İşte HTC 10

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

M8 kullandıktan sonra, HTC den nefret ettim.

Güncelleme geldi, Galeri açılmıyor.

3 Defa Factory reset attım, işe yaramadı.

Htc nin efsanesi M7 dir. Sonrası pişmanlık..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu sefer mükemmele yakın olmuş gibi. M7 almıştım, 3 buçuk yıldır hala taş gibi. M8 aldım, 2 yılı doldurdu ve çok şükür sorun yok. Defalarca düşürmeme rahmen sorunsuz. 

İşte tam da bu sebepten dolayı yeni amiral gemisini alacağım. Nerede satılıyor lan bu =)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Telefona geçen sene 2,850 Lira vermiştim. Şunu söyleyeyim hiçbir telefon bu fiyatları haketmiyor. Paranız varsa ayrıda benimkisi özentilik oldu.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Telefona geçen sene 2,850 Lira vermiştim. Şunu söyleyeyim hiçbir telefon bu fiyatları haketmiyor. Paranız varsa ayrıda benimkisi özentilik oldu.

Hocam bu konuda kesinlikle çok haklısın. Hiçbir telefon bu parayı haketmiyor. En iyisi bile 1500 tl yi aşamamalı

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Telefon 9mm kalınlığındaymış. Çok değil mi ya?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Diathorus bunu yazdı

Telefon 9mm kalınlığındaymış. Çok değil mi ya?

3k pil var hocam içinde birde aliminyum kasa normal yani. Adamlar ön kameraya bile görüntü sabitleyici koymuş. Bu telefonun tek eksisi eski HTC'lerde olan Streo (çift) hopörlör olmaması. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

tuş olmamıs samsung a serisi gibi olmuş bok etmişler

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

desene lg, samsung ve htc nin gerisinde kaldı:(

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    rocketadam bunu yazdı

desene lg, samsung ve htc nin gerisinde kaldı:(

LG plastik kasası yüzünden en başta kaybetti hocam. 2800 liraya G5 al plastik olsun. Ellerinde patlayacak G5'ler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=EmG4qQwJbok

Fotoğraflarda külçe altın gibi kalın gözüküyor ancak videoda farklı.

Toplam Hit: 5067 Toplam Mesaj: 43
htc htc one 10 htc 10