İşte HTC 10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

HTC desire kullandım hiç hoşuma gitmedi sistem zamanla yavaşlıyor ekranı çok kaba.,

İphone geçtim S5 dahada iphoneden başka bir cihaza geçmeyi düşünmüyorum.

Stay hungary Stay foolish
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    T3SL4 bunu yazdı

HTC desire kullandım hiç hoşuma gitmedi sistem zamanla yavaşlıyor ekranı çok kaba.,

Desire tamamda hangi modeli ? Desire kodlu modeller genelde giriş ve orta seviye model zaten. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    T3SL4 bunu yazdı

Desire tamamda hangi modeli ? Desire kodlu modeller genelde giriş ve orta seviye model zaten. 

htc desire 820.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekranın kaba olması HTC'nin tasarım faciası desire 820'nin. Zira 5.5 inç olmasına rağmen, 5.7 inçlik Samsung Note 4'ten daha büyük bir cihaz. Çerçeve oranından çok şikayet aldılar ki bunu HTC 10 sunumda bile söylediler. Çift hopörlör zaten kalın yapıyor cihazı birde üstüne HTC logosu iyice kalınlaştırıyordu.

Kaldı ki Desire 820 bin lira, iPhone 5S ise 1.400 lira şuanda. Bilmiyorum sen ne zaman aldın ancak sınıfları farklı bu cihazların. iPhone 5S'in rakibi HTC M7'dir çıkış yılı itibariyle. Karşılaştırma yaparken bunlara dikkat etmek gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekranın kaba olması HTC'nin tasarım faciası desire 820'nin. Zira 5.5 inç olmasına rağmen, 5.7 inçlik Samsung Note 4'ten daha büyük bir cihaz. Çerçeve oranından çok şikayet aldılar ki bunu HTC 10 sunumda bile söylediler. Çift hopörlör zaten kalın yapıyor cihazı birde üstüne HTC logosu iyice kalınlaştırıyordu.

Kaldı ki Desire 820 bin lira, iPhone 5S ise 1.400 lira şuanda. Bilmiyorum sen ne zaman aldın ancak sınıfları farklı bu cihazların. iPhone 5S'in rakibi HTC M7'dir çıkış yılı itibariyle. Karşılaştırma yaparken bunlara dikkat etmek gerek.

Evet bu doğru lakin gerçekten iphone kullandıktan sonra başka cihazlar ilgi alanından çıkıyor iphone bu konuda hakkını veriyor ve parasınıda alıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O konuda haklısın. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Bu aralar alınabilecek telefonlar hangileri?

Htc 10 

Sony z5

Iphone vs

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

Bu aralar alınabilecek telefonlar hangileri?

Htc 10 

Sony z5

Iphone vs

Parana ve kullanım şekline bağlı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Tebrikler yeni bir ayfon tasarladiniz berbat avs

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Tebrikler yeni bir ayfon tasarladiniz berbat avs

Hadi htc a9 desen anlarımda bunun iPhone ile tek benzerliği dikdörtgen tasarım olması hocam. 

Toplam Hit: 5049 Toplam Mesaj: 43
htc htc one 10 htc 10