folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kapadokya‘Da Balayımtrak 3 Gün İçin Gezi Planı?

Kapadokya‘Da Balayımtrak 3 Gün İçin Gezi Planı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ne buluyonuz şu kapadokyada mk

çorak arazi her yer 

ben bolu ya çok gitmek istiyorum evlendiğimde gemi turu olmazsa balayı için bolu düşünüom

Abant

Yedi Göller

Gölcük

wert tarafından 25/Oca/14 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

arkadaşlar planı biraz netleştirdim,

yarın şuradaki kırmızı tura katılıyorum: http://www.oykuevi.net/aktiviteler.htm 

kişi başı 120TL aktivite ücretleri, rehber, müze girişleri falan dahil.

ertesi gün 27 ocak sabahı balon turu: http://www.kapadokyabalonturu.com.tr/

1 saat 1. sorti (gün doğumu) kişi başı 219TL

27 ocak balon turu sonrası 28 ocak akşamı dönüşüme kadar araç kiralayıp arkadaşların önerdiği yerleri gezeyim diyorum.

makul yollu araç nerden nasıl kiralarız? giderken havaalanında bırakabilsem süper olur aslında.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

araç kiralama için sixti öneririm tam tarih ve saat verirsen araçlarla beraber fiyatlarına bakıp senin içinm rez yaptırabilirm...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı

araç kiralama için sixti öneririm tam tarih ve saat verirsen araçlarla beraber fiyatlarına bakıp senin içinm rez yaptırabilirm...

hocam otelim şurası: http://www.oykuevi.net/ilt.htm

27 ocak öğlene doğru bir şekilde otelden araca ulaşıp teslim almalıyım, 28'i akşam 21:00'da ise havaalanında olmalıyım.

en ergonomik şekilde nerden teslim alır, nerde bırakılır, sonra havaalanına nasıl gidilir, bir plan çizmem lazım.

yardımcı olabilirsen ne mutlu bana. zannımca makul fiyatlı toplu taşıma hususunda sakat bir diyarmış oralar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    scuderia bunu yazdı

hocam otelim şurası: http://www.oykuevi.net/ilt.htm

27 ocak öğlene doğru bir şekilde otelden araca ulaşıp teslim almalıyım, 28'i akşam 21:00'da ise havaalanında olmalıyım.

en ergonomik şekilde nerden teslim alır, nerde bırakılır, sonra havaalanına nasıl gidilir, bir plan çizmem lazım.

yardımcı olabilirsen ne mutlu bana. zannımca makul fiyatlı toplu taşıma hususunda sakat bir diyarmış oralar.

ben sana en iisi kapadokya ofisin telefonunu pmleyim ordan sor nasıl olur diye çünkü ben başka bi şehirde sixt ofisindeyim otele teslim olayını daha detaylı anlatırlar şartları ve müsayit olan araçları...

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı

ben sana en iisi kapadokya ofisin telefonunu pmleyim ordan sor nasıl olur diye çünkü ben başka bi şehirde sixt ofisindeyim otele teslim olayını daha detaylı anlatırlar şartları ve müsayit olan araçları...

eyvallah hocam, yarın bi arar konuşurum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

karşı değilim gitmene ama bir şey duydum dorumudur bilmem b.k götürüo diolar oraları baya bildiğin mağaralara girip mıçmş adamlar diye duydum birinden. ayrıyetten bu amk ülkesinde turizm tanıtımları neden yapılmaz :S

Living Death
Toplam Hit: 3983 Toplam Mesaj: 38