İşte PKK Leşleri +18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    jizz_jix bunu yazdı:
    -----------------------------
    RuzgaR bunu yazdı:
    Dina_Kaki bunu yazdı:

RuzgaR

Şu konuda da Türk-kürt kavgası yapmayın.

Bu video zoruna mı gitti hocam? Ne diye bişeyler batıyor analmıyorum?

Konu jizz_jix tarafından 13 Eylül 2009 (Pazar) 12:45 tarihinde açıldı.
    Profil | Alıntı yap | Özel Mesaj
    jizz_jix

9/13/2009 12:45:27 PM
    -TC- -GAZİANTEP-
    Erkek%20Üye

Daha nicelerini görmek dileğiyle

http://video.google.com/videoplay?docid=2716643889641552431&hl=tr&emb=1#docid=-8724665020007156668

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır. Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır. Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarın ki düşmanlarımızdır. Ermeniler,Kürtler,Çerkezler,Abazalar, Boşnaklar,Arnavutlar,Pomaklar,Lazlar, Lezgiler,Gürcüler,Çeçenler içerdeki Düşmanlarımız  
    ---------------------------------------------------
    Açıkcası evet zoruma gitti.Adam imzasında zaten diyeceğini demiş.Kürt olduğum için biz şimdi düşmanmıyız.Ben Türk değilim,Sadece Türkiye vatandaşıyım.Bundan fazlasını beklerseniz ne köy boşaltmayla ne işkenceyle ne de sürgünle ben bunu kabul etmem!
    Son post         
    .

Ha şunu bileydin... Anladın  

Ama bu sen değilsin dağdaki yaratıklarınız,dağdaki peşmergeniz,dağdaki gerillanız,bizim düşmanımız... TÜRK askerine

silah doğrultan herkes benim, milletimin, bizim düşmanımızdır...

o zaman o kısma PKK yazman daha doğru gibi geliyor :)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

GEREK yok

TURKCELL
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alin, amk kodugumu kahpesine bakin birde boynundaki kolyeye.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

aklıma birden al ver ekonomiye can ver reklamı geldi bu karıyı birliğe indirecen :D

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı:

Neden şaşırmadım ki buna acaba ?

Pkk lılarında yandaşlarının tapunun 7 ceddine k*yiyim!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    yapilanlar az bile. bunlari asil sag birakcaksin, gozlerinin onunde ailelerini harciyacaksin, anlasinlar bir ailenin canini yakmak nasil oluyormus, bir yuvayi yikmak neymis.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    kürt düşmanlığı bitti şimdi hristyan düşmanlığı başladı

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

iyi olmuş daha nice geberik teröristler görmek dileğiyle

bunlar terör uğruna ölürken şehit olduklarını addediyorlar

nerdenmi biliyorum.propaganda yapan bir tanesinden

adamın cep telefonu bile pkk nın kandildeki videoları ile doluydu

mademki türksün systeme göster ürksün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

TheColtfire bunu yazdı:

n2 bunu yazdı:
    Hangi insaniyet mahrumu yaratık canlı bir varlığın ölüsüne bakmaktan zevk alabilir? Hayvanla hayvan olmayın.

Ben izlerken mutlu oldum cunku o dagdaki hayvanlar bizim askerkerimizi vurunca haberlerde zewkle izliyorlar..

kesinlikle bunların sefilliklerinin yenilmişliklerinin belgesi bu resimlerdir , billboardlara , reklam panolarına asılmalı ulusal tvlerde reklam olarak verilmelidir - terörist ve teröriste "ablam abim" diyen krolar görsün yollarının sonunu 

