folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kadıköy Vapurunda Provakasyon ( Can Ataklı ) ( Okumadan Geçme Dostum)..!!

Kadıköy Vapurunda Provakasyon ( Can Ataklı ) ( Okumadan Geçme Dostum)..!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı:
    -----------------------------

BiGGest  Konu başlığını açarken sana soracak değildim değilmi..

Kötümü yani Okumadan geçme dediğim herkez fikrini ve görüşünü yazıyor burada birşeyi tartısıyoruz doğrusu ve yanlışı ile.

Haber Doğru veya yalandır  alıntı olduğunuda göstermişimdir..

Not: Ne demişim ben baslıkta --->  Sonuna Kadar oku Yorumunu yap.. ( Sadece Yorum yap ) Benim hakkımda değil konu hakkında Diecek birseyin yoksa yazma ..

Konuları sen okusan ztn bu forumda konuyu açan kişinin açtığı konunun başlığı  , içeriği , yada konunun nereye açıldığıyla sorumlu olduğunu bilmen gerekirdi.. Sen konunu açarsın başlıktan etkilenen gelir okur.. okumadan g eçme dostum da ne demek oluyo sanki çok gercekci bişemiş gibi..

Sadece Yorum yap demişsin.. Evt konuyu sonuna kadar okudum ve yorumumuda yapmıstım..Bi kez daha yapıyım : Saçmalık!

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hepsinin altında var demedim,altlarında olmadıkları ne malum dedim !

kimsenin anasına bacısına karısına kasti bişey demedim-elbette vardır kapalı içimizde...lafı götünüzden anlıcanıza azcık dinleyinde anlayın amk :D

Bende çok gördüm,özellikle 9 Eylül'de-kızlar panelde türbanlarını çıkartırken kendileriylede oynaşıyo hatta :D

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    Çarşaf japonyadan çıkmış bir giyim tarzı. Ninjalara özenen araplar önceleri bu giysi ile karate ayağına birbirlerini ellerlerdi. daha sonraları ellediklerinden erkeklerde çıkınca bunları sadece karılarına giydirmeye başladılar. Başka bir rivayetse ninja elbisesi(çarşaf) giyen kadınların çok kötü koktukları için bu giysiyi giydikleri. Kokuyorlar ama kimse onları tanımıyor. Üçüncüsü kıskanç kocalar.. 

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    DeFactorx bunu yazdı:

C_e_Z_a bunu yazdı:
    söyleyince kızıyor bazı arkadaslar ama bu adamların yatacakları yerleri yok,şerefsiz dinsiz köpekler! İnsanı bu kadar mı saf görür bunlar ya,çok mu zeki sanıyolar kendilerini.!

Hepsiniden şüpheliyim oçarşaflıların altlarında tangayla gezmedikleri ne malum?

amk un çocukları!

var zaten merak etme

alayının altında tanga var

ben şahit oldum bi keresinde :| 

Sen malmısın defac.. gecen günde buna benzer bi genlleme yaptın abuk subuk konusuyosun iyice..

Bebe bi keresinde şahit oldun diye alayının altında tanga var diye hangi zeka seviyenle söyleyebilirsin :)  muhtemelen o olaydaki kücük cocukta sen olmalısın.. provakatörlük diz boyu..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    BiGGest bunu yazdı:
    DeFactorx bunu yazdı:

C_e_Z_a bunu yazdı:
    söyleyince kızıyor bazı arkadaslar ama bu adamların yatacakları yerleri yok,şerefsiz dinsiz köpekler! İnsanı bu kadar mı saf görür bunlar ya,çok mu zeki sanıyolar kendilerini.!

Hepsiniden şüpheliyim oçarşaflıların altlarında tangayla gezmedikleri ne malum?

amk un çocukları!

var zaten merak etme

alayının altında tanga var

ben şahit oldum bi keresinde :| 

Sen malmısın defac.. gecen günde buna benzer bi genlleme yaptın abuk subuk konusuyosun iyice..

Bebe bi keresinde şahit oldun diye alayının altında tanga var diye hangi zeka seviyenle söyleyebilirsin :)  muhtemelen o olaydaki kücük cocukta sen olmalısın.. provakatörlük diz boyu..

