folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı 

Hocam sen beni çok yanlış anladın be:))

Yıllarca düz mantıkla muhalefet yaptıkları için, senin yazdığın yazının da aslında farklı bir anlamda söylendiğini anlamamış arkadaş kusura bakma hacım :)

Bu kafada muhalefet insanlar oldukça daha çooook akp iktidar olur merak etmeyin..

Ben diyorum, adamlar akp'ye alternatif bir parti olmadığından, akp'nin en büyük rakibi olarak gösterilen chp'ninde başında kılıçdaroğlu ve sarıgül gibi 5 dakika önce ne yediğinden habersiz yöneticiler olduğundan dolayı bu düzende devam edersek sikseler indiremezler tayyibi..

Benim asıl merak ettiğim konu, chp kılıçdaroğlu'na rağmen nasıl bu kadar yüksek oy alabiliyor..

Sadece muhalefet etmekle olmaz bu işler, ama bir türlü anlamak istemiyor bazıları.

Ulan tamam akp gitsin diyorsunda alternatif olarak neyi öneriyorsun dediklerinde çoğu muhalefet eden insanlar göt gibi kalıyor..

Hepsi aynı bokun lacivert'i aslında herkes farkında.

Chp'li seçmenler nasılki kılıçdaroğlu'na rağmen hala ona oy verebiliyorlar, psikopat sinir hastası sarıgül'e rağmen hala chp'ye oy verebiliyorlarsa, ak partiye oy verenler de çıkan o kadar ses kaydına rağmen, yolsuzluk iddialarına rağmen hala akp'ye oy verebiliyor.

Her ikisi de aynı şey aslında..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

kurtcebe hacı bu kadar söveceğine Mhp'ye oy versene kendi partin madem ?

sen de eşini dostunu örgütle Mhp için savaş bence.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Mhp nin izmirde teşkilat olarak ne kadar güçsüz olduğunu bilmen lazım gerçekçiliğin dışına çıkarsak öyle olur zaten.

Hacım gene söylüyorum mevzu ankara istanbul konya kayseri değil mesele izmierse en koyu kemalist komünist ne olursa ol izmirin chpli ilçe belediyelirnde, yani illa konuşturacaksınız ilçe isimlerini versem burda zaten kimn kimin kucağında olduğunu göreceksiniz ama burda 

hala papağan gibi rte tayyip yolsuzluk bilmem ne, ee ulan bende diyorumki bu şehirde yaşamamışsan bana genel siyasete dönük içi boş muhabbet yapma.

Ama insanlar düşünmek istedikleri gibi düşününce kan beynine sıçrıyor insanın.

Zodiac tarafından 17/Mar/14 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Kurtcebe;

Hırsız dediğin bir partiyi kovarken, daha büyük hırsızı işbaşına getireceğini unutma.

Başka bişey demiyorum. Yeri gelmişken açık açık yazayım, MHP çizgisinde değilim ama, bu seçimde oyum bu partiye.

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    iSo bunu yazdı 

Hocam sen beni çok yanlış anladın be:))

Yıllarca düz mantıkla muhalefet yaptıkları için, senin yazdığın yazının da aslında farklı bir anlamda söylendiğini anlamamış arkadaş kusura bakma hacım :)

hocam ben düz mantıkla siyaset yapmam söylediğim gibi biraz sinirliydim o yüzden ( sitede beni tanıyan bütün kişlerede sorabilrisin son derece sayğılı birisiyim kimsenin kalbinide kırmadım gerçek hayattada efendi birisi olarak bilinirim) ve hiçbirzaman mualefet olmadım kim  başa gelirse gelsin umrumda değil sadece başa gelen kişi vatanı için uğraşsın doğacak çocuklarımıza daha iyi bir ülke bırakalım isterim 

düzeltiyorum yazımı alıma bir örnek geldi almayan cumhurbaşkanıydı galiba bayan olan 6 ay önce çaldığı ortaya çıktı daha kanıtlanmamıştı kadın ilk günden istifa etti bize nasıl evet hayır oylamasında persilvanyaya teşekkür ediyor şimdide suçlu kişi ilan ediliyor sencede bir tutarsızlık yok mu ? 

elnino tarafından 17/Mar/14 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Kurtcebe;

Hırsız dediğin bir partiyi kovarken, daha büyük hırsızı işbaşına getireceğini unutma.

Başka bişey demiyorum. Yeri gelmişken açık açık yazayım, MHP çizgisinde değilim ama, bu seçimde oyum bu partiye.

