folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sürenin 2010'a indirgenmesi savaşın yakında geleceğinin işaretçisi. İran'a bir an önce girilmesine zemin oluşturacak güzel bir bahane olarak görüyorum. İran elini çabuk tutarsa İsrail'e hasar verebilir. Amerika'nın araya girmesiylede rüzgar tersine dönebilir. Fakat İran savaşının Irak'a göre kat kat zor, kanlı ve uzun süreceği ortada. Kötü komşumuz İran ve sahte müttefikimiz Amerika'nın savaşını izleyip durumu göreceğiz demek düşüyor. Fakat bu işlerin çocuk oyuncağı olmadığınıda uzun yıllar savaş görmemiş bir halk olarak anlayamayacağız. Horoz dövüştürür gibi yorumlar yapıyorsunuz. Orada insanlar ölüyor, evlerinden mahrum kalıyor. Bir düşünün gecenin 3'ünde 4'ünde sirenlerin çaldığını uçakların yanıbaşınızdaki binaları bombaladığını ve ölüme ne kadar yaklaştığınızı.

abi bahane üretseler nolcak.K.ırağa girecekleri belliydi, girdilerde kimse birşey demedi.Nasıl bir yer oldu bu dünya yaw..

Ayrıoca savaşta olmak cidden çok kötü.İranda binlerce sivil ölecek.Bu işlten bizde zarar görücez.Fakat bu savaş bir gerçek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

pkk'ya destek verdiğimize dair kanıt göster ben de sana verecem :B

Irakta kürtlere kafa tutan tek milletiz aşkım bitanem looll

Ahmedinejad koyacağı kişiyi bilir sen canını sıkma :)

sen İncirlik üssünü amerikaya sewee sewe açarsın orası ayrı mewzu

orası senin genişliğin antim o senin güzelliğin :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:

pkk'ya destek verdiğimize dair kanıt göster ben de sana verecem :B

Irakta kürtlere kafa tutan tek milletiz aşkım bitanem looll

Ahmedinejad koyacağı kişiyi bilir sen canını sıkma :)

sen İncirlik üssünü amerikaya sewee sewe açarsın orası ayrı mewzu

orası senin genişliğin antim o senin güzelliğin :)

unutulanlar dışında yeni birşey yoku oku bakalım.
    pkklıların yanındaki iranlı subayları bi öğren bakalım.
    pkknın irandaki kamplarını oku bakalım,operasyonlar son anda iptal edilmişti bu kamplara,gıda-giyim yardımlarını hatırla bakalım.
    Lan bu kadar da insan yalancı inkarcı olmaz.
    İlk defa diyorm ki tayyip aç şu incirliği çak şu acem pisliklerine,bir de Türk hava kuvvetleri de girsin ! geçmişin öcünü alalım,müslüman ayağına pkkya destek olan yobaz devrimcilerine iki tane de biz koyalım.İki rokette thk atsın çaycı tipli askerlerinize.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

olum bana somut delil göstersene :S

bende söyliyim o zaman bil titanic aslında buz dağına çarpmadı

alman denizaltılar tarafından batırıldı :) al sana komplonun babası ...

ben müslümanım müslüman ülkeden yanayım sen inançsızsın müslümanı ezen taraftasın

pkk'ya destek olan asıl ülke abd'dir sen illa koynuma alacam diyosun

apo gücünü irandan mı alıyo anticim :) amerika değil miydi birinci dünya sawaşından sonra uçak fabrikamızı bize kapattıran :)

abd'den dost olucağını hala daha sanıyosan ben örneklerimi arttırmaya dewam edebilirim

sana burda 11 eylül'de abd'nin nasıl müslüman halkı kötülemeye çalıştığını da ispatlarım

erol mütercimlerin harika videolarıyla :) sen hala abd gel koynuma diyosan da de arkadaşım

hadi selametle ...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ya somut kanıtmış,emekli tümgeneral anlatıyor hala kanıt diyorsun,olay mite intikal etti diyor hala yalan somut delilmiş.
    sen bana abdnin pkkyı desteklediğine somut delil göster?ama destekliyor di mi,hem de en çok o destekliyor.
    ben geçmişte desteklediklerini söyledim kabullenmek istemiyorsan senin problemin pkkyı desteklediklerini herkes biliyor kıvırmayın.
    abd vursun evet cezasını çeksinler,abdyi koynuma alalım demiyorum forumdan akpye neden tepkili olduğumu takip etiasıl amacı neymiş,abd koynuna girdiklerinden olmasın mı?istiyorum,acemlere döşemelerini istediğini de ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:

olum bana somut delil göstersene :S

bende söyliyim o zaman bil titanic aslında buz dağına çarpmadı

alman denizaltılar tarafından batırıldı :) al sana komplonun babası ...