Bak güzel dedin evet provokatörlük diz boyu-8-9 yaşındaki çocuklarla kamunun ortasında o halde gezinipde en ufak şeylerde 'Din elden gidiyor,dinsizler dinine bağlı olanlara bakın ne yapıyor! diye bağırmalarından belli-çok doğru dedin la!
    o çocukların gidin açıkları taciz edin diye eğitmedikleri ne malum-bunlar söz gelimi değil mi provake değil :)

daha saysak sabah olur bu deyyusların yaptıklarını,bide geçmiş düşüncesini değilde gördüğünü söyleyene tahammül edemiyosun :) ehaheeah tuhaf... :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Bana İnandırıcı gelmedi uydurmasyon milleti birbirine düşürmek için kafadan yazılmış bi şey
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    814578
    haydarcura
    haydarcura's avatar
    Erkek

Yuh be abi sıkılırda bu kadarda sıkılmaz ki bee..Yuıh yanii..

Birincsi: Fanatik dinci ne demek?

İkincisi dinci yoktur dindar vardır..

Üçüncüsü:Her çarşaflı olan yada başörtüsü takan akpli mi?

Dördüncüsü alayının altında şu var, alayı şöyle, alayı böyle demek ne demek?Kaç kişi tanıdın hayatında ki hepsi şöyle diyebiliyosun.At gözlüğüyle bakmayın etrafa.

Tamam radikaller yapıyor bu tip şeyler.Ama bu kadarına da inanmak isteyen varsa buyursun önden yesin.

Meydan bi tarafından sıkanlarla kaynıyo.Dikkat edin birileride sizi bi taraflarınızdan sıkmasın :D :D

Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    shadowans bunu yazdı:

Yuh be abi sıkılırda bu kadarda sıkılmaz ki bee..Yuıh yanii..

Birincsi: Fanatik dinci ne demek?

İkincisi dinci yoktur dindar vardır..

Üçüncüsü:Her çarşaflı olan yada başörtüsü takan akpli mi?

Dördüncüsü alayının altında şu var, alayı şöyle, alayı böyle demek ne demek?Kaç kişi tanıdın hayatında ki hepsi şöyle diyebiliyosun.At gözlüğüyle bakmayın etrafa.

Tamam radikaller yapıyor bu tip şeyler.Ama bu kadarına da inanmak isteyen varsa buyursun önden yesin.

Meydan bi tarafından sıkanlarla kaynıyo.Dikkat edin birileride sizi bi taraflarınızdan sıkmasın :D :D

-------------------------

Sıkabilecek misin sen ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

Bak güzel dedin evet provokatörlük diz boyu-8-9 yaşındaki çocuklarla kamunun ortasında o halde gezinipde en ufak şeylerde 'Din elden gidiyor,dinsizler dinine bağlı olanlara bakın ne yapıyor! diye bağırmalarından belli-çok doğru dedin la!
    o çocukların gidin açıkları taciz edin diye eğitmedikleri ne malum-bunlar söz gelimi değil mi provake değil :)

daha saysak sabah olur bu deyyusların yaptıklarını,bide geçmiş düşüncesini değilde gördüğünü söyleyene tahammül edemiyosun :) ehaheeah tuhaf... :)

ya sen ne saçmalıyosun :) hea ? neyms cocukları acıkları taciz edin die eğitebilirlermiş fln da fln :) cokmu düsünüyosun bu komik cümleleri kurarken.. güldürme beni hatta güldür amk euheuehu e:):) xD

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    gökde ararken yerde bulabiliyoruz böyle lavukları :) bitanesi daha bana denk geldi ne hoş :) Banlanacaz anlaşıldı..

la olum 7-8 yaşında biri düşünki sapık olsun gitsin elalemin kadının orasına burasına ellesin,şahsen sen kendin öyle bi çocuksan bilmiyorum-ama ben öyle çocuk görmedim! Amaç provakeyse unutmaki ilk silah çocuklardır.PKK gösterilerinde sıkça görüyoruz,en öne 1 muz'a aldatılabilecek zavallı çocukları koyuyorlar.Bu deyyuslarda,böyle bir imkana zemin hazırlamak için şüphesiz onları kullanacaklar.!Her zaman olduğu gibi planları işleyebiliyor-geçen olaydada gördük!

Hala gülüyomusun :) ?

Toplam Hit: 10627 Toplam Mesaj: 53