folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

Kanaltürk"Ün Satılmasını Tuncay Özkan Ağlayarak Anlattı. :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaZenci
    beyaZenci's avatar
    Erkek

chp den aldığı parlarla ödeseymiş elemanların maaşını

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    MutFret
    ------
    3. Seçim zamanı CHP Kanaltürk'e 5. Trilyona yakın para aktarıyor
    -----------
    ahah acıyorum size ya.milleti iftira atmakla suçlarsınız.o para reklam parasıdır arkadaşım.tıpkı akpnin yandaş kanallara aktardığı 9MİLYON DOLARCIK gibi.
    kapiş :)
    i

:))))) o parayla reklam filmi, ee peki nerde bu reklam filmi? bahsi geçen mebla ile 35mm sinema filmi (G.O.R.A) çekiyor, kandırın siz kendinizi reklam filmi ki 3 daki bilemedin 10 dakika olsun. Saf sanıyorsunuz siz milleti, bence daha iyi bir kılıf bulması lazımdı CHP'nin.

Not: Yersiz olarak AKP'ye sataşmanı görmüyorum bile...

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    nedne önce sevundugun partine bakmiyosun bakim sen... reklam gelirleri demek bir reklam demek degildir. chp kac defa kendi adina reklam verdirdi kac defa bilmem ne düzenletti o kanala.. bedava mi oluyo saniyosun lan sen.. akp kanallara para akitip kendi reklamini yaptirirken problem olmuyoda chp yaptirinca oluyo.. kendinizi bile göremiyosunuz.. o kadar kör topalsiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

s..sin diyorum ... aldığı kara paraları aklayamayınca g**ünde ki dona kadar satıp üstüne kara paralarını da koyup çatır çatır yiyecek herif sizde gelmiş hala niye sattı neden sattı muhabbeti yapıyosunuz ak parası yok ki adamın neyle ödesin vergiyi borcu maliye binecek tabi tepesine şerefsizin..

bu ülke de artık borçlar vergiler kara parayla ödenemiyor bitti o devirler sabancı 100 lira kara parayı 75 e aklıyodu o da rahmetli oldu ...

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siganfu
    siganfu's avatar
    Erkek
    Odysseus bunu yazdı:

siganfu bunu yazdı:
    ben ömrümde bunun gibi yanar döner adam görmedim.

AT gözlüğünü çıkar görürsün

at gözlüğüm yok kardeş. bence sen çıkar. düşmanimin düşmani benim dostum değildir. ne kadar ulusalcı gibi dursada bana samimi gelmiyor. uzun süredirde takip ediyorum. bulun internette açıklamalarini arka arkaya izleyin bi dediği diğerini tutmuyor. bu benim nacizane fikrim. bu arada arkadaşin biri tayyipçi sandi herhal. imzadan ve bazi konulara yaptiğim yorumlardan hangi çizgide olduğum belli oluyordur umarim. olmuyorsa söyliyeyim. ben bir TÜRK' milliyetçisiyim.

Elin ekmeği ile yaşayan kurt kahrolsun, Boynunda tasma izi taşıyan kurt kahrolsun, Kar yağmış dağlarına, üşüyen kurt kahrolsun, Kahrolsun kurt postunu giyen yalancı kuzu,Dağıtanlar kahrolsun kurt sesli ordumuzu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

damada % 0 faizle satılmış. keşke bana satsaydı bende alırdım 6 ay sonra öderdim:)

halkankasıda satılıyor vakıfta holdingci akrabası olanlara duyrulur. %0 faizle. zengin olsam alırdım hepsiniii

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Personel 8 aydir maaş alamiyor diye agliyor.. e nasil geciniyor bu adamlar? Madem kanal acacaksin bunu niye satiyorsun? Ayrica parasi olan alir..Kimin aldiginin önemi yok..

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miRkuT
    miRkuT's avatar
    Erkek
    Lira değil dolarmış....    http://www.bizkacdolariz.com 

Bildiği kadarıyla adalet eden, bilmediği kadarıyla zulmeder...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

N'oluyor yahu?

