folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

adam sana yumrukla saldırıyor ve nefsi müdafaa olarak kalbine bıçak saplıyorsun... Helal olsun senin nefsi müdafaa anlayışına...

ayrıca bıçaklanan kişilerin (kesin olarak bilmiyorum ögrenince yazıcam onuda) kuvvetle muhtemel o gruplara üye olan insanlar olmadıgı düşünülüyo. dedigim gibi bunu ögrenip yazarım

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı:
    -----------------------------

adam sana yumrukla saldırıyor ve nefsi müdafaa olarak kalbine bıçak saplıyorsun... Helal olsun senin nefsi müdafaa anlayışına...

ayrıca bıçaklanan kişilerin (kesin olarak bilmiyorum ögrenince yazıcam onuda) kuvvetle muhtemel o gruplara üye olan insanlar olmadıgı düşünülüyo. dedigim gibi bunu ögrenip yazarım

Yok ya o gruplardan sanırım biri ambulansa taşınırken zafer işareti yapıyodu :S

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

bi hiç ugruna kalbine bıcak ye o anne babayı düşünemıyorum sımdı :S

bunların amacı ne anlayamıyorum yazık cok yazık :S 

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    ultrAsker bunu yazdı:

o en hafif yaralanan yanlıs bilmiyosam zaten kalbine saplanan olsa o işareti yapamaz :) ki onun bıçakla yaralanıp yaralanmadıgı bile belli degil çünkü darptanda yaralı var onlar kavgaya girenler zaten işte...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek
    Yazıktır üzüldüm gerçekten.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek

aslında olayın nasıl başladığı önemli. düşününce ülkücüler dergi satmak istiyo buraya kadar her şey normal... (bıçak satırlar filan hariç) bunların yanında getiren insan bellidir ki potansiyel olay yaratma isteğindedir. bu apaçık ortada.yoksa hiç bir insan evladı lan gidiyoz ama olay çıkarsa dur şu satırı bıçağı alayım demez diyen insan piskopattır zaten...

sonrasında solcu gençler dergi satılan alanda toplanıp slogan atmışsa bu da doğaldır. bir protestodur sonuçta. 

ama sonrasında solcu gençler slogan atıp. üstlerine doğru çullandıysa bu faşistliktir. (zaten böyle birşey olduysa solcu gençler değil faşist gençler olurlar. solla filan bir alakası kalmaz )

ama sloganlar sonrasında . ülkücü gençler bıçakla vs. aletle saldırdıysa burada zaten faşist bellidir. kelime, anlamını pratikde uygulamış olur .

yani bu olayların nası geliştiğinide ancak gören birisinin anlatması lazım. çünkü olayın ince detayları öne çıkıyor bu konuda. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı:

HolySeclorum bunu yazdı:
    ultrAsker bunu yazdı:

o en hafif yaralanan yanlıs bilmiyosam zaten kalbine saplanan olsa o işareti yapamaz :) ki onun bıçakla yaralanıp yaralanmadıgı bile belli degil çünkü darptanda yaralı var onlar kavgaya girenler zaten işte...

döte giren şemsiye açılmaz ...

artistik patinaj yapmış eleman yadırgamayın :|

solcular eskiden böyle değildi şimdilerde cinsel arzularını bayan üyelerden alıyolarmış :F

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

solcular eskiden böyle değildi şimdilerde cinsel arzularını bayan üyelerden alıyolarmış :F

herzaman böyleydi bu yeni farkına varmış olamazsınız..:| 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:

Eee gayet normaL ?? Neden yoksa sağcıLar şimdiLerde erkek üyeLerden mi aLıyorLar ?

Eğer böyLeyse evet size göre gayet anormaL bir durum ama sonuçta cinseL özgürLük diye birşey var bu yüzden sağcıLarı dışLamıyacaz..

Sonuçta herkesin kendi seçimi =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    79adam
    79adam's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:

Eee gayet normaL ?? Neden yoksa sağcıLar şimdiLerde erkek üyeLerden mi aLıyorLar ?

Eğer böyLeyse evet size göre gayet anormaL bir durum ama sonuçta cinseL özgürLük diye birşey var bu yüzden sağcıLarı dışLamıyacaz..

Sonuçta herkesin kendi seçimi =)

olum o göt o amaçlamı kullanılır lem bari önleminizi alın olum baslık felan kullanın ters ilişkiden full hastalık doğar şimdi herşeyi daha iyi anlıorum galiba!

takılınsın
Toplam Hit: 8737 Toplam Mesaj: 67