İşte PKK Leşleri +18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

jizz_jix bunu yazdı:
    -----------------------------

n2 bunu yazdı:
    Hangi insaniyet mahrumu yaratık canlı bir varlığın ölüsüne bakmaktan zevk alabilir? Hayvanla hayvan olmayın.

Hacım bakma o zaman. Bak zevk alanları görüyon. Hayatı akışına bırak. :D

http://www.resimupload.org/data/media/54/1.jpg

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

TheColtfire bunu yazdı:

n2 bunu yazdı:
    Hangi insaniyet mahrumu yaratık canlı bir varlığın ölüsüne bakmaktan zevk alabilir? Hayvanla hayvan olmayın.

Ben izlerken mutlu oldum cunku o dagdaki hayvanlar bizim askerkerimizi vurunca haberlerde zewkle izliyorlar..

Hocam adam da onu demiş zaten, hayvanla hayvan olmayın diye.. :|

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:

Zevk aldığımı söyleyemem. Sevinmiyorum desem yalan olur. Dağdaki hayvana daha hayvan olduğunu hisettirmezsen yarın gelır sana zarar verir. Doktoruna,Öğretmenine,askeine,polisine , masum insana, Beşikteki bebeğine , yaptığın , yapmayı planladıpın yatırımlara kursun sıkar. Sonrada salağın teki çıkar "devlet buraya yatırım yapmıyor" der. Sokakta aç kedi görsem üzülürüm bu itlere az bile.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:
    TheColtfire bunu yazdı:

n2 bunu yazdı:

Ben izlerken mutlu oldum cunku o dagdaki hayvanlar bizim askerkerimizi vurunca haberlerde zewkle izliyorlar..

kesinlikle bunların sefilliklerinin yenilmişliklerinin belgesi bu resimlerdir , billboardlara , reklam panolarına asılmalı ulusal tvlerde reklam olarak verilmelidir - terörist ve teröriste "ablam abim" diyen krolar görsün yollarının sonunu 

ancak satılmış medya kanallarımız askerlerimizin cenazelerini "acımız büyük" başlığı altında veriyor ne yazıkki , belki neye hizmet ettiklerinin farkında değillerdir gibi iyimser bir yaklaşımda bulunmak istiyorum ama asker cenazelerini ve Türk milletinin acısını gördükçe teröristler ve kürtler daha bir mutlu oluyor , intikam hırsı ile zafer umudu ile dolup taşıyor  Türk ya da kürt gösterilmesi gereken manzara budur. hatta terörist leşlerinin şehir meydanlarında sergilenmesini taktir ederdim - düşmana gözdağı vermek yüreğine korku salmak bilin ki psikolojilerini bozacak umutlarını iradelerini , davalarına inançlarını kıracak - doğal olarak asker kaybımızı azaltacak ve savaşı ordumuz için bir nebze daha kolaylaştıracak. 

Kürt'ler Türkler'in düşmanıysa o zaman PKK'de Kürt'lerin dostudur.Dolayısıyla her Kürt PKK'yi destekliyordur.Ozaman bu kadar nefret ediyorsan sokağa çıktığın her gün karşına çıkanların % 50 Kürt yani PKK'li oluyor.Sen onlara bir şey demiyorsan evdeki herhangi bir bayanın başörtüsünü al ve sakal bıyıklarına lazerle epilasyon uygula!Erkeklik konusunda bu kadar yalancı çıkarsan farkın kalmaz çünkü!

Ayrıca sefalet konusunda sana çanakkaleyi hatırlatırım ki bir ülke savaşsız almayı umarkıen o sefillerden(!) dünya alamadı.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

enişteme sözüm olmasa geçen sene mardinde kelgire çevirdiği terörist köpeğin videosunu koyarımda söz verdim

kendisi özel harekatcı :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

beraber savaştı işte atalarımız hani çok söyler dtp li şerefsizler bunu ya. işte çanakkalede yanyana savaştık felan. işte beraber düşmana geçit vermedik felan derler. amaçları bu topraklar bizimde deyip doğuda bokistan diye salakça konuşurlar... niyetlerini iyi biliyoruz.

teröristlerin ölülerini göstermek yanlıştır. Sonra bir avuç dtp(pkk) lı şerefsizler meydanlara çıkıp Türk askeri soykırım yapıyor Türk Ordusu işgalcidir tarzında Amerikan abilerine ingiliz abilerine isviçre abilerine ağlıyorlar yalvarıyorlar. en kötü yanıda şu anki hükümetin buna mandacı kalmasıdır. ve hala dtp lilerin mecliste olmasına müsaade etmesidir.bi kere teröristin  leşini dağda bırakacaksın yesin vucudunu hayvanlar..Askerin gebermiş olan teröristi toplamasına kızıyorum.

Ulan kimin toprağındasınızda Kimin ordusuna laf atıyorsunuz. Asker olmasa Polis olmasa sizi bitirir bu millet Yatın kalkın Askere dua edin.

Video ya gelince o kokarcalara anası babası Devletine bağlı bir yurttaş olmayı anlatmamış. vatanına düşman olunmaz dememiş. kandırılmış beyinleri yıkanmış. Ne işiniz vardı dağlardada işte böyle ölümü hakedersiniz...Ya ölürsün en az 5 yıl içinde yada teslim olursun...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:

aynen

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:

Hayatımda hiç bi videoyu izlerken bu kadar zevk almadım!

Bizim askerimize kurşun sıkanlar için az bile!

sonuna kadar katılıyorum !

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

MinervaL bunu yazdı:

n2 bunu yazdı:

aynen

katılıyorum.

Merhabaaaaa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Bu medeniyetsiz maymunlara yapılanlar az bile :D
Toplam Hit: 57476 Toplam Mesaj: 51