İzmirde Ev Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:
    -----------------------------

PanxeR bunu yazdı:

izmir metro sistemine göre halkapınar çok cazip görünüyor orası için varmıdır yorumunuz ?

Halkapinar da oturalacak bir yer degil keske gelip kendin gorsen :)

Mavisehir,

Bornova

Uckuyular

bu 3 yere bak sadece, metroya binmek istiyorsan. Simdi bu mesajdan sonra haritaya birdaha bakip Konak ta oturacagim ben deme :) Orasi da tam anlamiyla oturalacak yer degil :)

mavişehir dıyorsunda adam ogrencı 1. 

mavısehırden cok uzak kalıyor gene trene bınsede mavısehır duragı mavısehırle alakası yok gıbı otobuste gecmıyor yanından anca cıglı de otursa yada semıklerde otursa olur orasıda heryere uzak .

bu adamın ıkı kosulada uyması ıcın ya sırınyer merkezde yada camdıbınde ya bornova merkezde oturması gerekıyr bence en mantıklısı bucada yada camdıbınde oturması 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 emlakçı 4 ev buldum (çok uygun bir ev dün kiralanmış)

yarın bi sorun çıkmazsa izmirdeyim artık hangi ev çıkarsa karşıma okuycam yapcak bişi yok %90 kahramanlar olursa iyi olcak gibi.

fiyatlar 3+1  600-700 arası.

DJ_Alper bunu yazdı:

ödemişte olursan yanına gelirim la :D

bu arada bu arada çıkan izmir haberlerinde narkozun olmaması ne acı görseydi eğer mutlulukdan ağlardı :D

narkozdan siteye kayıt oldugumdan beri haber alamıyorum :'

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

askerdeydi en son aman haber alma zaten :| olm sen en iyisi bak gitme okuma okuyup napıcaksın bak okuyanlarda işsiz okumayanlarda fark yok :|

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

askerdeydi en son aman haber alma zaten :| olm sen en iyisi bak gitme okuma okuyup napıcaksın bak okuyanlarda işsiz okumayanlarda fark yok :|

iş var ben çalışmıyorum !-_-! diploma alayım öyle çalışacam ömrümün yarısını verdim ben işe dışım 20 içim 40 yaşında 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

kahramanlar vs. yerine bana kalırsa, üçyol, bahçelievler tarafından ev bak. metro durağının dibi. metronunda ilk istasyonu. basmanede tren garının içinde metro istasyonu var. metroya bindinmi 5 dakkada basmanedesin. ayrıca nezih yerlerdir. kahramanlar, çam dibi, basmane gibi yerlere göre başını belaya sokma ihtimalin çok çok düşüktür. rahat rahat gezebileceğin yerler. bana kalırsa da bahçelievler-üçyol civarına bak derim.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

kahramanlar vs. yerine bana kalırsa, üçyol, bahçelievler tarafından ev bak. metro durağının dibi. metronunda ilk istasyonu. basmanede tren garının içinde metro istasyonu var. metroya bindinmi 5 dakkada basmanedesin. ayrıca nezih yerlerdir. kahramanlar, çam dibi, basmane gibi yerlere göre başını belaya sokma ihtimalin çok çok düşüktür. rahat rahat gezebileceğin yerler. bana kalırsa da bahçelievler-üçyol civarına bak derim.

hepsine bakmaya çalışıcam hocam , ama dediğim gibi evden çikip 5 dk yürüyüp basmanede olursam kafam çok rahat olur izmir buluşmasında da gelebilirsem oturup bi sohbet ederiz 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Basmanede ne var özellikle basmane diyorsun

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

ben 6.20 de trene binicem , yine basmanede 2 arkadaş metroya binecek okula gidicez 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Tamam ödemişikazandığını görmemişim... fakat basmanaede oturulmaz ya yoldan çıkarsın ya başın belaya girer ister istemez.. Madem öyle buca şiriyer gazi emir hattında bir yerlere bak...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

ltcelik bunu yazdı:

ben 6.20 de trene binicem , yine basmanede 2 arkadaş metroya binecek okula gidicez 

pazar günü için söz veremem. hanımdan kaçabilirsem bi uğrarım. ama dediğim gibi bahçelievler kısmını iyi düşün. 6 da çıkınca evden 6:20 trenini çok raht yakalarsın. konağa incem dersen yaya olarak 15-20 dakkada inersin.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 3678 Toplam Mesaj: 41