folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Hakem heyetine gitsenizde bir şey olmaz. Zira adamlar ürünü yanlış gönderdik iade edin diyecekler zaten. İade ederseniz alıcı ürünü iade etti diyecekler kaldı ki onlarında istediği o. Size gelen paketi noter huzurunda açmanız gerekiyor. Ama paketi açmışsınız zaten. 4-5 kişi toplanıp dilkeçe yazıp suç duyurusunda bulunursa o zaman bir şeyler çıkar. Yoksa bir cacık olmaz bu işten. Bir arkadaş yukarıda fiyatları elemanlar yazıyor demiş. Evet doğrudur hatta bir ara bi mürid burada firmasının ürünlerini hepsiburada'ya girecek eleman arıyordu. 

Yalnız donanımhaber'de daha ürün gelmeden tamponu deldiren, 20-30 tane söyleyip bunları 100 liradan satıp köşe olurum diyen mallar vardı iyi ders olmuş. :D

Hocam ürünle fatura farklı oldumu maliye bakanlığı adamın götünden kan alır.

İkincisi ürünü alırken kargo şubesinden tutanak tutturarak almadıysanız sıkıntı. Aynı sıkıntıyı yaşayanlar donanimhaberde tutanak tutturarak almışlar. HB nin götü tutuştu. Aynı sıkıntıyı yaşayanlar HB yi müşteri hizmetlerini aradılar maliyeye şikayet edeceğim tutanak tutturdum diye. HB müşteri hizmetleri "ürün sizde kalsın aralık ayında yenisi gelince kargolayacağız tekrar" diyerek herkesin siparişlerim bölümüne göndermeleri gereken ürünü 0 TL ile ekledir. Millet aralık ayını bekliyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

14 lira için amma tepindiniz ha konuya bakıp bakıp gülüyorum :) ha şimdi mesele o değil mesele hak hukuk falan dersiniz gidin savcılığa şikayet edin hakemcik heyetine gidin :) 

O işe öyle bakma hocam. Adamların bence hakkı. Zira ürün 200 TL değilde 300 TL olsaydı millet alsaydı sonra 200 TL ye düşseydi HB paraları iade eder miydi?

Ya da şöyle söyleyeyim. Bu bir rant işidir. Yani 1000 TL lik ürünü 10 TL den stokta var diye koy. Üye olmamış insanları sitene çek sonra de ki parayı yanlış girmişiz. Adam haksız yere müşteri çekmiş olmuyor mu?

Bu gün bim, vatanbilgisayar vs. vs. en dandiğinden en kaliteli firmasına kadar ürünün etiket fiyatını baz alarak işlem yapıyor KOSKOCA dediğimiz HB firması da aynı şeyi ypaması lazımdır. Etiket fiyatı neyse onu satmak zorundadır. Ben yarın e-ticaret firması açıp 1000TL lik lg g2 yi 500 TL stokta var 0 diyerek yayınlarsam. Milletin ilgisini çekerim ve binlerce kişinin siteye üye olmasını sağlarım. Yalan beyanla para kazanmak kadar kötü.

Ayrıca ürün faturası ile kargolanan ürünün farklı olması

Parayla telefon alıp kargodan "salatalık" çıkması kadar kaba ve onursuz bir ticaret örneğidir.

Bilmem anlatabildim mi?

DrKill tarafından 22/Eki/14 17:53 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

Cevap: Değerli Müşterimiz,

82028929 nolu siparişinizde bulunan Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran adlı ürünün fiyat hatası ve tedarik edilememesi durumu sebebi ile size daha önce 30.09.2014 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmak üzere aranılmış fakat sizlere ulaşılamamıştır.

Bu doğrultuda şu anda temini mümkün olmayan ürün ile ilgili tedarikçi firmamız ithalat işlemlerine başlamıştır. Ürünün Aralık ayı başı itibari ile ithalat süresinin sonuçlanması beklenmektedir. Bu tarih itibari ile ürününüz tarafınıza gönderilecektir. Ancak kesin tedarik tarihi bilgisi ne yazık ki iletememekteyiz.

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir değişiklik /iptal talebiniz bize ulaşmadığı takdirde siparişiniz tedarik sürecinde kalacak ve ürün temin edildiğinde tarafınıza gönderilecektir.

Saygılarımızla

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

merak edenler için,

ürün dün kargoya verilmiş bugün gelecek bakalım ne gelecek 

snnyk tarafından 12/Oca/15 13:15 tarihinde düzenlenmiştir

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    snnyk bunu yazdı

merak edenler için,

ürün dün kargoya verilmiş bugün gelecek bakalım ne gelecek 

bana daha verilmedi bekliyorum

Edit: Verilmiş kargoya beklemedeyim

ArduouS tarafından 12/Oca/15 14:03 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

içinden at çıkmasa bari :)

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

içinden at çıkmasa bari :)

:) hocam bilmiyorum ama bi çok kişi fısssss olacak o kesin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

DH de konusu vardı bulamadım. Bakalım HB ne yapacak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Ürün geldii. Alamazsınız diyen mürit canlara burdan saygılarımı iletiyorum. Herkes hakkını sonuna kadar aramalı toplumsal mesajımı vermek istiyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

hocam 30 tl verim ihtiyacın yoksa :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 15339 Toplam Mesaj: 138