İzmir Buluşması (Son)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

sakat-at bunu yazdı:
    -----------------------------

-1

SAAT: 12:19

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Kehanet bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:

--------------------------------------------

@kehanet içimden çok güzel laflar söylüyorum sana ama burda şimdi ceza yemenin anlamı yok anladın sen onu. kimseye birşey ispatlamak zorunda değilim yıllardır görmediğim adamdı liseden kardeşim gibi sürekli peşinde mi koşcam askere ne zaman gidecek diye. düpedüz aptalsın işte. o aradığı için beni çıktım gittim onun yanına. gelmeden 1-2 saat önce ameleyle konuştum zaten buluşup beraber gidelim dedim kimseye yalan söylemeye ihtiyacım yok. 

ben senden eksik not almışım sen benden hiç alamadın bu sözlerinle.

köpek gibi kavga ettin geçen hafta buluşma ayarlıcak adamla yok kural yok bilmemne senin karakterini zaten gördük o zaman sen kimsin de benimle bu şekilde konuşabiliyorsun? adamın sinirini bozma defol git.

lan hayvan heriff. hem buluşma ayarlıyorsun hem gelmıyorsun bu çirkeflik a.q birde konuşuorsun.. edeceğin laftan ne olur lan senın ?..

1- geçenki buluşmada gelecem deyıpte gelmemezlık etmedım

2- eger bı tek ben ıtıraz etmiş olsaydım konu ıptal olmazdı dimi bay sivrizeka.. kaldıkı ben gelmıyordum zaten ılk buluşma konusuna. çoğu kişide benım gibi düşünmüyormuydu ? nıye zorunuza gidiyor bu kadar az mantıklı cevaplar kur. bide utanmadan buluşmadan birkaç saat  önce geç kalmayın yazıp gelmıyor. 1 kişinin bu tarz bişey dese hadi neyse 5-6 kişi birden mi son dakikada bişeyler oluyor a.q demez mi insan ?

gerizekalı herif sana söylüyoruz demi arkadaşım askere gitti bugün onun yanına gittim ne buluşmasından bahsediyorsun sen hala? bu kadar az çalışan bir beyne sahipsin ki almıyor. bir de hala cevap vermeye çalışıyorsun yani tebrikler level atladın.

1.ben ilk defa gelcem dedim ayarladım hatta gördüğün gibi ama gelemedim nasip değilmiş.

2. 5-6 kişi son anda yada her ne zamansa buluşmaya gelmiyorsa bunlardan biri yada 2si yada hepsi doğru söyleyemez mi ? mutlaka hepsi yalan mı söylüyor? sadece birazcık düşünsen anlarsın ama hayvan gibi içgüdü ve anlık reflekslerinle yazdığın için anca bu kadar oluyor.

Ne düşünürsen umrumda değilsin.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

millet evden çıkarken haber geldi çok yakın arkadaşım askere gidiyormuş onun yanına gitmek zorunda kaldım telefon bile evde kaldı çıkarken daha şimdi eve geldim o yüzden hepinizden özür dilerim en azından sizi görüştürebildim.

dostum o buluşan 4lü zaten başka zamanlarda da görüşebiliyor.

yani birbirini tanıyan, mazisi olan her daim görüşen insanlar. biz; sizler için geldik oraya. sizlerde satışı koydunuz.

ama teşekkür etmeden geçmeyeyim; sayenizde çok sıcak bir ortamda oturduk sohbet ettik, iyi oldu yani gelmediğiniz..

hahaha

helall sana amele ;)

bassinyourface
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

morportakal bunu yazdı:

amele_2 bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

millet evden çıkarken haber geldi çok yakın arkadaşım askere gidiyormuş onun yanına gitmek zorunda kaldım telefon bile evde kaldı çıkarken daha şimdi eve geldim o yüzden hepinizden özür dilerim en azından sizi görüştürebildim.

dostum o buluşan 4lü zaten başka zamanlarda da görüşebiliyor.

