İşte Samsung Galaxy Note 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PLaXToR bunu yazdı

Kimsede dememiş ki note6 çıkmadan niye note7 ye geçmişler diye ? :S

Galaxy S7 ile aynı isme sahip olsunlar diye. Kullanıcı gözünde Note serisi Galaxy serisinden düşük model görünüyormuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

komik

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Note 4kullaniyorum bundada beni cezbedecek bir arti yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı

Note 4kullaniyorum bundada beni cezbedecek bir arti yok

şu çıksında bi note 4 çakalım fiyatlar düşsün :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

amerikalılar karadenizde 2 gibi filminin gibi olmuş lan resmen. 6 nerede mübarekler :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

android kullananlar ayfon kullananlardan daha çabuk sıkılıyor mustafa.

gitmiş not 5 almış evlat acısı gibi 3 gün sonra eee bu benim s3 ten bir farkı yok diyor. adam haklı. gerçektende yok.

ayfondaki sadelik başka bir boyut. 

hiçkimse androitteki uygulamaları kullanmıyor ki zaten. hanginiz bilindik uygulamaların dışındaki yüklü gelen uygulamaların kısayoluna dokundu şimdiyekadar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Note 4 kullanıyorum 2 yıla yaklaştı tek bir sıkıntım dahi olmadı, takır takır çalışıyor her işimi hallediyorum. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Bir öncelki mesajda yazacaktım unuttum

iPhone 7, 6 ya benziyor diye o kadar eleştirildi. Apple kullananlar gerizekalı mı olmadı, aptal mı olmadı daha ne olmadı ki?

Şimdi bu önceki muadillerinden çok mu farklı?  Hatta Note4, Note5, S6, s7 hepsi birbirine benziyor.

RAM miktarını arttımışlar, millete Note4, Note5 telefonlarını sattırıp RAM parasını alacaklar..

Çakallığın alası.

Samsung yapınca birşey yok Apple yapınca aouuww.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Bir öncelki mesajda yazacaktım unuttum

iPhone 7, 6 ya benziyor diye o kadar eleştirildi. Apple kullananlar gerizekalı mı olmadı, aptal mı olmadı daha ne olmadı ki?

Şimdi bu önceki muadillerinden çok mu farklı?  Hatta Note4, Note5, S6, s7 hepsi birbirine benziyor.

RAM miktarını arttımışlar, millete Note4, Note5 telefonlarını sattırıp RAM parasını alacaklar..

Çakallığın alası.

Samsung yapınca birşey yok Apple yapınca aouuww.

iPhone 7 tasarım konusunda eleştirilir zira eski kasaya ufak makyaj çekmişler o kadar. En azından iPhone 5'ten 6'ya geçişteki gibi radikal değişiklik istiyor millet. En basitinden diğer firmalar çerçeveleri nasıl inceltirim derdinde Apple kulaklarını tıkayıp yıllardır aynı çerçeve ölçüsünde cihaz yapıyor.

Ram konusunda artık mobil işlemcinin sınırlarındayız. O yüzden rame yükleniyor adamlar. Ha aynı şeyi 2 GB ramli cihazda yapıyor lafımın arkasındayım. Adamlar geçen senenin aynısı cihaz üretipde taş mı yesin ?

Tasarım konusuna çok takmamak gerek zira dikdörtgen cama şekil vermeye çalışıyor hepsi. Telefon piyasında en ilginç tasarımları hep Nokia yaptı. Samsung birbirinin aynı kızaklı dandik telefonlar üretirken, Sony Ericsson pirinç tanesi kadar tuşlu telefon üretirken Nokia bunları üretiyordu :

http://i.silikonvadisi.tv/wp-content/uploads/2014/05/7600.jpg

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/770x0/56bc5d9d18c7776a2821e619

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/770x0/56bc5da918c7776a2821e61b

---------------------------------

@zalimadam

Hocam S3'ten Note 5'e geçipte arada fark yok diyen adam gitsin Nokia 3310 kullansın. S3 Samsung'un çıkardığı en rezil telefonlardan birisidir, Hoş Note 5'te o kadar iyi bi cihaz değil. Sorunları var ancak perfornmans konusunda S3'ü donunda sallar.

mkyb tarafından 03/Tem/16 17:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    JahR bunu yazdı

samsung kullanılmaz plastik.

amd ısınıyor

lol çocuk oyunu

Eto'o bitmiş

طדṮ