ancak satılmış medya kanallarımız askerlerimizin cenazelerini "acımız büyük" başlığı altında veriyor ne yazıkki , belki neye hizmet ettiklerinin farkında değillerdir gibi iyimser bir yaklaşımda bulunmak istiyorum ama asker cenazelerini ve Türk milletinin acısını gördükçe teröristler ve kürtler daha bir mutlu oluyor , intikam hırsı ile zafer umudu ile dolup taşıyor  Türk ya da kürt gösterilmesi gereken manzara budur. hatta terörist leşlerinin şehir meydanlarında sergilenmesini taktir ederdim - düşmana gözdağı vermek yüreğine korku salmak bilin ki psikolojilerini bozacak umutlarını iradelerini , davalarına inançlarını kıracak - doğal olarak asker kaybımızı azaltacak ve savaşı ordumuz için bir nebze daha kolaylaştıracak. kürt aileleri -pek sevdikleri kürt anneleri - evlatlarını bunları gördükçe dağa göndermekten yani pkk ya "asker" yollamaktan kısmen vazgeçebilir , caydırmaya çalışabilir ama şimdi nerdeyse bizim gibi davulla zurnayla "kürdistan için savaş" diye yolluyorlar. 

herşeyin bir şeyi vardır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

RuzgaR bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:

Kürt'ler Türkler'in düşmanıysa o zaman PKK'de Kürt'lerin dostudur.Dolayısıyla her Kürt PKK'yi destekliyordur.Ozaman bu kadar nefret ediyorsan sokağa çıktığın her gün karşına çıkanların % 50 Kürt yani PKK'li oluyor.Sen onlara bir şey demiyorsan evdeki herhangi bir bayanın başörtüsünü al ve sakal bıyıklarına lazerle epilasyon uygula!Erkeklik konusunda bu kadar yalancı çıkarsan farkın kalmaz çünkü!

Ayrıca sefalet konusunda sana çanakkaleyi hatırlatırım ki bir ülke savaşsız almayı umarkıen o sefillerden(!) dünya alamadı.

----------------------------

senin tarafında ne mal olduğun belli zaten, sen madem bu kadar seviyon kürtleri dağa niye çıkmıyorsun ? bana laf yetiştireceğine "kardeşlerinin" davası orada gidip savaş madem , belki seninde resmini çekerler yukardakiler gibi 3dk için ünlü olursun. Aslında ,  bsg de kurtulsun memleket senden 

( bundan sonrası sana yanıt değil - hiç okuma ztn )

ayrıca , her kürt pkk yı desteklemiyor olabilir aynen her Türk 'de akp yi desteklemiyor ama bir Türk olarak akp nin politikalarına tabiyiz çünkü halkın %47 si bunu istiyor, bunun yanlış olduğunu düşünüyorum ve Türk milletinin içinden amerikancı fettoş siyaseti akp nin temizlenmesi gerektiğine inanıyorum - alternatif dersen alternatifim de var - bunu niye söyledim çünkü kürtlerin büyük çoğunluğu siyasal olarak dtp yi ideolojik olarak pkk yı destekliyor, en az %70 gibi bir oran ile hemde ayrıca kürtlerin oluşturduğu başka bir siyasette yok alternatif sunabilecekleri. Aralarından temizlemeyi de düşünmüyorlar, pkk tarafında olmadığını iddia edenlerin pkk konusundaki görüşü "affedilmesi terörist ile uzlaşılması yönünde" forumdaki kürtler bile bunu diyorlar - hepimiz insanız kardeşiz çanakkalede savaştık geyiği - be mk madem niye kardeşin dağda ?? Bir savaşta yanımızda savaşmışlardır belki , çanakkalede hintlilerde ingilizlerle beraber savaştı ( savaştırıldı ) ingiliz ve hintli kardeş mi şimdi ?  Ben bir yabancı açısından nasıl akp siyaseti içerisinde değerlendiriyorsam , doğal olarak kürtü de pkk nın içinde değerlendireceğim diğer herkesin kürtü değerlendirdiği gibi. Bu ülkenin vatandaşları Türk milletidir, kimliğini - kökeni , inancı , mezhebi vb ne olursa olsun Türk olarak görür, kendini Türk milletinin ve ülkesinin parçası kabul eder. Ben Türk değilim diye başlayan her laf bölücüdür + haindir. İçtenlikle sonlarının yukarıdaki leşler gibi olmasını dilerim. 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 57444 Toplam Mesaj: 51