünyaya bir ABD olması gerekiyor. Adamlar uzayda göktaşı vurup dünyaya çarpmasını engellerken sen ne yapabiliyorsun, adam tüm evreni dinleyebilen uydu tarlasına sahipken senin insansız casus ucagın bile yoksa oturup ağlamalısın. İran silahlanmaya 7 milyar dolar ayırabilirken, ABD sadece bir denizaltı argesine 11 milyar dolar yatırıyor. Dünyadaki tüm devletlerin silahlanmaya harcadığı paranın toplamı 500 milyar dolar, ABD ise 623 milyar dolar harcıyor. Bütün dünyanın toplamı bile ABD nin yanına yaklaşamıyor. Akıl almayacak kadar büyük bir güçtür abd, olaya sadece askeri olarak bakmayın, insanlığın gelişimi için ABD nin yaşaması şarttır.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D iranlıları vurucaz yada vuracaklar diyen sahıslar :D az kaldı bak vururlarsa turkiyeyide vurmazlarsa hiç sasmayın .. ahh canım türkiyemm vah bilmem ne.. cart curt.. basınıza geldiği zaman sadece yazdıgınız her harf için bi bok yiyin derim :D

halada anlamıyorlar.. üzülüyorum sizin adınıza..

menfaat menfaat menfaat :D hersey bu işte..

Yetim düşler bekçisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

DKN !

mesajıma dikkat edersen arada bir boşluk var işte orda 1991 yılında bağımsızlığını kazanan bir ülke diye yazmış bişeyler eklemiştim,sonra sildim.

iran arabalarına jiplerine binince bakacağız artık nasıl arabalar bunlar.

sen abd sempatizanlığına devam et .

bende iran sempatizanlığına.

iran sokakları show tv de göründüğü gibi değil :) git kendin gör.

iran sokağını gösteriyor ama arkada mini etekli bir kadın var yani aaa bak iranda mini etek giyiyor mesajı vermektir amaç.

sizlerde yanlış imaj uyandırmaktır amaç.

konuyu derinlemesine alırsak 2.dünya savaşında alman bilim adamlarını paylaşan abd ve sovyetlere kadar inmemiz gerekir.

çünkü iran teknolojisi sovyetlerden kalma ve sovyet bilim adamlarından  devam etme bir teknolojidir.

12 dolar aylıkla çalışan binlerce sovyet bilimadamı tıpkı 2.dünya savaşı sonrasında alman bilim adamının yaptığını yaptı.

iranda bundan faydalandı bunu anlamak için stratejist olmak gerekmiyor .

iranın teknolojide yol alma tarihine bir bak ve sonrada sovyetlerin kaç yılında yıkıldığına bak.

yinede anlamak istemiyor yada anlayamıyorsan imzama bak.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ahah uzuluyorum size. canlarım benim.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    KorteX bunu yazdı:

:D iranlıları vurucaz yada vuracaklar diyen sahıslar :D az kaldı bak vururlarsa turkiyeyide vurmazlarsa hiç sasmayın .. ahh canım türkiyemm vah bilmem ne.. cart curt.. basınıza geldiği zaman sadece yazdıgınız her harf için bi bok yiyin derim :D

halada anlamıyorlar.. üzülüyorum sizin adınıza..

menfaat menfaat menfaat :D hersey bu işte..

İsrail Türkiye ye saldırdığında ilk ayaklanıcak arkamızdan vurucak azınlık  sizlersiniz tabi ":D" gülücük smileyleriyle yazarsın bunu |: anlamışssındır umarım beni :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ben katledilirken kimsenin sikinde olmadı, din kardeşim dediğim herifler gavurla işbirliği yaptı, bu saatten sonra tek kardeşlik kan kardeşliğidir..

yahudiler bizim için düşman olabilir ama, araplar ise haindir.

düşmanın kötülük yapması doğal, ama haininki asla affedilemez,

o yüzden vur israilim vur ehudum vur dibine dibine..

ama zamanı gelince de biz israile vururuz o ayrı.. ama pis arabın kazanmasındansa çalışkan,ırkçı yahudilerin kazanmasını tabiki daha çok isterim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Ulan ecdadlarını z*ktiklerim, sizde atom bombası varsa sahip olmak baskasının da hakkıdır. Ben iranı da iranlıları da semem fakat bu o.ç. lerin bole dunyaya asarım keserimciliklerie illet oluyorum.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

vur ehud vur yak yık öldür taş üstünde taş bırakma iran üzerinde...

Sonra büyük israil için Türkiyeye bir adım daha yaklaş.. Bizim gerzek destekçilerin hangi deliklere kaçar o zaman görürüz ehud.. 

Toplam Hit: 8614 Toplam Mesaj: 81