Düşman gelmiş, surlara dayanmış... Kaleyi dövüyor toplarla... Savaşın en şiddetli anları... Kral kale kapısından çıkıyor... Gidiyor şehri isteyen rakip kralın çadırına giriyor. "Size kalenin anahtarını satayım" diyor. İki taraf anlaşıyor. Kaledeki kral 30 milyon dolara şehri satıp, yardımcıları ile birlikte tüyüyor, anahtarı çadırda rakibine bırakıyor... Bunun adı ihanettir...

İki gündür yazılanlara bakıyorum, sanki KanalTürk'ün satışında böyle bir durum varmış gibi veryansın ediyor yazanlar, çizenler...

Yahu kardeşim Türkiye'de bir savaş mı var..?

Tuncay Özkan tutmuş bir kanal kurmuş. Bir televizyon kanalının en büyük amacı ticarettir. Ticaret de yasak değildir.

Tuncay ticaret yapmıştır, malını bir başkasına satmıştır. Bunda bir yanlışı yok ki...

Ne yani şimdi memlekette ulusalcı bir bakkal, bir dindara ekmek, peynir satmayacak mı?

Veya dindar bir kasap, dükkan girişine "Ulusalcıya et yok, girmesin ha" diye tabela mı asacak?

Böyle bir durum mu var memlekette? 70 milyon aynı topraklarda yaşıyoruz. Ne yapacağız yani..? Malı alınabilecekler ve alınamayacaklar diye birbirimizi fişleyecek miyiz?...

Veya "Şu ve bu şartlarda olanlar mallarını ancak bazı insanlara satabilir. Ticaret bir ideolojidir" mi diyeceğiz...

Tuncay Özkan'dan fazla etkilendi bazıları... Bazıları da savaş moduna girdi. Bazıları da bu modda olduğumuza inandırmaya çalıştı diye... Ticari kamplara mı ayrılacağız..? ABD'nin geçmişte bize koyduğu ambargo gibi, bu ülke insanları birbirlerine ambargo mu koyacak?...

Yıllar önce İsmet İnönü zamanında bir kanun çıkarılmış. Ülke toprakları petrol arama bölgelerine ayrılmış. Erzurum Kars civarında petrol aramak yasaklanmış. Evet yanlış duymadınız. Türkiye Türkiye'ye kendi topraklarında petrol arama yasağı koyan kanun çıkarmış. Ben yıllar önce bunun haberini yapmıştım da rahmetli Özal bu kendi kendine yasak koyan kanunu değiştirmişti Meclis'te...

Şimdi ticareti de mi yasaklayacağız kendimize... Alışveriş ulusalcı olmak veya olmamak kıstaslarına göre mi yapılacak?.

Ben Tuncay Özkan'ı destekliyorum.

Adam ticaret adamı... İyi bir tüccar, iyi bir işadamı... Batmak üzere olan kanalını milyon dolarlara çevirdi.

Şimdi kanalını sattı diye ağlayanlar... Batsaydı miting yapıp ağlayacak mıydı..?

Ne yani..? Şimdi Akmerkez'e gidip ulusalcı veya ulusalcı olmayan pantolon gömlekçi mi aramalıyım?.. Savaş mı var ülkede?.. Bazıları yurtdışından mı geldi? Ama ne?..

bhazar@yenisafak.com.tr

(Yeni Şafak)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    kaldi ki batmak üzere olan ve hemen ertesi günü haciz gelecegini tvde belgelerle ortaya koydugu halde bazilar satis yapmasini devleti satmişs gibi görüyor.. adam cikti söyledii.. kardesim batiyoruz.. alin iste belgeleri buda haciz gelecegine dair belgeler. üstelik yememis icmemisler kanaltürkü en kısa zamanda ne zaman haciz koyariz diye calismis devlet kurumlari... adam bunu belgelerin tarihi ile kanitladi.. adami resmen dar bogaz etmisler.. adam ne diyor haciz gelseydide 10 milyona sallancak olan kurulusu niye satmamayim dedi. aylardir maas alamayan adamlarin calisanlarim icin evet sattim dedi.. kalkip bunu sadece satistan oldugunu sananlar görecekler ileride..
Toplam Hit: 12501 Toplam Mesaj: 107