folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Ya abi muhalefet olacağız diye bu kadarda kasmayın be :))

Photoshop bahanesi bitti şimdi de bunlarmı çıktı ortaya.

Adam %45 oy alıyor, ona bile bir kurp takıyor şu zihniyet.

Tamam yolsuzluktur şudur budur anlarımda, bu nedir la ?

Herşeye kılıf bulmak yerine, doğru ve düzgün bir şekilde muhalefet yapılabilseydi ak partiye şu anda o kadar büyük bir oranda oy alamazdı.

Her boka muhalefet anlayışını bırakın artık...

Bu konuya;

http://www.tahribat.com/Forum-Kilicdaroglunun-Onceki-Tum-Gaflarini-Unutun-191987/14/

Böyle yazdım;

TRT, siyasete ayırdığı yayınların %89'unu iktidar partisine ayırıyor ve medyanın büyük bölümü, sadece resmi yollardan aldığı "Teşvik Primi" parasıyla iktidarı yalayabildiği kadar yalıyor.

Ve siz kalkıp ta halen bu ülkede muhalefet yok mu diyorsunuz?

TV kanallarında muhalefet liderlerinin konuşmalarını yayınlamayan kanallar hangi zihniyete hizmet ediyor sizce?

Zır cahilsiniz, gözleriniz kör başka da birşey söylemiyorum size.

Kalkıp bu adamı Mustafa Kemal Atatürk'le bile kıyaslamadınız mı?

(son cümlenin konuyla ilgisi yok elbette)

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Sikmişim siyasetini benim görüşüm belli, ancak sadece şu izmir metrosunu konak tünelini bitirecekse ki bitricek, İzmirde binali diyorum ben arkadaş. Rahmetli Ahmet Priştina dan beri bu sikik beyinliler çok kişinin sosyal hayatıyla resmen dalga geçtiler senelerce izmirde. İzmirin sol kesimi bile illallah etti artık aksini söyleyen adam varsa çıksın.

Konu İzmir'se tayyip belediye başkanı olacaksa ben bu gün tayyibe oy verecek adamım. Sırf eleştirmiş olmak için eleştiren çoğu içi boş şeylerle artık hakkaten mide bulandırıyor lan.

Genel siyaset ayrı, istanbulda ankarada yaşamış olup eleştirmek kolay amına koyim.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

adamın hayatı gaf amk,bi sikim olmaz bundan 

Boş insan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

miting nerede yapıldı.  hataya bezettimde niyeyse

Alsancak, Gündoğdu Meydanı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı
    elnino bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Ya abi muhalefet olacağız diye bu kadarda kasmayın be :))

Photoshop bahanesi bitti şimdi de bunlarmı çıktı ortaya.

Adam %45 oy alıyor, ona bile bir kurp takıyor şu zihniyet.

Tamam yolsuzluktur şudur budur anlarımda, bu nedir la ?

Herşeye kılıf bulmak yerine, doğru ve düzgün bir şekilde muhalefet yapılabilseydi ak partiye şu anda o kadar büyük bir oranda oy alamazdı.

Her boka muhalefet anlayışını bırakın artık...

HOCAM BENİM OLDUĞUM YER İZMİRE 200KM MESAFEDE BURAN BİLE OTOBÜS KALKTI DANA NE DİYEYİM 

Deme bişey, muhalefet yapma. %45 alıyor, 12 yıldır başta.. Hiç bişey diyemezsin..