ben müslümanım müslüman ülkeden yanayım sen inançsızsın müslümanı ezen taraftasın

pkk'ya destek olan asıl ülke abd'dir sen illa koynuma alacam diyosun

apo gücünü irandan mı alıyo anticim :) amerika değil miydi birinci dünya sawaşından sonra uçak fabrikamızı bize kapattıran :)

abd'den dost olucağını hala daha sanıyosan ben örneklerimi arttırmaya dewam edebilirim

sana burda 11 eylül'de abd'nin nasıl müslüman halkı kötülemeye çalıştığını da ispatlarım

erol mütercimlerin harika videolarıyla :) sen hala abd gel koynuma diyosan da de arkadaşım

hadi selametle ...

zamanındaki iranın pkk ile nasıl bir bağı olduğu tartışılmaz yani bu gün iranın pkk yı bombalamasının nedeni Türkiyeyi düşündüğünden değil pjaktan korunmak içindir.

aslında savaşların tamamına karşıyım, ama malesef dünyanın gerçeği bu savaş herzaman oldu olacakta. 

abd iranla savaşırsa iranın kazanmasını isterim. iranı sevdiğimden değil irandan sonra sıranın bizde olacağındandır. 

insanların ölmesinden yanada değilim, ama ortada bi savaş varsa ben şahsen savaş kuralı diye birşeyde tanımam. hepimiz kahrolsun abd emperyalizmi diye sokaklarda bağırıp çağırdık. diç düşünmedik emperyalizme karşı biz ne yaptık/yapabiliriz? sadece bağırarak bişeyleri elde edemezsin elde edebileceğin tek şey maaşına %2 fazladan zamdır.

önceki postlarımdada yazdım şimdide yazıyorum iranın öyle ahım şahım bir teknolojisinin olduğunu sanmıyorum sadece insanların zor esir edersiniz onları savaşta yenseniz bile o topraklardan söküp atmanız zor olur. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:

ya somut kanıtmış,emekli tümgeneral anlatıyor hala kanıt diyorsun,olay mite intikal etti diyor hala yalan somut delilmiş.
    sen bana abdnin pkkyı desteklediğine somut delil göster?ama destekliyor di mi,hem de en çok o destekliyor.
    ben geçmişte desteklediklerini söyledim kabullenmek istemiyorsan senin problemin pkkyı desteklediklerini herkes biliyor kıvırmayın.
    abd vursun evet cezasını çeksinler,abdyi koynuma alalım demiyorum forumdan akpye neden tepkili olduğumu takip etiasıl amacı neymiş,abd koynuna girdiklerinden olmasın mı?istiyorum,acemlere döşemelerini istediğini de ;)

hacı sen şimdi abd nin pkk yı desteklemediğinimi idda ediyorsun ? konuyu bi anlayım ben ona göre yazayım :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bi link versene emekli tümgeneral'in :| ben orgeneral çevik bir'in konuşmalarını da katıldım

avrupa ve amerika ellerini birbirine uzatacak bunu "victor hugo" söylüyo ve

çevik bir ekliyo o avrupa'nın içinde biz yokuz

çünkü din üzerinden birleşecekler bkz. ohama'nın açıklaması da bu yönde oldu

avrupa ve amerika birleşecek biz hala başka olaylara gidelim ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    oh oh ne güzel :D böyle söylentiler çıkarttıklarına göre sıra iran a koymaya geldi :D Vur israil vur :M kodumun nejadi inlesin ahaah.süfeğğ olcak bu sefer ırak ve lübnan dan daha zevkli bi i$gal yaşanacak :D

senin insanlığından şüphe ederim...-----------------------------

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Darkroasted bunu yazdı:

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    oh oh ne güzel :D böyle söylentiler çıkarttıklarına göre sıra iran a koymaya geldi :D Vur israil vur :M kodumun nejadi inlesin ahaah.süfeğğ olcak bu sefer ırak ve lübnan dan daha zevkli bi i$gal yaşanacak :D

senin insanlığından şüphe ederim...

Exca gibi düşünen çok elini sallasan ellisi :| Hemen celallenme... 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
Toplam Hit: 6214 Toplam Mesaj: 81