folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

İTÜ-Maçka Kampüsünde Sağ-Sol Çatışması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    www.itugercekleri.com bi inceleyin üniversitenin pkklı kaynadığını görebilirsiniz hakkaten bende görünce şaşırdım neden bu kişileri üniversiteden atmıyolar anlamıyorum..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    HolygaN bunu yazdı:
    -----------------------------

RevengeX bunu yazdı:

BunLar iyice azıttı o dağıtcakLarı dergiyide aLıp üstüne otursunLar bi rahat yok arkadaş adam gibi üni'nizi okuyun sonra ne haLiniz varsa görün..

Birisi kömür dağıtır diğeri aLışveriş çeki dağıtır biri gider dergi dağıtır bi rahat durun amk adam oLun..

Sen solcumusun..

Ne oldu demokratik haklara. dtpliler şenlik adı altında pkk propagandası yaparken sesiniz niye çıkmıyor. Gidin onlarada çökün hadi.

Biz onlara saldırınca faşist oluruz.

Siz bize saldırınca biz azıtmış oluyoruz.

Bu nasıl solculuk. Senin solculuğun buysa sen de kalsın kimseye anlatma

Dtp'LiLere saLdırdın diye soLcuLarmı sana faşist diyor? Git istediğine saLdır bizden uzak durda merak etme kimse tenezzüL edip de sana bişey demez..Hadi dtpLiLere saLdırdınız diye kürtLer faşist der akp der de bize ne yani ?

Hem şahsen bi soLcu oLarak ben pkk propagandası yapan şerefsizLere sağcıLarLa birLikte gider yine çökerim oradaki oLay amaç farkLıdır çünkü..Ama onLarLa gidipde sağa soLa boş boş dergi dağıtıp propagandamı yapmam..

Kısacası Artık demogojiyi bırakıp gerçekLerden bahsedin provake yerine iyi işLer yapın ki eLLe tutuLur gözLe görüLür işLer oLsun onu söyLeyin bizde onun hakkında tartışaLım yoksa çocuk çocuk sen bana faşist dedin ben sana pkkLı dedim sen kürtsün ben Türk'üm vs boş iş bunLar aşmak Lazım bunLarı büyümek Lazım..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:
    HolygaN bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

BunLar iyice azıttı o dağıtcakLarı dergiyide aLıp üstüne otursunLar bi rahat yok arkadaş adam gibi üni'nizi okuyun sonra ne haLiniz varsa görün..

Birisi kömür dağıtır diğeri aLışveriş çeki dağıtır biri gider dergi dağıtır bi rahat durun amk adam oLun..

Sen solcumusun..

Ne oldu demokratik haklara. dtpliler şenlik adı altında pkk propagandası yaparken sesiniz niye çıkmıyor. Gidin onlarada çökün hadi.

Dtp'LiLere saLdırdın diye soLcuLarmı sana faşist diyor? Git istediğine saLdır bizden uzak durda merak etme kimse tenezzüL edip de sana bişey demez..Hadi dtpLiLere saLdırdınız diye kürtLer faşist der akp der de bize ne yani ?

Hem şahsen bi soLcu oLarak ben pkk propagandası yapan şerefsizLere sağcıLarLa birLikte gider yine çökerim oradaki oLay amaç farkLıdır çünkü..Ama onLarLa gidipde sağa soLa boş boş dergi dağıtıp propagandamı yapmam..

Kısacası Artık demogojiyi bırakıp gerçekLerden bahsedin provake yerine iyi işLer yapın ki eLLe tutuLur gözLe görüLür işLer oLsun onu söyLeyin bizde onun hakkında tartışaLım yoksa çocuk çocuk sen bana faşist dedin ben sana pkkLı dedim sen kürtsün ben Türk'üm vs boş iş bunLar aşmak Lazım bunLarı büyümek Lazım..

Sen daha benım ne dediğimi anlamamışsın. Altta kalınca hemen çocuk muhabbeti olur.

Tamam sen haklısın büyüksün, yücesin, ulusun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Ha bunlar diimi güçlü  bir Türkiyeden söz edenler ?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    HolygaN bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:
    HolygaN bunu yazdı:

RevengeX bunu yazdı:

Sen solcumusun..

Sen daha benım ne dediğimi anlamamışsın. Altta kalınca hemen çocuk muhabbeti olur.

Tamam sen haklısın büyüksün, yücesin, ulusun

Hı Hı tabi anLamamışımdır kesin =D  Yada sen aLtta kaLınca söyLeyecek bi söz bi çıkış buLamadın muabbeti geçiştiriosun neyse siyaset dersi verecek havada değiLim hiç,hem zaten kendinde sıçtın bu saatten sonra bişey demicem :)

"Tamam sen haklısın büyüksün, yücesin, ulusun"

BunLar içinde teşekkür ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Hey Allahımcevap vermeyecektım ama dayanamadım yine.

Solcuların ağzından düşürmediği laflardan biridir demokratik hak.

O öğrenciler orda dergi dağıtmış yani demokratık haklarını kullanmışlar

Bunun azıtmakla ne alakası var. Aynısını solcular yapmıyormu. 

Hem sol ne ki Bana siyaset dersi ver nolur hadi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    yiyin birbirinizi o okullar bitip yaşam derdine, iş bulma derdine,geçim derdine düştüğünüzde görürüz o savunduklarınızı yazık boş işlerle uğraşıcaklarına birşeyler üretsinler hayatlarını kurtarırlar belki...

You think the game is over ? It has just begun ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    79adam
    79adam's avatar
    Erkek
    anlamıyormusunuz bir gün o kadar zıt çizgilerle ayrılacağızki birbirimizden
    ortadoğunun şekillenmesinde son rütus olarak kalacak olan anadolu, birlikte hareket edemeyecek abd ve israil güçlerine karşı
    bir planın bir kahpeliğin içindeyiz ya bu planı bozarız yada şimdi olduuğu gibi kendi bokumuzla oynarız karar sizin.

takılınsın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    ben egedeyim ve burada inanılmaz bir pkk sempatizanlığı gözlüyorum..sol grup faaliyeti yürüten bir çok kahpe apo posterleriyle stand açıp gazete dağıtabiliyor..kimse(üniversite yönetimi) bunlara dur diyemiyor..gecen eylem yaptılar kürtçe şarkılar eşliğinde..bir şeyler yapamamak bana oylesine koyuyor ki!.. bu gidişat iyi değil..bilmiyorum nereye kadar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

gerizekalı insan toplulukları.

aynı vatanın havasını soluyup aynı vatanın ekmeğini yiyip aynı vatan içerisinde iki farklı topluluk oluşturmanın mantığı nedir ?

sağcı solcu ne amk ya. hepimiz Türk değil miyiz ? 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
Toplam Hit: 8692 Toplam Mesaj: 67