ALDI % 45 KULAKTAN DUYDUĞUN BİLGİLERİ GELİP BURADA PAYLAŞMAKTAN LAF SOKMAKTAN NE ANLARSINIZ BİLMEM %35 ALDI BELEDİYE SEÇİMLERİNDE BUNUDA KENDİSİ SÖLEDİ HERŞEYİ ÇOK BİLİYORSUNUZ DEMİ BİZ HİÇBİRŞEY BİLMİYORUZ BİRAZ OKUYUZ YA KULAKTAN BİLGİLER SİYASET ZATEN SİZİN İŞİNİZ BİDE BABADAN KALMA İNAÇLI SİYASET( BEN NE  SAĞCIYIM NE SOLCU BEN SİSTEMİ ELEŞTİRİRİM YILLARDIR MUALEFET OLAN KİŞİLERİ KOMİNİST DİYE DIŞADINIZ ) SİZE HİÇBİRŞEY DEMİYORM NE HALİNİZ VARSA GÖRÜN  

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Bugün her taraf kara çarşaflı kadınlarlar doluydu, sağa sola kordon nerde, gündoğdu meydanı neresi gibi sorular sorulup durdu, hayatı ömrü boyunca İzmire gelmemiş kordona girmemiş insanlar vardı bugün. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı

Sikmişim siyasetini benim görüşüm belli, ancak sadece şu izmir metrosunu konak tünelini bitirecekse ki bitricek, İzmirde binali diyorum ben arkadaş. Rahmetli Ahmet Priştina dan beri bu sikik beyinliler çok kişinin sosyal hayatıyla resmen dalga geçtiler senelerce izmirde. İzmirin sol kesimi bile illallah etti artık aksini söyleyen adam varsa çıksın.

Konu İzmir'se tayyip belediye başkanı olacaksa ben bu gün tayyibe oy verecek adamım. Sırf eleştirmiş olmak için eleştiren çoğu içi boş şeylerle artık hakkaten mide bulandırıyor lan.

Genel siyaset ayrı, istanbulda ankarada yaşamış olup eleştirmek kolay amına koyim.

Sorun kimin geldiği/gittiği, siyaset vs değil senin açından. Bence şunu düşünmen gerek;

Daha iyi mi olacak?

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

İzmir'e kim gelse Akdeniz'de sanıyor.İzmir'de bir sorun var bence.

Atatürk ilk hedefiniz akdenizdir ileri dediğinde antalya ya gitmişlerdi zaten :D

O zaman Ege denizi yoktu. Orasının adı da Akdeniz idi. Daha sonrasında isim, Yunanlılara jest yapılarak yunanca adı olan Egeo bilmemneden Ege konuldu.

Yani Atatürk "Akdeniz" dediğinde adı Akdeniz idi. Şimdi ise Ege.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Sorun kimin geldiği/gittiği, siyaset vs değil senin açından. Bence şunu düşünmen gerek;

Daha iyi mi olacak?

Sen önce bi yazdığımı neyle neyi ayırdığı oku ondan sonra bana bişeyler düşündürt ?

Burdaki ilçe belediyelerindeki hizmetide dönen dolapları görüyorum yakından takip ediyorum öyle konuşuyorum bol keseden atıp genel siyasete bakarak klavye başında boş muhabbet yapmıyorum.

Sorun kimin geldiğiymiş gittiği imiş ha ? 

Arkadaş bak ben genel olarak milliyetçi sağ görüşlü olsamda genede tarafsız bakarım ama bu şehirden CHP SİKTİROLUP GİTSİN varmı ?

Boşuna mezajımın sonunda yazmamışım ankarada istanbulda ikamet edip burayı eleşirmek kolay diye

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Hepsini geçtim son fotoğraf bomba. İlçeler, bayrak dağıtımını üstlenir. Ancak bu dayı bayrağını kendi getirmiş. Peki bayrağın üzerinde kimin remsi var ? Melih Gökçek.

A. koyim Ankara'dan otobüs mü kaldırılır İzmir'e ? Nasıl bir korkudur, neyin korkusudur ? Adam olmayacak korkusu mudur ?

%50 demiş bir kaç kişi. O yüzden mitinge çevre şehirlerden ve hatta taaaa İStanbul'dan, Ankara'dan otobüs kaldırdılar değil mi ? 

Toplam Hit: 8792 Toplam Mesaj: 87