İzmirde Ev Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Ünili olduk , dertler başladı  her gün BASMANE terminaline gitmem gerekli, ev terminale maksimum 10-15 DK yürüme mesafesinde olmalı

3 kişilik ev arıyoruz  öğrenciyiz 2 kişi bornovaya ben ödemişe gidicem , otaraflarda olan yardımcı olabilecek kiralık ev bilen emlakçı tanıdıgı olan varsa yardımı esirgemeyin 

ayrıca izmirde oturan tüm TBT liler ve orda okuyan kişiler PM atarlarsa sosyal faliyet açısından aktifleşiriz özellikle EGE üniversitesindekiler kampüste karşılaşmadan önce kendinizi ifşa edin :)

fiyat olarak tam bir aralık yok evin durumuna göre çıkıp inebilir , şimdiden saolun bu hafta içi gelip ev bakmaya başlıycaz zaten pazartesi okul başlıyor.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Ayrıca Gaziemir - Ege Kampüs ulaşımı kolaysa  orasıda olabilir  Gaziemir Terminali daha çok işime gelir 

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

bu pazar ızmır buluşması olucak kaynaşman için en uygun fırsat..

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ödemişte ne işin var la :D

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

@PanxeR sagligin icin otoraflarda oturmayi unut. BASMANE de yasanmaz abisi. Tarla Basi degil belki ama, pavyonlari, pis arka sokaklari, iti, ugursuzu, kopugu, sarhosu, cahili herkes o taraflardadir gece-gunduz. Bir universiteli olarak, kiz arkadaslarinla dolasicaksin, arkadaslarin sana gelicek, sende kalacaklar gece gec saatlerde gezmelere cikacaksin, belki eve donmeyeceksin veya etrafa cikmak isteyeceksin. Arada eve donerken, disari cikarken acaba birsey olur mu korkusuyla yasamaya hic gerek yok ki olabilir de...

Basmane istasyonu yerine, ucyol da metroya yakin ucuz cok guzel evler tutarsin. Ucyolda oturmani tavsiye ederim. Ya da ailen yardimci olacaksa, bizim mavisehir taraflarina gel, mavisehir istasyonunu oldugu yerlerde cok guzel evler var arka taraflarda, ogrenci olarak 1-3 kisi kaldiginizda kirasinin da altindan kalkarsiniz gibi. En azindan duzgun yerde oturmus olursunuz.

Bence sen arkadaslarinda bornovada ev tut kardes. Aslinda en guzeli bu, simdi dusumdumde. Orada hem universiteli hayati cok deli, buyuk/kucuk park var, barlar konserler filan. Bence tam sizlik.

Tek tavsiyem lutfen BASMANE de oturma. 

Edit : Gaziemir de de oturma, universiteli olarak cok zahmet cekersin, alsancak taraflarina git gel vb filan, kac saat yol suruyor. Otobus bulunmuyor vs vs.

Bence Bornova veya Ucyol da otur kardesım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

izmiri tam olarka bilmediğimden basmane her yere yakın gözüktüğü için orayı düşündüm , o dediğin yerlerde ben istasyona yetişebilirmiyim ayrıca 3 kişilik evin kirası ne kadardır aşayukarı yardımcı olabilirmisin ?

@alper organik ot yetiştirmeye gidiyorum senin macunun içine koyup satıcaktık unuttun mu planları anlattırma bana şimdi :) 

@kehanet  ev işini halledeyim her buluşmaya yazarsınız beni baştan , bi müridi daha getiriyorum zaten izmire 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

panzer özelden pm at yardım cı olayım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

izmir metro sistemine göre halkapınar çok cazip görünüyor orası için varmıdır yorumunuz ?

122izm_raylisistem_plan.jpg%20%28600×475%29

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

akıbeti 1 ay içinde belli olacak bi evim var. müstakil.

usame bin ladin ile oturcam desen dahi sıkıntı olmaz. çok acil değilse haberleşiriz

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

izmir metro sistemine göre halkapınar çok cazip görünüyor orası için varmıdır yorumunuz ?

-----------------------------

Halkapinar da oturalacak bir yer degil keske gelip kendin gorsen :)

Mavisehir,

Bornova

Uckuyular

bu 3 yere bak sadece, metroya binmek istiyorsan. Simdi bu mesajdan sonra haritaya birdaha bakip Konak ta oturacagim ben deme :) Orasi da tam anlamiyla oturalacak yer degil :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tamam ben anladım , izmir yaşanacak yer degil ama mecburum en azından 2 yıl

halkapınar metrosuna binmek için çamdibinde ev baksam buda mı olmaz ?

Toplam Hit: 3319 Toplam Mesaj: 41