İşte Samsung Galaxy Note 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    JahR bunu yazdı

samsung kullanılmaz plastik.

:D

Bizim köydeki bakkal da aynısını söylüyo

doğru demiş; amcaya selamlarrr. :D

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    JahR bunu yazdı

Eline almadığın cihaz hakkında yorum yapmasan iyi olur hocam. Samsung 2 yıldır cam cihaz üretiyor. 

-----------------------------

@skynet

Hocam iPhone'nun çalışması farklı. Hiç bir ek özelliği yok. Akıllı telefon sadece. Android ise cep bilgisayarı. Ekranı ikiye bölme mesala. Bunu iPhone'da jailbreak yapabiliyorsun ancak acayip kasılıyor. 1 GB ramli iPhone'a JB yap tweak yükledikçe cihazın ağırlaştığını göreceksin. Kaldı ki iOS'un son zamanlarda durumu iç açıcı değil. Aç Donanımhaber iPhone kategorisini kasılmalardan, uygulamadan atma şikayetleri günden güne artıyor. Eskiden iPhone ve kasılma bir arada kullanılmazdı.

Son olarak saf Android 2 GB ramli bir cihazda ortalama 1.2 GB ram tüketiyor. Yani 2 GB ram Android'e her türlü yetiyor. Ancak Samsung'un Android arayüzü Android'i resmen farklı bir arayüz yapıyor.

mkyb tarafından 02/Tem/16 21:31 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    JahR bunu yazdı

Eline almadığın cihaz hakkında yorum yapmasan iyi olur hocam. Samsung 2 yıldır cam cihaz üretiyor. 

-----------------------------

@skynet

Hocam iPhone'nun çalışması farklı. Hiç bir ek özelliği yok. Akıllı telefon sadece. Android ise cep bilgisayarı. Ekranı ikiye bölme mesala. Bunu iPhone'da jailbreak yapabiliyorsun ancak acayip kasılıyor. 1 GB ramli iPhone'a JB yap tweak yükledikçe cihazın ağırlaştığını göreceksin. Kaldı ki iOS'un son zamanlarda durumu iç açıcı değil. Aç Donanımhaber iPhone kategorisini kasılmalardan, uygulamadan atma şikayetleri günden güne artıyor. Eskiden iPhone ve kasılma bir arada kullanılmazdı.

Son olarak saf Android 2 GB ramli bir cihazda ortalama 1.2 GB ram tüketiyor. Yani 2 GB ram Android'e her türlü yetiyor. Ancak Samsung'un Android arayüzü Android'i resmen farklı bir arayüz yapıyor.

hayatında jb kullandınmı hocam ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone 6'da kullandım hocam. Tweak yükledikçe cihaz saçmalamaya başladı. En son elma logosunda bootlopa girdi ios çöktü. Jailbreak yapınca tüm kalitesi gidiyor sistemin, Yapmazsanda bok gibi. İki uçlu değnek hesabı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iPhone 6'da kullandım hocam. Tweak yükledikçe cihaz saçmalamaya başladı. En son elma logosunda bootlopa girdi ios çöktü. Jailbreak yapınca tüm kalitesi gidiyor sistemin, Yapmazsanda bok gibi. İki uçlu değnek hesabı.

hocam sistemde sıkıntı yok o senin yüklediğin tweak uygulama ve güvensiz kaynakların sisteme uyumsuz olmasından kaynaklanıyor yaklaşık 8 seneyi geçti jb kullanalı ve şu an hala 9.0.2 jb sürümünü kullanıyorum jb olmazsa ayfon bok açık ve net farkedersen son 2 aydır fena bir geçiş var androide jb çıkmadı çıkmıyor, epil fena yediriyor evasion pangu gibi jb gruplarına bu piçlerde çıkarmıyor toolsu, bu kullanıcıları  bezdirdi sikerim ayfonunu deyip androide geçmeye başladı adamlar.

DevilKingtr tarafından 02/Tem/16 22:30 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İştte onu diyorum hocam. iOS'un kalitesine lafım yok ancak işletim sistemi JB olmadan çok boş ve sıkıcı. Android'te öyle saf Android'te adamı bayıyor.

Android'e geçiş dahada hızlanacak. Zira iPhone 7'de aynı kasadan devam pek bir yenilik yok. Kamera lensini büyütmüşler, kulaklığı kaldırmışlar, daha ince tasarım, klasik daha hızlı iPhone olayı.

Rakipleri yakında 4K ekrana geçecek iPhone daha 760P ekranda. Nokia'da bi zamanlar böyle dik kafalılık edip kullanıcı görüşlerini dinlemedi adamların hali ortada. Apple'ın bi kendine gelmesi gerek. Yoksa sonu iyi değil.

mkyb tarafından 02/Tem/16 22:37 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    JahR bunu yazdı

amd ısınıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    JahR bunu yazdı

amd ısınıyor

nokia android e geçeydi iyidi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Austen bunu yazdı
    JahR bunu yazdı

amd ısınıyor

lol çocuk oyunu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daft Ground
    PLaXToR
    PLaXToR's avatar
    Erkek

Kimsede dememiş ki note6 çıkmadan niye note7 ye geçmişler diye ? :S

PLaXToR tarafından 03/Tem/16 03:51 tarihinde düzenlenmiştir

If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
Toplam Hit: 5015 Toplam Mesaj: 54
galaxy note 7