yani birbirini tanıyan, mazisi olan her daim görüşen insanlar. biz; sizler için geldik oraya. sizlerde satışı koydunuz.

ama teşekkür etmeden geçmeyeyim; sayenizde çok sıcak bir ortamda oturduk sohbet ettik, iyi oldu yani gelmediğiniz..

hahaha

helall sana amele ;)

aha porti yarşıyon mu len sen? :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Kehanet bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:

--------------------------------------------

@kehanet içimden çok güzel laflar söylüyorum sana ama burda şimdi ceza yemenin anlamı yok anladın sen onu. kimseye birşey ispatlamak zorunda değilim yıllardır görmediğim adamdı liseden kardeşim gibi sürekli peşinde mi koşcam askere ne zaman gidecek diye. düpedüz aptalsın işte. o aradığı için beni çıktım gittim onun yanına. gelmeden 1-2 saat önce ameleyle konuştum zaten buluşup beraber gidelim dedim kimseye yalan söylemeye ihtiyacım yok. 

ben senden eksik not almışım sen benden hiç alamadın bu sözlerinle.

köpek gibi kavga ettin geçen hafta buluşma ayarlıcak adamla yok kural yok bilmemne senin karakterini zaten gördük o zaman sen kimsin de benimle bu şekilde konuşabiliyorsun? adamın sinirini bozma defol git.

lan hayvan heriff. hem buluşma ayarlıyorsun hem gelmıyorsun bu çirkeflik a.q birde konuşuorsun.. edeceğin laftan ne olur lan senın ?..

1- geçenki buluşmada gelecem deyıpte gelmemezlık etmedım

2- eger bı tek ben ıtıraz etmiş olsaydım konu ıptal olmazdı dimi bay sivrizeka.. kaldıkı ben gelmıyordum zaten ılk buluşma konusuna gelmeyen birinin fikri neyı değiştirir ki ? buluşsaydınız.. çoğu kişide benım gibi düşünmüyormuydu ? nıye zorunuza gidiyor bu kadar az mantıklı cevaplar kur. bide utanmadan buluşmadan birkaç saat  önce geç kalmayın yazıp gelmıyor. 1 kişinin bu tarz bişey dese hadi neyse 5-6 kişi birden mi son dakikada bişeyler oluyor a.q demez mi insan ?

@kehanet gercekten 22 yasındamısın ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

kim nereye siktir olup gidecekse gitsin kimseye bişey dediğimiz yok.madem gelınmıycek neden önceden haber verılmıyor?

- eee son dakikada oldu napıyım gitmek zorunda kaldım..

+ e ben napıyım a.q gelecem deyıp gelmıyonuz o kadar kişi bız lafınıza güvenip gidiyoruz bide üstüne aferin mi beklıyorsun a.q ? toz da kondurmuyor üstüne beyfendi...

-------------

@hipokondriyak

23 yaşındayım ama herkezle konuşulması gereken yaşta konuşurum

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Kehanet bunu yazdı:

kim nereye siktir olup gidecekse gitsin kimseye bişey dediğimiz yok.madem gelınmıycek neden önceden haber verılmıyor?

+ e ben napıyım a.q gelecem deyıp gelmıyonuz o kadar kişi bız lafınıza güvenip gidiyoruz bide üstüne aferin mi beklıyorsun a.q ? toz da kondurmuyor üstüne beyfendi...

