folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'dan Antalya'ya Motorla Gitmek

İstanbul'dan Antalya'ya Motorla Gitmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

vefat edeceksin bro o yola çıkarsan

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

normalde dinlene dinlene gitme planı yapmıştım ama plakası olmadığından çevrilme ihtimali bencede çok yüksek sanırım bu fikri ileriye saklamak daha sağlıklı. Çünkü polis çevirdiğinde uslubunca rüşvet teklif edebilen biri değilim taklaya gelirim kesin

ehliyet yok plaka yok ruhsat yok, rüsvet var :)

tavsiyem A2 ehliyet al bi an önce (B ehliyetin oldugu için sadece pratik sınavına giriyorsun) ,

plaka vize vs hallet pratiğini geliştir, daha sonra  kısa turlarla kendini test et 

sonra ? sonrası kafana göre

heisenberg tarafından 13/Haz/16 22:35 tarihinde düzenlenmiştir

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Motor üstünde kaç km yol yaptın? Şehir içi ve şehir dışı? Daha önceleri araba kullandın mı , yolu okuyabiliyor musun, araç trafiğine hakim misin?

Billmediğin tek şeritli bir yolda senden on kat büyük bir kamyonu sollarken karşından gelen aracın farı yüzüne vurduğunda neler yapabilirsin, her hangi bir fikrin var mı?

Motorda kaput sensin unutma, en az bi 10 bin km yol yapmadan ve ufak ufak aşina olduğun yollardan komşu illere vs gitmeden bu kadar uzun rotalar çizmemelisin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Al abi bir snikers ye!

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Sonuç olarak otobüse verdim az önce motoru beyler antalyada kardeşim bekliyordu derdim oydu benim 

Bugün ilk defa şehir içinde dolaştım baya bi dikkat çekici bir ısınma olayı vardı. Yani yolculuğa ciksaydim en büyük sorun motorun ısınması olacaktı sanırım. 

Ayrıca bu ay sonu a2 ehliyet sınavım var yani o yolculuğu yakın zamanda eksik evraksiz tamamlayacağım.

Son olarak riske girmeyip temkinli yorumlarınız için teşekkür ederim seviyorum sizleri 😍😀😀

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Aklın yolu bir.  Alanyalılar la gelmek de ayrı bir risk. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Aklın yolu bir.  Alanyalılar la gelmek de ayrı bir risk. 

Otobüsün yüksekliği bakımından en uygun onlardı hocam otogarda herkes bunlara yönlendirdi. Ben motoru tek başına gönderdim zaten :)

Şuan belediye otobüsü ile dönüyorum 

Mobilden foto gönderimi güzel olmuş ilk defa kullanıyorum:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

yahu bi motorcu da çıkıp dememiş ki plakasız faturalı cillop motor uzun yola mı çıkarmış? daha yolun yarısında varamadan bütün motoru sırtına alır öyle yola devam ederdin, diğer konularda şansın yaver gitse bile. 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

rx3 evo mu o?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Evraklarınızı tamamlasanız bile bir süre daha kısa mesafe sürmenizi tavsiye ederim. Bırakın motoru, araba ile bile tecrübe olmadan uzun yola çıkılmaz. İnsana bir şey değilmiş yapılabilirmiş gibi görünür ama işin pratiğinde evdeki hesap çarşıya uymuyor. Tecrübe eksikliği nedeniyle çok kısa bir an yüzünden hem kendi canınızı yakar hem de başkalarının canının yanmasına vesile olursunuz Allah korusun.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 7489 Toplam Mesaj: 63
motorsiklet