İşte HTC 10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    merak ettiğim birşey var. adamın parası var. vermiş almış, zengin yada fakir. gece berabermisiniz ki yada gündüz 16 saat adamla mi beraberiz. belki adam tlf`nun limitlerini kullanabiliyordur. bu niye seni, beni, onu üzsün. siz şaşırmıyor musunuz kendinize? ⊙_⊙ evet israf ama zamanın israfı daha beter bana kalırsa. ^^)/ hea arada bir bende takılmıyor değilim. sgw 8150 :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Farklı bi açıdan bakmışsın benim göremediğim hocam. Doğru söylemişsin. Bende 3s mini vardı askere giderken almıştım. döndüm baktım fazla geliyor kardeşime verdim. emektar ace i vardı onu kullanıyorum. bi market sorunu vardı hallettik mürid sağolsun. şarjı da iyi gayet. temiz bi ip5 alıcam o bana baya baya gider şu durumda. sırf o da stabiliteden alcam. çok farklı model kullandım androidde. kesinlikle en kralı da gelse bir süre sonra KASIYOR. kim ne derse desin. ip5im vardı geçen sene 16GBnin  dolana kadar kasma nedir görmedim bilmedim. j5 aldık kuzenime 2 ay geçmedi aldım kurcaladım az hafif de olsa takılma vardı.ha stabil diye de gidip eşşek yüküyle para vermem iPhonea. şu an sıfır alacak olsam SE'yi alırım donanım arızası çıkmadıkça telefon ölmedikçe de onu kullanırdım. ha en başta sıfır tel almaya karşıyım o da ayrı mesele :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben şu m serilerinin tasarımına bayılıyordum, bu hiç olmamış. Ordan yürümeliler bence.

http://www.htc.com/managed-assets/shared/desktop/smartphones/htc-one-m9/Sketchfab/htc-one-m9-global-sketchfab-silver.png

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    HarmOniYa bunu yazdı
    merak ettiğim birşey var. adamın parası var. vermiş almış, zengin yada fakir. gece berabermisiniz ki yada gündüz 16 saat adamla mi beraberiz. belki adam tlf`nun limitlerini kullanabiliyordur. bu niye seni, beni, onu üzsün. siz şaşırmıyor musunuz kendinize? ⊙_⊙ evet israf ama zamanın israfı daha beter bana kalırsa. ^^)/ hea arada bir bende takılmıyor değilim. sgw 8150 :D

hacım isterse gidip 10 milyon dolara altın kaplamasını alsın. bir bakıma bana ne ne isterse alsın. öteki taraftan milli sermaye. iphone 5s i ilk çıktığı gün saatlerce sırada bekleyip gece 12de media markta sıraya girip alan, aldıktan 3 ay sonra vassap mı ne varmış onu yükleyiver diyen tanıyorum. ekranı kilidi bilmeyen icloud hesabı açamayan var. neyine gidip de 800 liraya çalışırken 3100e operatörden kendine kazık sokturuyon?

anlamadığım ve anlayamayacağım şey bu hocam :D

sonuç olarak beni ilgilendirmez ne yapan yapsın tabi :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

olmuş olmuş da o paralara değecek telefon değil ekranı beş para etmez

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

htc yine kendi bacagına sıkmış , bu devirde yapacağiniz en kötü yatırım htc yada sony almak olur heralde ikiside çok yüksek fiyattan çıkıyor ancak o paraya istediklerinizi hiç bir zaman veremiyor

htc ne için alınır , iphone gibi samsung gibi herkezde olan olmasın bi bende olsun diyorsanız alınır. vertuya verecek paranız yoktur M serisi alirsiniz 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

HTC zaten bitti. Sony ise şu sıralar agresif pazarlama deniyor LG gibi. Fiyatları zararına düşürüyor. Mesela şuan M4 var uygun fiyata. Sony'nin kronik ısınma ve dandik kamera yazılımı sorunları var. Şu ikisini halletse adam olur. 

Ancak ben Sony'nin bilerek kamera yazılımını düzeltmediğini düşünüyorum. Aslında Xperialardaki kameralar efsane. Ancak oturup Manuel ayar çekmek lazım. Yazılım bok. Bilineceği üzere Apple bile Sony'den alıyor kameraları. Sony şimdi tutup en iyi kamerayı kendi cihazlarına koysa kendinden kamera alan alıcılar ya başka üreticiye gidecek yada Samsung gibi kendi fabrikasını kuracak. 

Sony ne şiş yansın ne kebap mantığıyla yazılıma bilerek önem vermiyor. 

Sony lensli güvenlik kameraları daha net çeker ve diğerlerine göre daha pahalıdır. 

Adamlar yılların görüntü ve kaset üreticisi.  Betamax gibi facialardan zamanında iyi ders aldılar. :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/HTC-10-resmi-iste-tum-detaylar.htm

Bugün tanıtıldı. Bu sefer HTC yapmış gibi. Ancak fiyatı yüksek tutup bunuda rezil ederler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Bir One M7 kullanıcısı olarak bence bu telefon olmuş. Özellikle siyah rengi çok iyi duruyor.

Fiyatı tabikide çok fazla.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Diathorus bunu yazdı

Bir One M7 kullanıcısı olarak bence bu telefon olmuş. Özellikle siyah rengi çok iyi duruyor.

Fiyatı tabikide çok fazla.

3.000 liraymış. Galaxy S7'nin 2.800 lira olduğunu düşünürsek aradaki 200 lira sırf tasarım için verilir diye düşünüyorum. Fiyatları karşılaştırırıken resmi üretici fiyatlarını dikkate aldım. Yoksa şuan 2.200 liraya paralel sıfır Galaxy S7 bulunuyor piyasada.

Toplam Hit: 5090 Toplam Mesaj: 43
htc htc one 10 htc 10