İşte PKK Leşleri +18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek
    böyle kanlı manlı işleri satanist ve şiddet özentisi ergenler, kunduralı polat özentileri falan paylaşıp birbirlerine artislik yapıyorlar. kafa kopma videosu öööö beyin dağılma videosu öeeee ne kadar karizmatiksiniz siz ya öyle. burunları kanasa altlarına sıçarlar korkudan burda tatmin ediyorlar içlerindeki bastırılmış şiddeti işte. testere falan da izliyonuzdur siz öle bayıla. ne diyim devam edin. ama ondan sonra da yok biz insanız bu pkklılar hayvan falan demeyin, en az onlar kadar hayvansınız. ülkene ihanet edenlere haddini bildirmek vatanseverliktir, ama böyle insanlık dışı görüntülerden zevk almak olsa olsa ergenlik psikolojisidir, öö biz psikopatız çok karizmatiğiz falan tribidir. büyüyün biraz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    niye izleyemiyorum la bunu ben oruçlu oruçlu kafam bozuk az morelim düzelirdi enerji almış olurdum

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

zengo bunu yazdı:
    -----------------------------
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:

Hayatımda hiç bi videoyu izlerken bu kadar zevk almadım!

Bizim askerimize kurşun sıkanlar için az bile!

sonuna kadar katılıyorum !

sizin zaten katılcağınız belli :) 

dağdan sağlam inen her terörist bu ülkeye atılmış kazıktır öldürmeyeceksin süründüreceksin sonra da helikopterden giderken atacaksın aşağıya a.qodumun evlatlarını yada o öldürmeyin ne olur diye yalvarışlarını dinleyeceksin gözlerinin içine bakarak bi bıçağı karaçipere saplicaksın acı çeke çeke ölecek ölüncede devam edeceksin işine 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PieRRe_
    PieRRe_'s avatar
    Erkek
    Ölmelerine ne kadar sevinsemde az bi baktım ondan sora bakmadım hocam.

Dertli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:
    Hangi insaniyet mahrumu yaratık canlı bir varlığın ölüsüne bakmaktan zevk alabilir? Hayvanla hayvan olmayın.

iş pkk lı köpekler olunca nedense hemen bir insancıllık kaplıyor bazı kesimleri! devletin polisine, askerine kurşun sıkan bu şerefsizler ölümün en korkuncunu hak ediyor!

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:
    Hangi insaniyet mahrumu yaratık canlı bir varlığın ölüsüne bakmaktan zevk alabilir? Hayvanla hayvan olmayın.

ben mutlu oluyorum bana ihakaretten seni siteden atmazlarsa lafını aynı şekilde iade edecem 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

n2 bunu yazdı:

Ben, videoyu izlerken cok keyif aldim, hayatimda hic bukadar keyiflendigimi hatirlamiyorum.

02:23 de gebermis kahpenin daha yakin cekim resmi var internette, bulursam buraya koyarim, boynunda HAC var.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    RuzgaR bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:

Kürt'ler Türkler'in düşmanıysa o zaman PKK'de Kürt'lerin dostudur.Dolayısıyla her Kürt PKK'yi destekliyordur.Ozaman bu kadar nefret ediyorsan sokağa çıktığın her gün karşına çıkanların % 50 Kürt yani PKK'li oluyor.Sen onlara bir şey demiyorsan evdeki herhangi bir bayanın başörtüsünü al ve sakal bıyıklarına lazerle epilasyon uygula!Erkeklik konusunda bu kadar yalancı çıkarsan farkın kalmaz çünkü!

Ayrıca sefalet konusunda sana çanakkaleyi hatırlatırım ki bir ülke savaşsız almayı umarkıen o sefillerden(!) dünya alamadı.

----------------------------

senin tarafında ne mal olduğun belli zaten, sen madem bu kadar seviyon kürtleri ....

---------------------------

Zaten Kürt'üm ben...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:
    böyle kanlı manlı işleri satanist ve şiddet özentisi ergenler, kunduralı polat özentileri falan paylaşıp birbirlerine artislik yapıyorlar. kafa kopma videosu öööö beyin dağılma videosu öeeee ne kadar karizmatiksiniz siz ya öyle. burunları kanasa altlarına sıçarlar korkudan burda tatmin ediyorlar içlerindeki bastırılmış şiddeti işte. testere falan da izliyonuzdur siz öle bayıla. ne diyim devam edin. ama ondan sonra da yok biz insanız bu pkklılar hayvan falan demeyin, en az onlar kadar hayvansınız. ülkene ihanet edenlere haddini bildirmek vatanseverliktir, ama böyle insanlık dışı görüntülerden zevk almak olsa olsa ergenlik psikolojisidir, öö biz psikopatız çok karizmatiğiz falan tribidir. büyüyün biraz.

Rahatsz mısınız sen ya?

Beğenmezsen izlemzsin hocam o kadar basit ne diye millate laf atıyosun?

Testerede izliyoruz ewet ,sana mı kaldı sorgulamak kimsin ki sen?

Kendinizi üstün görüp,insanları küçük görm pskolojisinden vazgeçin.

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

RuzgaR

Şu konuda da Türk-kürt kavgası yapmayın.

Bu video zoruna mı gitti hocam? Ne diye bişeyler batıyor analmıyorum?

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
Toplam Hit: 57477 Toplam Mesaj: 51