Abi adam dalga geçiyor hala resmen ne diyeyim ya hadi tamam arkadaş

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    elnino bunu yazdı

hocam ben düz mantıkla siyaset yapmam söylediğim gibi biraz sinirliydim o yüzden ( sitede beni tanıyan bütün kişlerede sorabilrisin son derece sayğılı birisiyim kimsenin kalbinide kırmadım gerçek hayattada efendi birisi olarak bilinirim) ve hiçbirzaman mualefet olmadım kim  başa gelirse gelsin umrumda değil sadece başa gelen kişi vatanı için uğraşsın doğacak çocuklarımıza daha iyi bir ülke bırakalım isterim 

O konuda haklısın, ama dürüst bir adamın siyasetle pek işinin olacağını sanmam hocam.

Şimdiye kadar siyasetle uğraşmış ve temiz kalabilmiş kaç kişi var mecliste ? Bence hiçbiri.

Bakan istifa ediyor, tayyip hakkında atıp tutuyor onunda istifa etmesi lazım diye.

Miting'de de o bakan hakkında atıp tutuyor Tayyip.

Bir bakıyorsun, 3 hafta sonra tayyip, o bakanı tekrar partiye alıyor ?

Kılıçdaroğlu dediğin adam, sarıgülle kanlı bıçaklıyken, yolsuzluk dosyaları önünde poz verirken, bir bakmışsın en önemli şehirlerden birine başkan adayı yapıyor.

Ve duyduğuma göre, sarıgül seçilse de seçilmese de chp'nin genel başkanlığına getirilecekmiş seçimlerden sonra.

Yani demem o ki, akp; chp'yi kötülüyor ama kendi yaptığı, onun yaptığından hiçbir farkı yok.

Aynı zamanda chp'nin de akp'den bir farkı yok.

Sonuç olarak hepsi aynı kirli işleri yapıyorlar, ama kimse "ulan ben bu adam diyorumda ben neyim" demiyor.

Özgürlük için, adalet için, tek yol devrim diye gezen adamların hepsinde son model araba, her hafta başka bir mankenle başka bir mekanda takılmalar falan..

Demokrasi'de düzen değişse de düzülen hiçbir zaman değişmez malesef...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Hocalar kusura bakmayin ama izmir biraz atil kalmis. Turkiyenin en buyuk sehirlerinden ama istanbulun yaninda köy gibi kaliyor. Cok ihmal edilmis.

ftw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tagext bunu yazdı

Hocalar kusura bakmayin ama izmir biraz atil kalmis. Turkiyenin en buyuk sehirlerinden ama istanbulun yaninda köy gibi kaliyor. Cok ihmal edilmis.

Sende gelme bidaha izmire senide istemiyoz artık :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elnino
    elnino's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    elnino bunu yazdı

O konuda haklısın, ama dürüst bir adamın siyasetle pek işinin olacağını sanmam hocam.

Şimdiye kadar siyasetle uğraşmış ve temiz kalabilmiş kaç kişi var mecliste ? Bence hiçbiri.

Bakan istifa ediyor, tayyip hakkında atıp tutuyor onunda istifa etmesi lazım diye.

Miting'de de o bakan hakkında atıp tutuyor Tayyip.

Bir bakıyorsun, 3 hafta sonra tayyip, o bakanı tekrar partiye alıyor ?

Kılıçdaroğlu dediğin adam, sarıgülle kanlı bıçaklıyken, yolsuzluk dosyaları önünde poz verirken, bir bakmışsın en önemli şehirlerden birine başkan adayı yapıyor.

Ve duyduğuma göre, sarıgül seçilse de seçilmese de chp'nin genel başkanlığına getirilecekmiş seçimlerden sonra.

Yani demem o ki, akp; chp'yi kötülüyor ama kendi yaptığı, onun yaptığından hiçbir farkı yok.

Aynı zamanda chp'nin de akp'den bir farkı yok.

Sonuç olarak hepsi aynı kirli işleri yapıyorlar, ama kimse "ulan ben bu adam diyorumda ben neyim" demiyor.

Özgürlük için, adalet için, tek yol devrim diye gezen adamların hepsinde son model araba, her hafta başka bir mankenle başka bir mekanda takılmalar falan..

Demokrasi'de düzen değişse de düzülen hiçbir zaman değişmez malesef...

yerden göğe kadar haklısın hocam dürüst bir kişi bencede yok varsada tek tük onlarda zaten başa getirilmez zaten

bir noktayı düzelteyim 

Özgürlük için, adalet için, tek yol devrim diye gezen adamların hepsinde ( amerikan vs malı giyiyor nerde kaldı senin devrimci tarafın bende çok kişiye söyledim bunu ) ne görüyorlarsa onu uyguluyorlar düşünmüyorlar 

http://bunuyaz.blogspot.com.tr/
Toplam Hit: 8771 Toplam Mesaj: 87