folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    ben programı izledim adamlar satmakta sonuna kadar haklı.. sen boşver tuncay senin suçun yok.. chp utansın

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek

Dün kanaltürkde canlı yayındaydı izledim gerçekten adam harbiden ağladı öyle göstermelşik değil ama dedi yeni kanl açıcam bugün böyle oldu ancak kimse satılmadı!!!

Ayrıyeten baykalın ne şerefsiz olduğunu anladım manasında bir de konuşma yaptı daha önceden desteklemiyordum bu bizkaçkişiyiz harekaetini ama artık destekleme kararı aldım...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    Blackplus bunu yazdı:
    -----------------------------

Dün kanaltürkde canlı yayındaydı izledim gerçekten adam harbiden ağladı öyle göstermelşik değil ama dedi yeni kanl açıcam bugün böyle oldu ancak kimse satılmadı!!!

Ayrıyeten baykalın ne şerefsiz olduğunu anladım manasında bir de konuşma yaptı daha önceden desteklemiyordum bu bizkaçkişiyiz harekaetini ama artık destekleme kararı aldım...

harbiden dün baykalın ne olduğunu daha iyi anladık..yaşar okutan aradı konuştu tuncay özkanla destek verdi.. baykalsa koltuk kurtuldu diye göbek atacak yakında.. adamda ne koltuk sevdası varmış be  

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı:

siganfu bunu yazdı:
    ben ömrümde bunun gibi yanar döner adam görmedim.

Tayyipgillerle karıstırdın galiba :l

sadece youtubea tuncay özkan yazdığımda bunları buldum 5 dakika içinde , tuncay özkan iki yüzlü yanar döner olmuyomu şimdi söyleyin  

bakın fetgullah gulenin karşısında nasıl duruyo, efendim kelimesini eksik etmiyo ağzından  http://www.youtube.com/watch?v=DOeEz1KjzAA&feature=related

buda fethullah gülen hakkındaki  konuşması : http://www.youtube.com/watch?v=V4VGIbUwMh4&feature=related 

videonun başlığı açıklıyop zaten: http://www.youtube.com/watch?v=oSxO1hZb4FM 

buda farklı bi video bunuda izleyin mutlak  ,: http://www.youtube.com/watch?v=2pbnU0ic7ZA&feature=related  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    tuncay özkan tüm konuşmalarında efendim kelimesini kullanır ama bu bizim kullandığımız şekilde İTAAT VE YALAKALIK anlamında değildir sizin fetonun papa hazretlerine yaptığı gibi.
    ne yapacaKtı?Naber lan yarram? mı dicekti fetoya?
    Çalık grubunun atvyi almasına neden sesiniz çıkmaz hiç?başbakanın damadı çalıkta.ne garip tarımcıya,kobilere kredi vermesi gereken ziraat ve halk bankaları 7OO MİLYON DOLAR kredi veriyorlar bu adama.görmeyen gözlere sıçiyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    tuncay özkan tüm konuşmalarında efendim kelimesini kullanır ama bu bizim kullandığımız şekilde İTAAT VE YALAKALIK anlamında değildir sizin fetonun papa hazretlerine yaptığı gibi.
    Çalık grubunun atvyi almasına neden sesiniz çıkmaz hiç?başbakanın damadı çalıkta.ne garip tarımcıya,kobilere kredi vermesi gereken ziraat ve halk bankaları 7OO MİLYON DOLAR kredi veriyorlar bu adama.görmeyen gözlere sıçiyim.

bizim feto? çalık grubundanmı bahsettim ben başbakana kral adammı dedim? damadı iyi adamdırmı dedim ? bu konuya başka bi mesaj yazarsan cevap vermiyeceğim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

wah tuncayım bi tek basında sen vardın şimdi kimse kalmadı ama bizler sana güweniorz yeni kanalınla daha büyük sükse yapacağın inancındayız hep senin arkandayız Not:Baykal .ötümü Ye .awsak.. 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    siz hic canınızı sıkmayın.. kimin iki yüzlüü kimin hirsiz.. kimin satilik oldugunu gayet iyi biliyoruz.. kaldi ki aslinda herseyde ortada bariz sekilde.. bu kanalin neden satilmak zorunda kalindigini akplilerde biliyo digerleride biliyor.. ama iste salaga yatanlarda var.. akpde bi tane cesur adam gösterin bana? tuncay özkan kadar cesur olup olaylarin üstüne giden.. cürümüs olusumlari gözler önüne seren bi adam gösterin.. ha bir tane var emin cölasan diye.. oda gözünüzün ici icine soktu yaptiklarini akpnin. ama kim inanirki dimi.. isinize gelmez.. kimi oy attigi partinin kötüde olsa kötü gösterilmesini istemez. kimi türban olusumuna destek verdigi icin akpnin foyasini ortaya cikaranlara kil olur düsman olur.. kimi kendince seriat yanlisidir.. akp nin ülkeyi cayir cayir zkmesine sessiz kalir utanmayanida destekler inanci icin. kimiside akp nin ne oldugunu bilmez oy vermis olmak icin verir.. kimisi kömür odun altin dagitti diye takım tutar gibi parti tutar. ama hicbir zaman bu akp denen olusum icinde ülkesini tam anlamiyla düsünen bi vatandas cikmaz.. hep kisisel veya kendi olusumunun menfaati icin cabalar.. tüm cürükleri foyalari ortaya ciktigindada nasilsa iktidarda bizimkiler varya artik deyip kalkip üstünkörü savunmaya yapar.. sonrada vatan millet sakarya Allah peygamber kitap der.. adam okullarda türkce dersi veriyoruz der. 10 saatin 2 saati türkce olup 8 i ingilizce olur.. tabi gariban bilmez bunu.. helal olsun bee türkce ögretiyorlar el etek öpimm feto derler.. kimide uzaktan sinsice destek verir.. Atatürk dendi mi damarina basmis gibi kudurup öfkesinden cahil cühela seyler konusur yazar.. sonrada ortam sakinlestimi ben aslinda Atatürk e laf etmemistim yoksa bizde severiz yani derler.. demokrasiyi istedigini yapabilmek olarak taniplayip ülkenin en önemli ve korunmasi gereken degerleri bozmaya ve silmeye kalkarlar.. bla bla bla bla bla..........................................................
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Arlong bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

bizim feto? çalık grubundanmı bahsettim ben başbakana kral adammı dedim? damadı iyi adamdırmı dedim ? bu konuya başka bi mesaj yazarsan cevap vermiyeceğim

sizin derken snei kastetmedm hocam ben ilk sayfada yazan başka bir kullanıcıya o sizinki lafı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    bu tuncay özkan kanal açmadan önce ne iş yapıyordu?

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
Toplam Hit: 12556 Toplam Mesaj: 107