folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karadeniz Teknik Üniversitesi Nde Okuyan?

Karadeniz Teknik Üniversitesi Nde Okuyan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocalar teknik üniversite istiyorum. KTÜ yüde ekliycem listeme mühendislik için. Ne olur belli olmaz tabi ama mühendislik. O konu ayır bir konu. Sormak istediğim KTÜ de okuyan varmı nasıl bir yer yurt sorunu varmı? Devlet yurtları nasıl Devlet yurdu yer bulmada srun çıakrmı? Ortam nasıldır sağ sol grupları var mıdır? Baskın gruplar varmıdır? Yoksa kendi halindemidir vs.... Ne geliyorsa yazınız hocalar KTÜ hakkında sabah derse girişmeden okuyacam iyi geceler :S

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    ben ktüdeyim düzeltme: hocam özelden konuşacaz sandım balıklama böyle neyse başlayalım ktü devlet yurtlarında yer bulmada sene başlarında sıkıntı olmaz geç kalırsan merkezin dışındakş yurtlara kalırsın oralar geniş ve rahattır iki kişiliktir hatta tek kalanlar bile boldur 2011 olimpiyatları sebebiyle yurtlar yenileniyor ama sana piyango vurur mu bilmiyorum. ortamda genel olarak sağ görüş hakim öğrenci derneği diye mini bi ülkü ocağı vardır ama eskisi gibi sorun çıkaran bi yapısı yoktur kollektifler eylemsel olarak baya etkilidir. Mühendislik alanında özellikle makine ve inşaatta ciddi kasar ve kaliteli TEORİK eğitim verir laboratuarlardan güneş enerjisiyle çalışan arabadan başka bişe görmedim şahsen her sene aynı proje puzzle gibi olmuş yeni gelenler montaj yapıyor. ev kiraları okul etrafında 500-600 civarındadır. sobalıda bu 300e kadar inebilir. ulaşım pahalıdır bana göre :D trabzonluyum ben ama şöyle söyleyeyim trabzon esnafı öğrenciye turist muamelesi yapar giriş 500 enterance 1 milyon hesabı. eğer batıda biryerdeysen hele istanbul izmir tarzı bi yerdeysen gelme diyorum sadece. ha kampüsü iyidir her şeyden az biraz vardır sosyal olarak. sen de benim gibi teknik olsun diye şart koşmadıysan tavsiye etmiyorum ciddi ciddi

revolution-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Benim arkadaş Makine Müh. teydi orda bıraktı mhpliler yüzünden okulu :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

dyrnade bunu yazdı:
    -----------------------------

ne yapmışlar ki la :S la ben sağ sol hiç girişmemde mhp li olmayanıda dövecek değiller heralde dimi la :S

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

makine yazma da :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Mimarlık makine inşşat harita yada jeoloji var kafamda.

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    hocam mhpliler rahatsız edecek kadar değiller artık etliye sütlüye karışmazlar pek grup halinde dolaşıp odalarının önünde 9 aylık 13 tarzı etkinliklere giderler en fazla.

revolution-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

pixel bunu yazdı:
    hocam mhpliler rahatsız edecek kadar değiller artık etliye sütlüye karışmazlar pek grup halinde dolaşıp odalarının önünde 9 aylık 13 tarzı etkinliklere giderler en fazla.

2 mesajınıda okudum hocam anladım sağolasın gelirse aklına yazarsın bir zahmet sağol yatacam şimdi. Herkese tşkr hocalar aklıan gelen yazsın.

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

dyrnade bunu yazdı:

ne yapmışlar ki la :S la ben sağ sol hiç girişmemde mhp li olmayanıda dövecek değiller heralde dimi la :S

Bakma sen buna la ben her ay gidiyorum.Ortamını iyi bilirim hatta bende katüye geçmek için çırpınıyom bakalım olacakmı.Siyasetle alakası yok üniversitenin tek tük sıkıntı yaşayanlara bakma sen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

şöle söyliyim her okulun kendine göre zorlukları var orada okuyanların fikirlerine kalırsa açıkta kalırsın hiç bi yere gidemezsin :)

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

inşaalah öss ile seneye bende kazancam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 2743 Toplam Mesaj: 23