-------------

@hipokondriyak

ya hayal mı görüyorsunuz siz ??? ben ne zaman konuya gelıcem deyıpte sonradan yok efendım boyle kurallar koydunuz gelmıyorum sokarım oyle işe fılan dedım gösterırımısın ? ben o konuya gelecem bıle demedım..sadece benım gibi düşünen kişilerin fıkrine tercüman oldum kı haklıymışımda çoğuda benım düşündüğüm gibi düşünüyormuş bı tek maraz cıkaran,bozan ben mişim gibi konusyorsun gözlerde bozuk herhalde.o konuya post atmıycaktım ama sen yazdın nedır bunun acıklaması bırı yapsın ya? dıye yazdın,kımse cevap yazmadı ben kalkıpta sana acıklama yaptım o kadar yazı yazıp adam yerine koydum ama yıne suçlu ben oldum dimi.. ve bu kadar kişinin bırlıkte gelmemesi bana inandırıcı gelmedi daha çok planlı bişeymiş gibi geldı.cunku bız ordaki 4 lü zaten dıger buluşmalarda da bırbırımızı tanıyorduk ve telefonlarımız bırbırımızde var. bizim dışımızda kalan 8 kişinin son dakkaya kadar bi sorunu cıkmıyor konuya yazmıyor ama bı bakıyorsun gelen yok hepsıde son sanıye bişeyler oluyor.. 
    öyle ha diye küfretmem.küfürü bile hak eden adama ederım. ama sizinki çok belliki başka bir durumlar var ortada lakin herkes kıvırıyor korkudan mıdır nedir söyleyecek cesarete sahıp bir kişi bile yok, ama neyse sorun değil acelemiz yok :) 

Bunun yası kac ozaman  ? mılletın ısı gucu yok bulusmamak ıcın organıze olacak demı  ? kacıncı boyuttasın sen 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

adamına göre muamele..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:

-------------

@hipokondriyak

ya hayal mı görüyorsunuz siz ??? ben ne zaman konuya gelıcem deyıpte sonradan yok efendım boyle kurallar koydunuz gelmıyorum sokarım oyle işe fılan dedım gösterırımısın ? ben o konuya gelecem bıle demedım..sadece benım gibi düşünen kişilerin fıkrine tercüman oldum kı haklıymışımda çoğuda benım düşündüğüm gibi düşünüyormuş bı tek maraz cıkaran,bozan ben mişim gibi konusyorsun gözlerde bozuk herhalde.o konuya post atmıycaktım ama sen yazdın nedır bunun acıklaması bırı yapsın ya? dıye yazdın,kımse cevap yazmadı ben kalkıpta sana acıklama yaptım o kadar yazı yazıp adam yerine koydum ama yıne suçlu ben oldum dimi.. ve bu kadar kişinin bırlıkte gelmemesi bana inandırıcı gelmedi daha çok planlı bişeymiş gibi geldı.cunku bız ordaki 4 lü zaten dıger buluşmalarda da bırbırımızı tanıyorduk ve telefonlarımız bırbırımızde var. bizim dışımızda kalan 8 kişinin son dakkaya kadar bi sorunu cıkmıyor konuya yazmıyor ama bı bakıyorsun gelen yok hepsıde son sanıye bişeyler oluyor.. 
    öyle ha diye küfretmem.küfürü bile hak eden adama ederım. ama sizinki çok belliki başka bir durumlar var ortada lakin herkes kıvırıyor korkudan mıdır nedir söyleyecek cesarete sahıp bir kişi bile yok, ama neyse sorun değil acelemiz yok :) 

Bunun yası kac ozaman  ? mılletın ısı gucu yok bulusmamak ıcın organıze olacak demı  ? kacıncı boyuttasın sen 

İlluminati Detected.

evet kehanet bütün oyunumuz ortaya çıktı büyük bir plan yaptık görüşme ayarlayıp gitmeyip sırf siz 4ünüz görüşün diye. madem ortaya çıktı ısrar etmenin anlamı yok.

orda gelcem diyip gelmeyen herkes itiraf etsin.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

söz verıp sözünde durmayan adamdan onu geçtim haber bıle vermeyen adamdan herşeyı beklerım o daha neki :) söz verin sonrada tutmayıp zeytin yağı gibi üste çıkın ben bişey demıyorum sız kendınıze sıfat takın. bıde gelmiş nıye laf edıyorsun dıye konuşuorsunuz vay anasını bee..

Toplam Hit: 14035 Toplam Mesaj: 123