folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'dan Antalya'ya Motorla Gitmek

İstanbul'dan Antalya'ya Motorla Gitmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Hocalar selam böyle bi planım var ama sorunlarımda var.

Öncelikle motor ehliyetim yok. Şu yol güzergahında nerelerde paket olma ihtimalim yüksek?

Kask, dizlik ve eldivenler mevcut.

250'lik cross bi motor var.

Ayrıca sürmeyi pek bilmediğimden afyon da bir gün konaklamalı gitmeyi düşünüyorum.

Bide motor yeni oldugu için plakası yok ama faturası var 3 ay geçerli.

Ehliyet yüzünden ceza yeme durumumda nasıl bir işlem uygulanır? B ehliyet ile idare etme şansım yok mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Bu şekilde sürmeyi bilmeden gidersen ölürsün bro bence uçakla git

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

ehliyet yok plaka yok ruhsat yok=ilk cevirmede motoru bağlatır b sınıfı ehliyet olsa dahi ehliyetsiz araç kullanmaktan 1000tl civarları ceza yersin motoru cıkartma falan filan hariç.

yol ortalama 750 km 250lik motorla işkenceye dönüşür hele gündüz bu sıcakta zulum olur motor şişer basamazsın fala filan.

paket olma durumunu sorarsan ben ankaradan çıkıp istanbuldan alanyaya kadar butun ege ve akdenizi gezdim geldim 1 hafta oldu vosvosla bir Tane poliste nereye gidiyorsun demedi. O iş tamamen şans. Ama işte sende hiç plaka yok illa radar genel kontrolde durdurmayacak olsa bile durdururlar. Yani kısaca ilk polis yada jandarmada paketsin trafik polisi olmasa bile.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Son zamanlardaki terör olaylarından dolayı her yerde çevirme yok A2 yoksa motor bağlanır yaya kalırsın :} Kütahya' ya da varmadan paket olursun. Hea bir de kullanmayı bilmiosan gebzeyi göremeden tabut olursun :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Atalay filiz? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Atalay filiz? 

yakalanmış o yakalanmış :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

plaka olsa bişi olmaz göze çarpmazsın plaka yok ilk polise paket olur gören bi vatandasda ihbar eder bu devirde..

plaka işini çözmeye çalış

cccyyyzzz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

şu plaka olmaması büyük problem sırf o yüzden çevirirler a2 olmadıgı ortaya çıkar. 

Ayrıca sıcak havada motorun ısınma olayı kaç kmde bir oluyor ki? Zaten fazla uzun süremem sık sık ara veririm diye düşünüyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

hayatınla oyun oynama

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Plaka olsa dikkat çekmezsinde polis plaka olmadığından dolayı ilk gördüğünde çevirir. Çalıntı motor diye kıllanır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

sürüş bilgin yok ise uzun yola filan çıkma virajlara nasıl girmen gerekli bilmiyorsun yolda ıslak zemin olduğunda filan ne yapcaksın eğitim alman gerek yada kısa mesafede en az 1 yıl kullanman gerek. ben canımı hiçe sayıp çıkarım dersen sen bilirsin. Koruma ekipmanların filan herşey tam mı bunlar yoksa ise sakın çıkma

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 7537 Toplam Mesaj: 63
motorsiklet