Kaçırmayın Müridler Tekrar Aktif Ediyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Bugune kadar tbt den hosting satıp da sonu boka sarmayan oldumu ?

iste bu tbt nin aci gercegi :S

valla ben interfector müridden 2 host aldıydım onları pek kullanmıyorumda bi tanede bi proje sitesi için host verdiydi tıkır tıkır gidiyo.. yani bi boka sardığı felan yok.. hatta hatırlattığınız iyi oldu süreleri bitmesi lazımdı bu aralar :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    MaviGozluDev bunu yazdı
    maserati bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

valla ben interfector müridden 2 host aldıydım onları pek kullanmıyorumda bi tanede bi proje sitesi için host verdiydi tıkır tıkır gidiyo.. yani bi boka sardığı felan yok.. hatta hatırlattığınız iyi oldu süreleri bitmesi lazımdı bu aralar :D

Bende unuttuydum ya la :D Bu arada yine mi sen Darksun :D Yine mi radyo :D Lan sana inat radyo hosting işine giricem o olucak var ya :D Hacı derdin ne senin ya ? Sadece reklam yapmak için mi girdin siteye ? Yok yönetim niye sana izin veriyor onu anlamıyorum ya. Yönetim sınırlama getirsin sana radyo ve hosting kelimelerini girdiğinde otomatik banlasın sistem :D Yapma gözünü seveyim lütfen ya.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    maserati bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Bende unuttuydum ya la :D Bu arada yine mi sen Darksun :D Yine mi radyo :D Lan sana inat radyo hosting işine giricem o olucak var ya :D Hacı derdin ne senin ya ? Sadece reklam yapmak için mi girdin siteye ? Yok yönetim niye sana izin veriyor onu anlamıyorum ya. Yönetim sınırlama getirsin sana radyo ve hosting kelimelerini girdiğinde otomatik banlasın sistem :D Yapma gözünü seveyim lütfen ya.

:D arkadaşım seni ne rahatsız ediyor asıl senin derdin ne onu sormak lazım .. herkes kendi işi ile ilgilensin kimseye bir zararımız yok takılıyoruz işte ( lan ) sende gir radyo işine rakip olalım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Erkek

konu güncel muridler bilginize

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Hostla filan işim olmaz. Sen başlığı konuyu açıklayıcı şekilde yazmadığın için bu konuya girdim ve vakit kaybettim. Hakkımı helal etmiyorum sana. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    Darksun bunu yazdı

Benim derdim senin burda sadece reklam yapma amacıyla bulunuyor olmandır. Host işiyle uğraşmam merak etme. Sadece birkaç müride faydam dokunsun diye bir ara ucuza yapmıştım. Neyse derdim yeterince açık. Host dışında buraya ne hayrın dokundu onu söyle sen hele ? 1 tane bilişim konusuna yorum attın mı kardeş şu sorunun cevabı bu. Yada geçenlerde şöyle bişey oldu onu böyle çözdüm diye. Gelip burda sadece reklam yapıyosun.

Kusura bakma ama sikerler öyle işi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    interfector bunu yazdı
    Darksun bunu yazdı

Benim derdim senin burda sadece reklam yapma amacıyla bulunuyor olmandır. Host işiyle uğraşmam merak etme. Sadece birkaç müride faydam dokunsun diye bir ara ucuza yapmıştım. Neyse derdim yeterince açık. Host dışında buraya ne hayrın dokundu onu söyle sen hele ? 1 tane bilişim konusuna yorum attın mı kardeş şu sorunun cevabı bu. Yada geçenlerde şöyle bişey oldu onu böyle çözdüm diye. Gelip burda sadece reklam yapıyosun.

Kusura bakma ama sikerler öyle işi.

e adam haklı her açılan konu reklam amaçlı onun dışında müritlerin ücretsiz host istediği konulara bile hosting reklamı atmak falan ilginç

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bu adamın açmış olduğu sadece reklam amaçlı konulardan birtek benimmi "artık iflahım skildi" merak ediyorum açıkçası..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darksun
    Darksun's avatar
    Erkek

Konu Aktif Müridler Satışlarımız aktif Kaçırmayın :)

Toplam Hit: 3804 Toplam Mesaj: 34