folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbulun Uzak Uçlarına Taşınmak, Tuzla/Esenyurt Vs.

İstanbulun Uzak Uçlarına Taşınmak, Tuzla/Esenyurt Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar

ekim 20 si gibi taşınmam gerekiyor.

malum kış geliyor ve korona yüzünden evden çıkmayacağım bu yüzden istanbulun uzak uçlarına geçip az kiraya güzel bir evde oturayım diyorum.

merak edenler için kriterlerim şu arama seçeneklerinde var : link 

kriterlerime uygun yerlere bakınca karşıma özellikle bir kaç  mahalle çıkıyor, mahalleler şöyle : 

tuzla aydınlı, tuzla mimarsinan

pendik yenişehir, pendik ahmetyesevi

ve esenyurt

bu semtlerde oturan ya da buraları bilen mürid var mı ? sizce bunlar arasında hangisine taşınayım, arnavutköy taraflarında çok fazla suri falan var o yüzden oralara taşınmak istemiyorum.

bir de yılbaşında tecil bitiyor, asker kaçağı takılıcam biraz, çok fazla polis çevirmesi olan bir yer olmasın istiyorum. oturduğunu bildiğiniz mahalleler varsa önerebilir misiniz? buradakiler dışında da önereceğiniz yer varsa dinleyebilirim.

şimdiden teşekkür ederim

Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hocam tuzla/aydıntepe mahallesinde oturuyorum. işim bu tarafta olduğu için taşındım, arabasız kalma durumuna karşı da d100 ve marmaraya yakın olacak şekilde bir siteye taşındım. 14 ay falan oldu, bir sıkıntı yaşamadım, memnunum halimden. İlan bırakıyorum, soru olursa alabilirim. 

link1

link2

link3

edit:  Evora sitesi var hocam, oradan da bakabilirsin . Tuzla emlak konut falan da olabilir 

hezarfen tarafından 15/Eyl/20 12:03 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek

Gel gel esenyurda 

imkanınız varken sevdiklerinize sarılın , kimseyi kırmayın , kin nefret beslemeyin.. -------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hezarfen bunu yazdı

hocam tuzla/aydıntepe mahallesinde oturuyorum. işim bu tarafta olduğu için taşındım, arabasız kalma durumuna karşı da d100 ve marmaraya yakın olacak şekilde bir siteye taşındım. 14 ay falan oldu, bir sıkıntı yaşamadım, memnunum halimden. İlan bırakıyorum, soru olursa alabilirim. 

link1

link2

link3

edit:  Evora sitesi var hocam, oradan da bakabilirsin . Tuzla emlak konut falan da olabilir 

eyvallah hocam bakıyorum siteye, güzelmiş

@kaptan arapça bilmiyorum, gelirdim yoksa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

esenyurta gelme aq polis bekçi dolaşıyor sürekli 

madem uzak istiyorsun git güzelce silivri taraflarına allahın bulamadığı yerler :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Pendik kurtköydeim, esenyurt vs tarafı yerine pendik tuzla deril

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Esenyurt'un amk. Sakın gitme, 28 yıl yaşadım (orada doğdum). Kendi evim olmasına rağmen taşındım ,3 yıldır Avcılar'da kiradayım, 1450 tl kira veriyorum ama kafam rahat,psikolojim yerine geldi. 

Nova Vida !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

esenyurta gelme aq polis bekçi dolaşıyor sürekli 

madem uzak istiyorsun git güzelce silivri taraflarına allahın bulamadığı yerler :W

Silivri İstanbul'un girisi girisi oldugu icin toplu tasimada vs. cevirme yeme olasiligi var. Onun haricinde hala yasanilabilecek guzel yer. Uzak uc, uygun kira, tatli manzara, az insan istiyorsan Silivri'den Tekirdag'a giderkenki mahallere bak derim. Tabi bu seferde istanbul'dan epey uzaklasmis olacaksin.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şile öneririm. Öyle köyleri var ki kışın kimse kalmıyor. Yalnız sağlam erzak yığman gerek eve. Bakkal çakkal merkezde kalıyor. Arabasız oturulmaz oralarda.

Yakından tanımıyorsan, uzaktan yargılama. // Bazen cepten girince özel mesajlara cevap yazmaya üşenip cevapsız bırakıyorum kusura bakmayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Oralara gideceğine Arnavutköye git. Mesela terkos karaburun gibi yerlere. Hem doğayla iç içe olursun hem de İstanbuldan da çok uzaklaşmazsın. 

Ben 2 sene terkosta yaşadım. Havaalanı yolu üzerinden hasdaldan istanbulun her yerine maksimum 1 saat minimum 35-40 dkda bağlanıyordum. Hem doğa hayatı hem istanbul 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    salihgs bunu yazdı

Oralara gideceğine Arnavutköye git. Mesela terkos karaburun gibi yerlere. Hem doğayla iç içe olursun hem de İstanbuldan da çok uzaklaşmazsın. 

Ben 2 sene terkosta yaşadım. Havaalanı yolu üzerinden hasdaldan istanbulun her yerine maksimum 1 saat minimum 35-40 dkda bağlanıyordum. Hem doğa hayatı hem istanbul 

hocam mesela bu listeden önereceğin var mı : 

https://www.sahibinden.com/kiralik/istanbul-arnavutkoy?pagingOffset=20&a812=40728&a812=40602&a812=40603&a812=40604&a812=40605&a812=40606&a103651=1139073&a20=1206094&a20=1213206&a20=38470&a20=1227923&a20=38496&a20=38474&a20=1227924&a20=38486&a20=38471&a20=1227925&a20=38485&a20=38475&a20=38479&a20=38477&a20=38478&a20=38476&price_max=1300

Toplam Hit: 2721 Toplam Mesaj: 39
tuzla ebeyin amı ebesinin nikahına gidiyorum. taşınmak